עמוד ראשי הקונסרבטוריון הוירטואלי
The Virtual Conservatory

ביתבית   שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   StatisticsStatistics   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

בגרות במוסיקה

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אוף טופיק מוסיקלי
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
ניצן_גפן
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

הצטרף בתאריך: 07/03/2005 ב- 21:19:52

הודעהנשלח: 01/09/2005 ב- 21:16:49    כותרת הודעה: בגרות במוסיקה תגובה עם ציטוט

שלום לכולכם!
אני עכשיו בכתה י', וניסיתי להכנס למגמת פיזיקה...[שזה לא הזמן בעקרון נכנסים בי"א אצלנו...] בגלל שבכתה יב יש לי בגרות במוסיקה בע"ה ...עכשיו...המצב הוא כזה שהבי"ס לא מאפשר לי לעשות פיזיקה עכשיו מסיבות כאלו ואחרות...
ככה שיוצא לי בכתה יב גם מוסיקה גם פיזיקה וגם רוב הבחינות של מתמטיקה[5 יח"ל]
אמא שלי ניסתה לשכנע אותי שאני אעזוב את הבגרות במוסיקה ..הקטע הוא שנראה לי שאם עושים בגרות במוסיקה זה נותן קרדיט מאוד גדול להכנס לאקדמיה..זה נכון???

אשמח לתשובות ותגובות מכם!
תודה ויום נעים לכל מדינת ישראל...

אורח

הודעהנשלח: 01/09/2005 ב- 22:06:58    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

זה חוסך לך את לימודי התיאוריה הפרטיים שתצטרך לקחת בזמן ואחרי הצבא אם לא תעשה את הבגרות.
חזור למעלה
Dombi
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 15:42:43

הודעהנשלח: 01/09/2005 ב- 22:23:45    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ניצן מה שאת תעשי זה 5 יחידות במוזיקה נכון?
נגינה ועבודה.... או שאת עושה את הכל הכל כולל תיאוריה, תולדות וסולפג' וכו'?
פשוט לפי מה שאת אומרת זה נראה כמו 5 יחידות.

כי אם זה רק 5, אז אין לי ממש מושג עד כמה באמת מתחשבים בזה.
אבל לדעתי זה בטוח לא מזיק.
ולעשות עבודה על מלחין זה אפילו מלמד הרבה דברים.

נ.ב: אני עשיתי מתמטיקה, פיזיקה, ערבית, מוזיקה ועוד הרבה דברים שלא תעלי על דעתך שכולם 5,
ויצאתי מזה בסדר גמור. תאמיני לי.
ולפי רמות בחינות הבגרות שאני רואה בימינו.... קושי היא לא המילה להגדרתם זה בטוח.

צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל MSN Messenger
מדהימאיה
פותר חידון המלחין השבועי
פותר חידון המלחין השבועי

הצטרף בתאריך: 13/12/2004 ב- 11:23:56

הודעהנשלח: 02/09/2005 ב- 07:12:36    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ניצן, לבגרות במוסיקה אין שום משקל בקבלה לאקדמיה למוסיקה.
מתקבלים על סמך בחינת כניסה בנגינה.
ציוני הבגרות בלי קשר למקצועות קובעים את הקבלה לאוניברסיטה.

כמו כן, אם בכוונתך להמשיך לנגן ברצינות עד סוף התיכון, בחינת בגרות בנגינה רק תדרוש ממך תוספת של מאמץ בהכנת התכנית (אימונים קצת יותר אינטנסיביים) ובהכנת העבודה הנלווית.
אבל מכיוון שאת כבר עוסקת בזה, ועושה זאת בהנאה אלה בעצם יחידות "מתנה" (מובן שצריך גם לנגן טוב).
ועוד דבר, בחינות הבגרות בנגינה בד"כ מתקיימות עד אפריל ולכן אינן מתנגשוץת עם הלימודים האינטנסיביים לבחינות הבגרות במקצועות העיוניים.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
Ylock
פותר חידון המלחין השבועי
פותר חידון המלחין השבועי

הצטרף בתאריך: 11/07/2005 ב- 17:04:00

הודעהנשלח: 02/09/2005 ב- 08:31:30    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אכן, אני מסכים שזה אפשרי להסתדר גם עם כמה מגמות.. אבל השאלה שלי היא עד כמה חשוב לך ללמוד פיזיקה? אם זה חשוב, אני בחוט שתוכלי ללמוד את שניהם.

גדי, באמת בהרטמן אפשר לעשות מה שרוצים... אני הייתי בדרך לעשות ביולוגיה, ספרות ומוסיקה, אבל היה לי אזה ניתוח ונאלצתי להפסיד הרבה שיעורים. בסוף פרשתי מ... ביולוגיה דווקא. לדבורה כמעט נשבר הלב...
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל
נעם טמיר
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף בתאריך: 25/07/2005 ב- 17:44:53

הודעהנשלח: 02/09/2005 ב- 09:35:10    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני גם כן עושה פוסיקה מיסיקה כעת.... וגם אחי התאום (והוא גם מוסיף ערבית).
זה לא קשה בכלל. (אם יש לך ראש ראלי כמובן). בכל מקרה כל מה שזה זה הרבה זמן של לימודים.
אבל מוסיקה נכון לשנים האחרונות זה בגרות שטות. אני סיימתי את כל הנושאים התאורטיים בסוף השנה שעברה (סוף י"א.. כעת אני י"ב) וזה שטות מוחלטת (לא עשיתי עדיין תולדות... כי זה יותר הסטוריה מאשר מוסיקה... אבל ראיתי את החומר של הי"בניקים וזה בערך 10 עמודים בניגוד להיסטוריה שזה בערך 150 * 2).

The orange
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 06/07/2004 ב- 20:31:42

הודעהנשלח: 02/09/2005 ב- 11:50:50    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני גם עושה מוזיקה, וגם פיזיקה וכימיה.

ד"א, למישהו פה יש בחינת בגרות במוזיקה שהייתה בשנים האחרונות? אני רוצה לראות מה יש בה.

משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 25/07/2004 ב- 10:30:34

הודעהנשלח: 02/09/2005 ב- 13:54:49    כותרת הודעה: . תגובה עם ציטוט

השנה יש לי 10 בגרויות...וכולן יהיו מועד קיץ.
5 יח"ל ביותר מדי מקצועות..זה בטוח...

בין המקצועות, אני אעשה גם במוסיקה.
מוסיקה זה המקצוע היחיד שאני בחרתי בידיעה, שמבחינת המוסדות הגבוהים הוא יהיה עם הכי פחות משמעות וחשיבות.

אבל אני עושה את זה בשביל עצמי. ובשביל עצמי בלבד.
זה פשוט אתגר.
מחייך
בהצלחה!

holst
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 14:39:03

הודעהנשלח: 02/09/2005 ב- 16:28:49    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

רצוי להתחיל לתכנן את העתיד כבר מעכשיו. ללמוד מוסיקה מן הסתם יעזור לך בעתיד כמוסיקאית.

אם הבגרות בפיסיקה לא דורשת יותר מדיי השקעה אז הייתי הולך על זה. זה מעניין, משכיל, וטוב למוח.
אני לקחתי (משום מה... אולי יום אחד אבין למה) 5 יחידות בביולוגיה, שזה מקצוע דיי מעניין, יחד עם 10 יחידות במוסיקה, ואני חושב ששני המקצועות הללו סתם הפריעו אחד לשני. לפעמים שיעור ביולוגיה היה תקוע כמו עצם בגרון בין חזרות ובין נגינה, וזה קצת הפריע לי. מצד שני ההשקעה במוסיקה לא אפשרה לי להשקיע בביולוגיה כמו שהמקצוע דורש, והיה לי חבל. אני לא אוהב להשקיע במשהו כאשר זה לא-100%. היה לי גם מאוד לא נעים מהמורה... הברזתי לה כל כך הרבה... בסוף היא נתנה לי 100 וכמעט אמרתי לה שאני לא מוכן לקבל את הציון. כל העסק יצר הרבה אי-נעימיות.

בקשר לאקדמיה: לתיכון האקדמיה יש הסכם עם האקדמיה בירושלים, שמי שקיבלו ציון סביר בקבוצה א' תיאוריה-הרמוניה-פיתוח שמיעה, יוכלו לדלג על השנה הראשונה במקצועות אלו. אולי לאקדמיה בת"א יש הסכם עם בית ספר אחר...
חזור למעלה
מור
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 11:32:26

הודעהנשלח: 02/09/2005 ב- 21:23:19    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ואיי עידן בזמן האחרון נהיו לך יותר מידי הרצאות על העתיד.. מוזר.. זה גורם לי להרגיש חסרת עתיד לחלוטין.. לגבי הבגרות במוזיקה,
אף פעם לא שמעתי על מישהו שלא התקבל לאקדמיה כי הוא לא עשה בגרות המוזיקה (וגם חלק מהבגרויות האחרות- לא לסמוך על זה..) ותמיד אפשר לשפר/ לעשות בגרויות אח"כ למרות שברגע שאת מסיימת עם זה ממש אבל ממש לא בא לך לעשות את הכל שוב...
עכשיו אני אחזור על עצמי.. מבחינתי לפחות השנים של התיכון היו הכי פחות עמוסות ובמיוחד י"ב.. זה כמובן כי ויתרתי לעצמי על הרסיטל( קורץ ) אבל לא רק.. גם אני עשיתי 5 יח"ל בכל מיני מקצועות לעצלנים ואת התולדות וסולפז' חייבים אצלנו ככה שלא הייתה לי ברירה(וכמה שזה ביזארי סולפז' היה המקצוע האהוב עליי כל התיכון) ו... אם רוצים יש זמן לעשות עוד המון דברים אני בעצמי מתחרטת על זה שלא הגברתי בעוד מקצועות..
עכשיו נחזור לעניין האוניברסיטה/ אקדמיה/ מה שלא תרצי עלייך לזכור שמה שמשמעותי זה הבחינות כניסה/ פסיכומטרי.. לגבי הלתכנן את העתיד מעכשיו... אני מכירה מעט מאוד אנשים שכל החיים שלהם היו מסודרים לפי איזה חלום שהיה להם שהם סימו תיכון..
כידוע לי בת"א אין הסכם עם בצפר אחר... הגיוני שאני טועה.. ועידן ציון סביר זה מעל 95 ו... מהשכבה שלנו בשביל שזה יהיה תקף היה צריך להיות להם איזה מישהו מהאקדמיה הגבוהה גם בבחינות בשירה..
לגבי תולדות וסולפז' זה המורים כותבים את הבגרות ככה שבכל בצפר זה אחרת.. אבל אם אני עברתי את תולדות כולם יעברו..
אמממ... ולבסוף... אל תתיחסי למה שכתבתי(כמה שזה ישמע אידיוטי..) תעשי מה שנראה לך ומה שבא לך ומתאים לך ולא לפי מה שמקבלים עליו קרדיט או את "אמורה" לעשות..
בהצלחה!
נ.ב
אני קצת מאוד מאוד מאוד מאוד עייפה.. יש מצב שכתובות כאן המון שטויות שלא קשורות לכלום.. אם מישהו קורא את זה אז תתעלמו מהשטויות אני אעבור על זה שוב שאני אהיה במצב קצת יותר ערני..
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל MSN Messenger
shaked_shammah
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 22/04/2005 ב- 12:07:28

הודעהנשלח: 03/09/2005 ב- 20:05:05    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני עושה מוסיקה (מגמה, בלי קשר לרסיטל), פיסיקה ומחשבים...זה ממש לא נורא...וכמובן גם מתמטיקה 5 וכו'...
ניצן_גפן
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

הצטרף בתאריך: 07/03/2005 ב- 21:19:52

הודעהנשלח: 04/09/2005 ב- 21:40:42    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תודה לכל העונים!
ככה, אני עושה רק בגרות בנגינה נטו ללא תאוריה...
[עכשיו תבוא עוד שאלה בעקבות זה...האם זה מפריע באקדמיה אם לא למדתי שום תאוריה כל החיים שלי??]
ואני רואה שיש לי כאן עסק עם חבורת חרשנים צוחק כל אחד כאן עושה איזה 4 מגמות....יפה לכם...
דרך אגב, כבר הסתדרתי ושנה הבאה אתחיל פיסיקה וביב אעשה מוסיקה....
בנתיים נשאר לי להתאמן הרבה ולעשות גוד טיים עם המוסיקה-כל עוד אפשר להנות נטו מזה מגניב ...

מה שטוב שאני עושה הכל בחשק ובמצב רוח טוב..אני כבר לא יכולה לחכות לשיעור שלי[הראשון ממאז תחילת החופש] ולתזמורת בכלל...
מסתבר שאני אהיה שם החצוצרנית [בתפקיד ראשון] הראשית...בין היתר אהיה אחראית על הכיוון מאוד שמח =[תפקיד די נחשק אצלנו]

הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אוף טופיק מוסיקלי כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum