עמוד ראשי הקונסרבטוריון הוירטואלי
The Virtual Conservatory

ביתבית   שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   StatisticsStatistics   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

מלחין או מולחן

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אוף טופיק מוסיקלי
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
יצחק שפי
אורח

הודעהנשלח: 21/03/2005 ב- 14:47:37    כותרת הודעה: מלחין או מולחן תגובה עם ציטוט

קבעתי לעצמי שלא אפרסם בבלוג שלי טקסטים שכבר פירסמתי באינטרנט. אבל אתמול עברתי על הרשימה שבלינק שלהלן והחלטתי שאני רוצה אותה כמה שיותר קרוב אלי, ולא כי אני הכי גאה בה (אם כי בהחלט, דֵי) אלא כדי שבימים כמו האחרונים, שבהם אני נגרר לצ`יטוטים, שתהיה לי ממוּסגרת, כאן-על-הקיר, לפחות ציפור-נפש אחת. כמו תצלומי הילדים שמחזיקים בנרתיק הפלסטיק של הוִיזה. שתהיה כאן מזוּזת-מאהלר, אשר בהכנסי כל נישוּק יזכיר לי את השאלה שלפחות אצלי היא אמורה להיות לטוֹטפוֹת: האם המוזיקה היא טעם החיים, או שאולי היא החיים עצמם.

המשך:
http://israblog.nana.co.il/blogread.asp?blog=98991

חזור למעלה
holst
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 14:39:03

הודעהנשלח: 22/03/2005 ב- 18:05:29    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שפי היקר, טוב לראותך כאן.
הרשה לי לנצל את האשכול שפתחת על מאהלר כדי לשאול אותך שאלה: יש לי פרטיטורה בהישג יד של הסימפוניה השמינית, ואני מאוד מאוד אוהב להקשיב למוסיקה עם פרטיטורה. חשבתי שאולי זה מה שיגרום לי להתחבר יותר למוסיקה של מאהלר.
אלו ביצועים טובים של הסימפוניה הזו אתה מכיר? משהו לא... "אישי" מדי, אפשר לומר אפילו נייטרלי, כפי שהצגת בבלוג שלך.

יום טוב.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
עוגי
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 10/04/2004 ב- 04:13:19

הודעהנשלח: 22/03/2005 ב- 19:05:27    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שפי שלום,

אני חושב שזה מאוד לא מכובד לכתוב מה שכתבת בהודעתך. בתור מצטרף חדש שזאת לו הודעתו הראשונה היית לפחות יכול להציג את עצמך או לברך אותנו לשלום. זה עניין של כבוד מינימלי.
במקום זאת התחלת לדבר על הבלוג שלך, כאילו שאנחנו לוח מודעות ולא פורום עם משתמשים קבועים וכללים מסוימים, וכל אורח יכול לכתוב כאן ככל העולה על רוחו.

אני לא יודע מה משתמשים אחרים חושבים. אותי בכל אופן זה די מקומם.
אם אתה רוצה שבמקום הזה יכבדו אותך, מן הראוי שתכבד גם אותנו.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל MSN Messenger
שפי
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף בתאריך: 21/03/2005 ב- 14:37:45

הודעהנשלח: 22/03/2005 ב- 19:50:28    כותרת הודעה: תשובות לעוגי ולהולסט תגובה עם ציטוט

לעוגי
נראה לי שמיהרת מדי להפגע. בניתי את ההודעה שלי בדרך מסוימת, לא יודע, אני מתקשה להבין ממה נפגעת, או כמו ששרה דפנה ארמוני בשיר של שלום חנוך: "אתה רגיש מדי"... עזוב את זה, בבקשה אל תענה לי על זה עכשיו, שערי כבר הלבין ופניי כבר חרושים מחיכוכים אונליינים.

להולסט
בביצועים של השמינית אני מתמצא פחות מאשר של השלישית. אולי הייטינק יתאים לך לצורך זה יותר מהאחרים המוכרים לי.
הביצוע של שולטי הוא נפלא. אני אוהב גם את הביצוע של טנשטט, אבל הוא ייחודי. של ברנשטיין אני לא אוהב.
ואם כבר מדברים על השמינית: לוקח הרבה זמן להתרגל-לאהוב את הסימפוניה הזאת. הרוב לא נתפסים אליה בהאזנות ראשונות, אבל היא בהחלט שווה נסיונות חוזרים ונשנים.

רק עכשיו שמתי לב שההרשמה שלי לאתר נתפסה ואני יכול לכתוב בו לא כ"אורח".
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש
holst
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 14:39:03

הודעהנשלח: 22/03/2005 ב- 21:46:42    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עוגי יקירי, אני חושש שגם אני לא מבין אותך... אם הוא היה כותב את כ----ל ההודעה על מאהלר גם כאן, זה היה יוצא קצת מגוחך. שפי הוא משתמש חדש, ואנחנו רוצים לקבל אותו בחיוך.

ברוך בואך שפי, אתה מוזמן להציג את עצמך באשכול "העץ היבש", בפורום אוף טופיק: http://gnet.homelinux.com/phpBBHeb/viewtopic.php?t=964

חוץ מזה - תודה על ההמלצות, אני אשקול אותן.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
פיצי
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 12/04/2004 ב- 15:00:53

הודעהנשלח: 22/03/2005 ב- 23:28:39    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

השמינית היא אחת הסימפוניות האהובות עלי ביותר, אולי שיא יצירתו של מאהלר וללא ספק אחת היצירות האדירות והגאוניות ביותר שנכתבו אי פעם. לדעתי הביצועים המומלצים לשמינית:

בראש ובראשונה שולטי. כמעט מכל בחינה אפשרית הוא הטוב מכולם

סינופולי גם מצוין עם סאונד יותר איכותי והקפדה מרובה על פרטים קטנים

שני ביצועים טובים נוספים הם ברנשטיין (כיום בעטיפה אחרת מזו המצורפת) וטנשטט (בעיקר הניצוח והמקהלות)

לא מומלצים: אבדו, שאיי, ראטל, ברנשטיין בDG
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל
עוגי
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 10/04/2004 ב- 04:13:19

הודעהנשלח: 23/03/2005 ב- 02:40:18    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

holst כתב\ה:
עוגי יקירי, אני חושש שגם אני לא מבין אותך... אם הוא היה כותב את כ----ל ההודעה על מאהלר גם כאן, זה היה יוצא קצת מגוחך. שפי הוא משתמש חדש, ואנחנו רוצים לקבל אותו בחיוך.

טוב אני חושב שמה שכתבתי ברור דיו.

אני, בכל אופן, לא מחייך.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל MSN Messenger
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אוף טופיק מוסיקלי כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum