עמוד ראשי הקונסרבטוריון הוירטואלי
The Virtual Conservatory

ביתבית   שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   StatisticsStatistics   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

חבלות

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> כלי פריטה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
sariela
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הצטרף בתאריך: 18/06/2004 ב- 18:19:45

הודעהנשלח: 12/09/2005 ב- 19:04:00    כותרת הודעה: חבלות תגובה עם ציטוט

כניראה שהזכרתי את זה בעבר אבל אחד הדברים הכי מעצבנים שיש לדעתי בנגינה בנבל הוא הפציעות השונות שאנו נאלצות להתמודד איתן, לדוגמא עכשיו אני מנגנת את הרומבה והסונג ינ דה נייט של סלזדו וכל הגליסנדו האלה,בעיקר בשנסון, מוציאות אותי מדעתי רשע או מאוד עצבני זה כל כך מעצבן שמרוב אפקטים אין כמעט מה לנגן [למרות שבאיזה שהוא אופן יש לזה את הקסם שלו], בכל מקרה האגודלים והאצבעות [הכוונה לאצבע מס' 2] שלי צועקים הצילו, ואין לי ברירה אלא להמשיך לעבוד על זה...
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל
shaked_shammah
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 22/04/2005 ב- 12:07:28

הודעהנשלח: 12/09/2005 ב- 19:51:18    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יש לי חבר שעבר עכשיו מבס חשמלי לקונטרבס. הוא מגיע אתמול לבי"ס עם שלושה פלסטרים, אחד לכל אצבע. אחרי זה ראיתי מה יש מתחת, ואלו חבלות די רציניות...מיתרים מפחידים בעוביים...
T 4 2
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 25/07/2004 ב- 10:30:34

הודעהנשלח: 12/09/2005 ב- 20:52:37    כותרת הודעה: . תגובה עם ציטוט

יש לי שאלה...שקצת לא קשורה...

למה תמיד כששואלים שאלה שקשורה לנגני נבל, מדברים בלשון נקבה? המום

צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
מור
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 11:32:26

הודעהנשלח: 13/09/2005 ב- 12:26:01    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יערה שאלה מעניינת שדיברנו עליה כבר.. אני אשים קישור..אגב, אתמול גיליתי שיש עוד ניבלאי בארץ שלא ידעתי על קיומו.. הם מתרבים..
קיצר: יש מן דבר סגול כזה ששמים במים ואז תוקעים בזה את האצבעות לכמה דקות זה מקשה את העור..אני אחפש את השם של זה..האמת זה שבזמן האחרון האצבעות שלי שלמות להפליא(בטח פתחתי פה לשטן עכשיו..)
בקשר לזלצדויים(מעכשיו יש מילה כזאת) למיניהם.. זה באמת כל מה שיפה בהם.. הקטע שבאמת אין כ"כ הרבה מה לנגן.. זה בעיקר גליסים וכאלה..מה שמבאס זה שזה לא הופך אותם ליותר קלים לנגינה.. אבל זה כל הקסם..וזה מה שהופף אותם ליצירות כאלה אהובות.. כי הם יצירות נבל שכאלה..(שזה נראה לי מושג שרק אני יכולה להבין.. אבל תתאמצו...)וגם כל אלה הם מה שהופכים את זלצדו להיות אחד המלחינים החשובים כל השיטות כתיבה המוזרות האלה של גליסים שמיליון אצבעות והפוך ולדפוק על הנבל שזה היום נהיה ממש מובן מאליו.. וכמויות של פלוז'לטים שאי אפשר לספור..
קיצר,
בהצלחה.. ועושה רושם שיהיה שווה לבוא לשמוע את הקונצרט הבא שלךמחייך
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל MSN Messenger
sariela
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הצטרף בתאריך: 18/06/2004 ב- 18:19:45

הודעהנשלח: 19/09/2005 ב- 15:22:41    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הדבר הסגול הזה נקרא קלציום ונדמה לי שכבר דיברנו על זה אבל לא נראה לי שאני אשתמש בזה. אני כניראה פשוט מעדיפה לקטר ולסבול... צוחק
בכל מקרה תודה על המחמאה, אגב יש לי קונצרט שבוע הבא ב30.9 בלהבים (קצת רחוק) , אז תאחלו לי בהצלחה!

לגבי השאלות בצורת נקבה, לא הבנתי כ"כ את השאלה, האם התכוונת יערה לשאלות שקשורות לכלי עצמו שנשאלות בנקבה? או לשאלות שקשורות לנגנים? בכל מקרה אני כותבת בנקבה כי אנחנו הרוב בפורום הזה של כלי הפריטה.

ועכשיו לעבודה! נבל

מנגן בנבל
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> כלי פריטה כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum