עמוד ראשי הקונסרבטוריון הוירטואלי
The Virtual Conservatory

ביתבית   שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   StatisticsStatistics   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

סקס ונגינה
עבור לעמוד הקודם  1, 2

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אוף טופיק מוסיקלי
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
EmmanuelOboe
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 14/04/2004 ב- 23:35:13

הודעהנשלח: 13/04/2005 ב- 00:33:19    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

LudwigLover כתב\ה:
..is this discussion for real?

moderator: why hasn't this been clipped at the bud?

it has been scuentificly proved that there is absolutly no connection between music and sex... non whatsoever.

o, and by the way, no wonder you all don't have any experiance in the matter...look what you spend most of your time on! you should either be practicing, studying, or working on your social skills...

כמה מתנשא מצידך! לדעתי, ההודעה שלך היא זו שצריכה להימחק, לא שלי.
קודם כל, תלמד לאיית SCIENTIFICALLY. Experience

דבר שני, הטענה שלך מגוחכת. "הוכח שאין קשר בין מין למוסיקה..." איך בדיוק? ממתי המדע מתיימר להבין את כל נבכי המוח והנפש? אני לא מאמין שהמדע טען אי פעם דבר כזה, ואם מדען כלשהו אכן אמר את זה, אני בטוח שהוא נודה מהקהילה המדעית. האינטרקציה בין האזורים במוח והאפקט הביוכימי של סקס עליהם נשאר ברובו תחום מעורפל מאוד. אז תחשוב לפני שאתה מוציא טענה מגוחכת כזו. עוד רגע ותגיד לי ש"המדע הוכיח שאין קשר בין האושר של בן אדם לביצועים שלו בעבודה".

ובאשר להתיימרות שלך לדעת איך טוב לי לחלק את הזמן שלי, תשמור את המשפטים הנבזיים האלה לשיחות חולין עם עצמך. אני לא מבלה את רוב הזמן שלי כאן (ואפילו אם זה היה המקרה, זה בחירה שלי בלבד). אני מתאמן מספיק, אני לומד מספיק.

אה, וכישורים חברתיים זה לא משהו ש"עובדים עליו". אם אתה חושב ככה, כנראה שלך יש בעיות חברתיות. מה, אתה עומד מול המראה ומספר לעצמך בדיחות? מחייך לעצמך ועושה קריצות חברותיות? בודק את סוגי הצחוק שאתה יכול לייצר?
כישורים חברתיים זה פשוט היכולת הטבעית להסתדר עם אנשים, וזה מתפתח לבד. מי שמתאמץ - נראה מגוחך. ואני בטוח שהכישורים החברתיים שלי ושל רובנו כאן יותר טובים משלך, מכל מיני סיבות (שאשמור לשיחות חולין עם עצמי).

תודה על ההארה החשובה שלך לגבי החיים שלנו, חצוף.
תסלח לי על הטון העוקצני, אבל דרשת את זה.

ריתי21
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף בתאריך: 24/09/2004 ב- 15:51:27

הודעהנשלח: 13/04/2005 ב- 01:38:16    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עמנואל,

אני חייב להגיד שבתחילה הסיבה שלך להעלאת הנושא לדיון נראתה בעיני קצת תמוהה,
אם זה מין נסיון לשלוח זרם חשמלי מזעזע במתח גבוה, בניסיון להחיות את הגוויה שהיא הפורום הזה (ברכותיי!! הצליח מעל המשוער!!! מאוד שמח ), אבל לאט לאט עולה בי מה שנראה לא סביר קודם, שיש לך עניין אמיתי בנושא...!

יש טיפוסים שמשתמשים במוסיקה כתירוץ להכיר למיטה שלהם יותר גופות של פרטנרים, בין אם זו מוסיקה קלאסית או מכל ז'אנר אחר,
וכן, הם עלובים, נכון,
אבל אני עדיין מעדיף אותם כרגע על פניך, שאתה פועל באופן הפוך, משתמש בסקס כדי להעשיר את עולמך המוסיקלי!! עצבני

-------------------------------------------------------------------------------------------------
כל אדם בחייו יודע לבטח רק שני דברים:
א. יום אחד הוא ימות, ואז יהיה אחרת.
ב. הגוף שלו מוסגל לייצר צאצאים יחד עם בן זוג מהמין השני.
כל השאר זה השערות, או ניחוש מלומד במקרה הטוב.

זו אמירה מאוד פשטנית, ותרגישו חופשיים לצלוב אותי בגללה, (אין לי כוח/זמן להכנס לזה)
אבל היצירה של האדם, בתחום המוסיקה, האומנות החזותית, הקולנוע, וכו' מבוססת על המתח הנובע מהידיעה הזו וההשלכות שלה על החיים שלנו.

עצם העובדה שאדם הוא יצור מיני המסוגל להתרבות, מבחינה פסיכולוגית היא המקור ליצירה המוסיקלית!! ואם אתם מנסים לחפש בה משמעות נשגבת יותר, אכזבה תהי נחלתכם.
אבל אתה עמנואל, התעלית על עצמך. אתה מתייחס לסקס כאילו הוא איזשהוא פריט שיסייע לך מבחינה טכנית להאדיר את המוסיקה המהוללת שלך.
אבל אתה הפכת את היוצרות, בילגנת את הארגז-חול של הגן, כי המוסיקה היא שנועדה להאדיר את הסקס, מיסודות הקיום שלנו!
(אני מקבל את זה שתקראו לזה "אהבה" אם המונחיות לא מוצאת חן בעיניכם).
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל MSN Messenger
Mico
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 02/11/2004 ב- 10:02:44

הודעהנשלח: 13/04/2005 ב- 11:36:49    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

רגע, רגע, עכשיו הדיון הוא על מה משרת את מה או מה חשוב יותר ממה? מבולבל
sariela
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הצטרף בתאריך: 18/06/2004 ב- 18:19:45

הודעהנשלח: 13/04/2005 ב- 12:10:46    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני לא מבינה משהו:
למה זה רע שסקס יעשיר את עולמנו המוסיקלי כמו שריתי אמר? הרי בעקבות מה בעצם נכתבות או נוצרות יצירות אמנות? לדעתי אך ורק מהמקרים הפרטיים והסיפור האישי של המבצע/יוצר בין אם הם קשורים או לא לסקס, גם סקס הוא מקרה פרטי של אדם פרטי שבואו ליצור או לבצע את יצירת האמנות שלו הוא ישתמש בכל העולם שלו כדי להעשיר אותה,גם ברמה הפיסית שאנרגיה מינית נותנת (ואני כן מאמינה שקיימת אנרגיה כזו, כי לכל דבר יש אנרגיה) וגם ברמה המנטלית של לפני או אחרי.
אם תסתכלו על ציורים כמקור להשוואה למוסיקה, הרי שרבים הם הציירים שמשתמשים בסקס, בגוף האישה וכדומה והסקס הוא הנושא של היצירה. אם אני אעשה את ההקבלה למוסיקה אז לא חסרות יצירות שמבטאות חושניות ואהבה.

לדעתי לחשוב ש"זה רע שסקס יעשיר את עולמי המוסיקלי" - זו מחשבה ילדותית לגמרי ומיותרת, לכל אחד יש את עולם הדימויים שלו ואת צורת החיים שלו, ולכן בין אם אני מעשירה את עולמי באמצעות סקס או באמצעות רכיבה על סוסים, המעשה עצמו חשוב לי כפרט שעושה אותו, וכמו כן האנרגיה ששניהם מעניקים לי, אבל מה שיותר מכל חשוב הוא התוצאה הסופית - המוסיקה, ובאיך אני מתעלת את האנרגיות הללו לכדי תוצאה סופית טובה יותר.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל
ריתי21
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף בתאריך: 24/09/2004 ב- 15:51:27

הודעהנשלח: 13/04/2005 ב- 13:58:25    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סריאלה, לא הבנת אותי בכלל.

לא אמרתי שזה רע שסקס ישמש להעשיר את העולם המוסיקלי של האומן, אמרתי בדיוק ההיפך!!
שסקס הוא המקור המרכזי ליצירה המוסיקלית של כל אומן בכל תחום!!
זה הדבר המרכזי לא רק באומנות, בחיים שלנו בכלל!

ציטוט:
הרי בעקבות מה בעצם נכתבות או נוצרות יצירות אמנות?

את צודקת! רואה, אמרת בעצמך מה שהתכוונתי אליו!!
המוסיקה מבטאת את רחשי ליבנו, את המשאלות הסודיות שלנו, את החוויות שלנו וכו'. האומנות בכל תחום היא לא דבר שעומד בפני עצמו, היא הבעה של הדברים האלה! לדעתי אין למוסיקה זכות קיום אם היא לא מבטאת את הדברים האלה, החיים שלנו, שלסקס יש בהם חלק נכבד.
אני פשוט צוחק על עמנואל קצת, שהמוסיקה נמצאת אצלו בחיים, לכאורה, במקום הראשון ולא הסקס.

בנוגע לאמונתך באנרגיה מינית, אני לא מתווכח איתך על זה, אם זה בהרגשה שלך וזה עובד בשבילך, תזרמי.
אני רק מקווה שחברי הפורום המתעלים את כל האנרגיה המינית שלהם ליצירה המוסיקלית לא סובלים אח"כ מאין-אונות מסוימת בעיסוקיהם הפחות נעלים...!
צוחק צוחק חוצפן
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל MSN Messenger
holst
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 14:39:03

הודעהנשלח: 13/04/2005 ב- 18:02:01    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

רוצים שנארח כאן את אודטה?

חוץ מזה, יש מספיק אנשים שסקס הוא לא שאיפה עבורם, לא משאת נפשם, ובעצם ממש לא אכפת להם מזה. אם משהו משרת את המוסיקה, אז למה לא? מוסיקאי טוב משרת טוב את המוסיקה. ומוסיקה היא החיים של הרבה אנשים. תגידו שהם צרי-אופקים, משעממים, איך הם יכולים בכלל להשיג חברים אם הם מדברים רק על מוסיקה, וכו' וכו', אבל זה יתכן, זה אפשרי, כל עוד אנחנו כאן...(סתם), וזה מה שנפלא במוסיקה.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
טל כץ
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך: 09/07/2004 ב- 23:33:57

הודעהנשלח: 14/04/2005 ב- 13:29:39    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אפשר את ורדה רזיאל ז'קון ?
בר
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף בתאריך: 31/03/2005 ב- 11:17:15

הודעהנשלח: 15/04/2005 ב- 22:27:27    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מה קרה ?
על מה המריבה ? ( גם אני רוצה !)
אבל ברצינות
תשמעו
סקס זו מילה קצת טעונה . .
כי זה קיים ומניע אותנו אם נרצה או לא ( ולא כולם אוהבים את זה , או להודות בזה )
זה יצר בסיסי , יצר החיים ,יצר השרדותי
לא סתם אנחנו מתוגמלים בעונג רב מהמעשה או רק מהמחשבה . .
ואן בזה שום דבר רע ! . . להפך זה בריא מתבייש
ובכל הנוגע לקשר למוזיקה ( בכל זאת אנחנו כאן )
יש המון תאוריות וזה יהיה דבילי לנסות להרחיב אותן כאן
אבל בעיקרון ובקצרה לפי הגישה הפסיכודינמית העתיקה ( פרויד ) זה הולך בערך ככה :
אנחנו נולדים עם היצרים מיניים ועם דחף מתמיד לספקם
האגו / האני אשר מכיר במציאות בה אנו חיים חייב למצא פיתרון ולפרוק את הדחפים האלו ולהגיע לפורקן קטרזיס ( אבל לא ניתן לקיים יחסים עם כל עובר אורח/ פנטזיה )
מה עוד שיש סופר אגו או אני עליון שזה בעצם הפנמה של איסורי החברה והתרבות בה אנו חיים
ואם נפעל בניגוד לכך נרגיש יסורי מצפון או אשמה .

אז מה הפיתרון . . .מה עושים
מנגנון הגנה של האגו ( לא מודע ) שנקרא סובלימציה או עידון בעיברית
זוהי דרך להביא לידי ביטוי תכנים דחפים יצרים באופן יצירתי מקורי ומקובל בחברה . . .

עד החתונה מבולבל
אבל זו רק דרך אחת להסתכל על הדברים . . .
(אתם בטח מכירים אנשים אומנים מלחינים מנצחים אשר היו מתוסכלים בחייהם האישיים והגיעו לאקסטזה של ממש בהשקעתם ביצירה )

פיצי
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 12/04/2004 ב- 15:00:53

הודעהנשלח: 15/04/2005 ב- 22:55:45    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Very very very well put סימן קריאה סימן קריאה סימן קריאה

איפה היית עד עכשיו סימן שאלה
מחייך מחייך מחייך
קורץ קורץ קורץ
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל
Chuka
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך: 04/01/2005 ב- 15:08:15

הודעהנשלח: 16/04/2005 ב- 07:13:13    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סובלימציה אינה "תיעול"?

שהרי יותר מלעדן את הדחפים היא מנתבת אותם למקום בו הם באמת יועילו (ותקנו אותי אם אני טועה כמובן מגלגל עיניים )
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי MSN Messenger
בר
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הודעהנשלח: 16/04/2005 ב- 12:43:08    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עידון (סובלימציה) מנגנון הגנה חיובי המעיד על התמודדות בריאה, יצרנית ויצירתית. האני מחליף את המטרה היצרית של דחפיו במטרות מועילות ומקובלות מבחינה חברתית ומתעל את האנרגיה שלו לקידום מטרות אלה . . .

משמע
עדון מכיוון שאם למשל יש לילד דחפים תוקפניים ולא מקובל להכות על ילד בחצר בית הספר מנגנון זה מאפשר לו לפרוק את הדחף באופן מקובל . . כגון משחקי שוטרים וגנבים , משחקי מחשב אלימים משחקי דמיון ו"כאילו" . . .
מבטא את הדחפים באופן מעודן ולא בצורתם הראשונית .

התיעול מתיחס לאנרגיה היצרית עצמה אשר מתועלת לאפיק פעולה מקובל . . כגון נגינה

עניתי על ה סימן שאלה

אפשר להגיד גם שהשאלה בנושא סקס / נגינה שעלתה באשכל הזה היתה תוצאה של סובלימציה . .
חוצפן

עידו
משתמש על
משתמש על

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 12:42:33

הודעהנשלח: 16/04/2005 ב- 14:23:18    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום לכולם.
אני אישית מאמין שרוב הדברים שנאמרו פה נכונים. אין פה תשובה חד משמעית.
הדעה שלי היא שלאחר סקס האגו עולה לשחקים. אולי אני אספר סיפור אישי שימחיש.
יום אחד התאמנתי במקום מסויים, לא הלך כלום הייתי במצב רוח ירוד, ופתאום באה מישהי והגענו למצב בו התנשקנו, פתאום זרמו בי אנרגיות שלא היו בי קודם והנגינה השתפרה פלאים.
אני מאמין שעל כל אחד חוויות מיניות פועלות אחרת, לאחד זה נותן אנרגיות חדשות ואת השני זה מעייף ומוציא מריכוז.
אך, לפי דעתי לאחר סקס יש תופעות גופניות שיכולות להפריע לנגנינה. מבחינה פסיכולוגית הסקס יכול לעזור לנגנינה שכן הוא נותן הרגשה של גאווה והאגו תופח, אך מבחינה גופנית, הגוף נחלש שכן סקס זה ממש ספורט אתגרי (אקסטרים), ובאמת לפני אירועים חשובים בהן צריך את הגוף במיטבו לא מומלץ להשתעשע.
חזור למעלה
חלילניתוש
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 16/04/2004 ב- 13:09:35

הודעהנשלח: 16/04/2005 ב- 17:40:52    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סקס זה ספורט אתגרי? אוף, עידו, הלווי שכל הגברים היו חושבים ככה.. צוחק
סקס זה אכן מעייף גופנית. אצלי אישית הדבר שאני הכי רוצה לעשות אחרי סקס (הפעולה הפיסית עצמה) זה לישון.

מה שכן טוב בסקס זה שסקס (כמו גם שוקוןלד ומיצ תפוזים) משחרר סרטונין למוח (הורמון שמחה). מה שגורם לנו להיות יותר רגועים, יותר משוחררים ויותר מרוצים מעצמנו. לכן ההשפעה הפסיכולוגית של סקס היא מאוד חיובית.

לי למשל היה שבוע שעבר אימון מאוד פורה אחרי סקס. התאמנתי כשעתיים וחצי (דיי ברצף) מה שלא קרה לי כבר דיי הרבה זמן....

אני לא חושבת שאי פעם כתבתי משהו שבו המילה סקס מופיעה כ"כ הרבה פעמים... קורץ

EmmanuelOboe
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הודעהנשלח: 18/04/2005 ב- 23:01:03    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בר, עידו, מריה - תודה רבה על תגובותיכ המעשירות מחייך. אגב, מריה, סרוטונין זה לא הורמון, זה נוירוטרנסמיטור.

ועכשיו, תגובה שכתבתי לפני כמה ימים ושכחתי לפרסם. תגובה לריתי21:

WOW! somebody has some repressed agressions to let go of! You really need to GET LAID!
just kiddin

ועכשיו ברצינות. זה הולך להיות טיפה ארוך, תסלחו לי.

קודם כל, וכדי להיטפל לפרטים הקטנים - כל אדם יודע רק דבר אחד:
-"אני קיים" [ראה ערך פילוסופיה יוונית]
באשר ליכולת של כל אדם לייצר צאצים, זה לא נכון. הרבה מאוד אנשים אינם מסוגלים להביא ילדים לעולם. ובאשר למוות - אי אפשר לדעת. רוב הסיכויים שזה יקרה, כן, אבל אין וודאות.

"עצם העובדה שאדם הוא יצור מיני המסוגל להתרבות היא המקור ליצירה המוסיקלית" את כותבת, ועוד עם שני סימני קריאה. האמנם? נראה לי שמישהו כאן קרא יותר מדי פרויד בזמן האחרון (או לא מספיק). הרבה מכם, למען הדיוק. אני מסכים עם עקרונות התיאוריה שלו, אבל לא כשמציגים אותם בצורה עקומה ומעוותת. זה מתחיל לעצבן אותי שאנשים מביאים כאן כל מיני הצהרות והנחות בסיס (שבעזרתן הם יורדים על אנשים) בלי לנמק אותן. אם לדעתך המקור לכל היצירה המוסיקלית היא סקס והתרבות, צר לי עלייך. אני אפתח את עמדתי בהמשך ההודעה הזו.

"ואם אתם מנסים לחפש בה משמעות נשגבת יותר, אכזבה תהי נחלתכם." וואו! וגם מי שמנסה לחשוב אחרת ממך, מובטח לו הכישלון. מדהים.

"משתמש בסקס כדי להעשיר את עולמך המוסיקלי". אני לא "משתמש" בסקס. הלוואי והייתי במצב בו הייתי יכול להחליט לקיים יחסי מין כל פעם שבא לי לנגן. אין לי את הפריווילגיה הזאת. ואפילו אם היתה לי, אני לא חושב שהייתי עושה את זה. לא השתמשתי, לא ניצלתי ולא שום דבר אחר שיגרום לך לכתוב כאלה מילים כעוסות. סך הכל ציינתי שבבוקר אחרי סקס עם האקס שלי, ניגנתי הרבה יותר טוב. ושאלתי אנשים אם זה קורה גם להם, ומה הם חושבים על זה. אני מציין עובדות ומנסה לפתח שאלות עליהן. את - מציבה את דעותייך כעובדות ויורקת על מי שאינו מסכים. את לא משאירה אפילו מקום לויכוח או דיון. מטרת ההודעה שלך היתה "להיות צודקת", ובדרך הזו לא מגיעים לשום דבר.

"כי המוסיקה היא שנועדה להאדיר את הסקס, מיסודות הקיום שלנו!" אני פשוט נדהם מהיכולת התאולוגית שלך. אני אפילו לא אפתח פסקה גדולה על המשפט הזה, כי אני חושב שהוא מדבר בעד טיפשוטו בעצמו. ובכלל, מי את שתגידי לי למה נועדה המוסיקה, ובמה מותר לי להשתמש כדי לגרום לנפש שלי לבטא אותה טוב יותר?

אם כבר הפכנו את הדיון הזה לשיח על "מקור היצירה המוסיקלית בבן האנוש", אני רוצה לומר מילה או שתיים.
אני חושב שזו ראיה מאוד צרת אופקים לומר שהכל מסתובב סביב סקס. באמת. אם בזה מסתכמים החיים שלכם, אז זה די עצוב. על פי הקבלה, מהות האדם הוא תשוקות. אדם נוצר מ"תשוקה לחיות", וזהו הגרעין העמוק ביותר שבו. מן התשוקה הזאת, נובעות כל שאר התשוקות, הרגשות והפחדים. לכן, אני מאמין שהמקור לכל יצירה, הוא אכן תשוקה. אבל לעומתך, אני לא רואה בתשוקה את המונח הפשוט "סקס". תשוקות יכולות להיות המון דברים. תשוקה למשהו מתוק. תשוקה ליופי ואסטטיקה. הדחף להתבודד, או הצורך בחברה. כל אלו הם תשוקות, שלא קשורות למיניות. באופן אישי, אני מתפלא כל הזמן בתקופה האחרונה מיופיה של הבריאה, ומן הפלא האינסופי שבה. זה נותן הרבה השראה. גם זיכרון של מקום טוב יותר, או פנטסיה על מקום מושלם יכולים לתת השראה לכתיבה... נבכי הנפש הם עמוקים ומסתוריים. אני, ואני בטוח שאחרים כאן, לא מסכים שיתייחסו אלי כאל גוש מהלך של "דחף מיני יוצר". לדעתי, היצירה היא דבר הרבה יותר יפה ומורכב מזה, והאמת זה נראה לי קצת מעליב כלפי המלחינים הגדולים שאת מצמצמת אותם לכדי...
ובאשר לנגינה - אני רואה בה את ביטוי סערות הרגש (והתשוקות) שבאדם, ואני חושב שאת קצת מסכימה איתי. המוסיקה מבטאת (במילותייך "מאדירה") את התשוקה הזו למין, והמיניות (בין שאר תשוקות וירקות) יוצרת את ההתבטאות הזו. מה שאני לא מבין, זה למה לדעתך סיפוק אותה תשוקה פתאום הופכת אותה ל"פסולה לביצוע". בכל מקרה, יש פה הרבה יותר מורכבות מאשר "המיניות עושה ככה", או "הייעוד של המוסיקה הוא ככה". אלו משפטים קטנים, פשטניים וחסרי משמעות.

לכן, אני אשתמש באיזה תשוקות ואיזה רגשות שאני רוצה כדי להאדיר את הנגינה שלי (לא שאני באמת שולט בזה או משהו), אם זה התשוקה לסקס, לרצח או לשוקולד, אם זה אהבה לגבר, אישה, חתול או לעצמי. אם זה עצב, קנאה, ריצוי, אושר, ששון או כעס. כל עוד זה לא מהווה פגיעה בזכויות האחר, אני אכניס מה שאני רוצה לנגינה שלי, ואין אף אחד בעל סמכות לומר לי אחרת. גם לא את. אם סקס עם האקס שלי מעלה בי דברים שעוזרים לי ליצור את המוסיקה (ש"מאדירה" אותה) - שכך יהיה.

ובאשר למה שנמצא במקום ראשון בחיים שלי, זה לא מוסיקה ולא סקס. חיים הם הדבר החשוב ביותר. כל חיים. כי לדעתי (כן, אני מסכים עם הקבלה בנקודה הזו), זהו גרעין המהות שלנו.

נ.ב.: אני רוצה רק לומר שאני בהחלט מסכים עם מה שעידן אמר. הסקס הוא רק סוג אחד של תשוקה, ויש הרבה אנשים שלא מעוניינים בו בכלל. גם לי יש תקופות שבהן זה בגלל לא חלק מסדר היום של הדברים שעוברים לי בראש.[/b]

holst
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 14:39:03

הודעהנשלח: 19/04/2005 ב- 06:49:06    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עימנואל היקר:
לריתי יש להתייחס כאל זכר עד להודעה חדשה (שמו הוא תומר).
כתבת את התגובה הארוכה ביותר בהיסטוריה של האתר.
מדי פעם עדיף להשתמש במושגים עדינים יותר... נאלצתי לרכך כמה דברים, ברשותך.

אני שמח שאתם באמת מתייחסים לזה באופן רציני, ולא כמו ערימת תינוקות, כבר טוב. חוץ מזה, לדעתי, אתה, עימנואל, היחיד שהשקיע בזה מחשבה מרובה מאוד, ויש לו נסיון מספיק כדי להשיב ולהנחות את הדיון הזה. חוץ מזה, אני לא חושב שיש "הרבה אנשים" שלא מתעניינים בסקס וגרורותיו, כיום מאוד קשה לומר דבר כזה כידוע. אני בכל מקרה לא מוצא שזה עשוי להשפיע על משהו מעבר להשפעה רגעית\זמנית\אקוטית. אנשים כמו חנוך רון, ומשפטים בסגנון "איזו נגינה!! יש לו נסיון של שנים. מדהים. מעורר השראה. בוגר. כאילו עשה בחייו הקצרים אהבה עם הרבה נשים" (ציטטה לא מדויקת מביקורת מפגרת במיוחד של חנוך רון בתחרות רובינשטיין).
חזור למעלה
בר
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הודעהנשלח: 19/04/2005 ב- 16:19:53    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עימנואל קורץ
אכן קראתי יותר מידי פרויד ( במסגרת הלימודים )
ונכון לא לאחרונה די מזמן . . .אבל אני זוכר די טוב
בכל אופן לא הבעתי את דעתי בשום מקום באשכל הזה
(בינתיים)
אבל כן רשמתי תימצות על מה שפרויד היה אולי אומר ומה שמשתמע מהתאוריה שלו
בכל זאת SEX ( ולא אני לא חושב שכל היצירה בעולם נובעת בסובלימציה )
בכל הנוגע לירידות על אנשים אחרים . . .
אם נפגעת ממשהו שרשמתי אני מתנצל
זו כלל לא היתה כוונתי. . הכל נכתב ברוח טובה והומור

וזהו .
יום טוב הכל טוב
נראה לי יותר מידי אנרגיות שליליות באשכל אחד .

EmmanuelOboe
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הודעהנשלח: 19/04/2005 ב- 21:16:47    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ממש רחוק מכך! מה שכתבת היה ממש ברור ולעניין, וגם במקום.

אתה גרמת לי להוסיף את ה "או לא מספיק קראו" בתגובה שלי. כי הרבה אנשים "קראו" את העקרונות הכלליים של פרויד ולא העמיקו יותר, ואז הם מעוותים את זה לכל מיני כיוונים.

אתה די הבהרת שאתה יודע על מה אתה מדבר, ועשית קצת סדר בבלגאן.

תודה על התרומה לדיון מחייך

התגובה הארוכה שלי היתה מופנת לריתי21.

EmmanuelOboe
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הודעהנשלח: 19/04/2005 ב- 21:24:15    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אוי, סליחה על הפניה בנקבה. טעות שלי. הכינוי הטעה אותי, חשבתי שאתה בחורה. מתבייש

ועידן, עם כל כמה שהיינו רוצים לחשוב שאנחנו עם של חנונים לוזרים שיישארו בתולים על גיל 40 (הרי ככה הם מוסיקאים, לא?קורץ ), אני לא חושב שזה המצב. אני בטוח לא היחיד פה שיכול לדבר בנושא סקס. להרבה אנשים היתה התנסות עם הדבר...

הנה, תראה, אפילו לדניאל היתה!!! מגניב צוחק

well-tempered
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

הצטרף בתאריך: 30/05/2004 ב- 21:57:30

הודעהנשלח: 20/04/2005 ב- 13:36:26    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לוזרים?
המום

מי, אנחנו?

בר
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הודעהנשלח: 20/04/2005 ב- 13:54:42    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני דווקא חושב שצ'לו זה סקסי בטרוף . מאוד שמח
ואצבעות על הקלידים זה דבר מהפנט . . . מתבייש

תראו את הקליפים של הפסנתרנית helen grimaud
במצו . . .מה ? לא ככה
לא צודק ?

טל כץ
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך: 09/07/2004 ב- 23:33:57

הודעהנשלח: 29/04/2005 ב- 14:50:52    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יש לי את הדיסק הזה ! דיסק מעולה !
אחת הפסנתרניות האהובות עלי.
במיוחד אחרי שאני שמעתי אותה בלייב כשהיא ניגנה עם הפל"צ בסיור שלנו למדריד לפני שנתיים.
איך שהיא מנגנת ומה שהיא עושה כשהיא מנגנת. היא פשוט מושלמת המום
כל הבנים לא הורידו את העיניים ממנה לרגע מאוד שמח

EmmanuelOboe
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הודעהנשלח: 01/05/2005 ב- 23:45:22    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

למי שרוצה, עומד לצאת DVD שלה מתישהו בשנה הקרובה בדויטשה גראפופומון.

מאוד יפה. ראיתי חלקים... (הכיף שבלעבוד בחנות מוסיקה קלאסית)

הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אוף טופיק מוסיקלי כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עבור לעמוד הקודם  1, 2
עמוד 2 מתוך 2

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum