עמוד ראשי הקונסרבטוריון הוירטואלי
The Virtual Conservatory

ביתבית   שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   StatisticsStatistics   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

דיונים ברומו של עולם, או לפחות ברומו של אוף טופיק

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> משוב
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
God
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 13:56:07

הודעהנשלח: 15/10/2005 ב- 12:48:39    כותרת הודעה: דיונים ברומו של עולם, או לפחות ברומו של אוף טופיק תגובה עם ציטוט

כל אדם שיש לו משהוא להגיד לגבי צורת התנהלותו של פורום האוף טופיק - באם בצורתו הנוכחית, או לגבי הרצון של איך שהוא ינוהל, או כל דבר אחר הקשור להתנהלותו של הפורום, בבקשה שיגיד אותו פה. העץ הזה הוא פתוח לדיון, כך שאל תרגישו רע לענות ולדון לגבי הדברים הכתובים פה, בעץ הזה. אל תרדו לפסים אישיים, ואל תשתמשו בשפה לא יפה. אם תעשו את הדברים האלה, אני אאלץ לצנזר את ההודעות שלכם, ובדיון כזה חשוב, חבל, כי יכול להיות שע'''י צנזור אני בטעות אפגע בנקודה שהכותב רצה להעביר.

שרשרו, ודעו שדעותיכם נקלטות, ומקבלות ייחס. יש לכם את הכוח להשפיע.

ניצן_גפן
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

הצטרף בתאריך: 07/03/2005 ב- 21:19:52

הודעהנשלח: 15/10/2005 ב- 18:49:08    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אם........
אני לא מבינה מה קרה שצריך לחוות דעתי על פורום אוף טופיק...
יש משהו חדש??
לפי דעתי הוא מצויין,[אלא אם כן ישנם חידושים שאולי לא ימצאו בעיניי צוחק ולא ידעתים]
חוץ מזה שאני ממש אשמח אם חיילינו היקרים ימשיכו לכתוב חוצפן מאוד מעניין השרשור שלכם!

Dombi
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 15:42:43

הודעהנשלח: 15/10/2005 ב- 20:56:14    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לדעתי האישית הבעיה בפורום אוף טופיק איננה בניהול,
אלא בהודעות מסויימות שנמצאות שם שאפילו לאוף טופיק הם לא מתאימות.

הבעיה העיקרית לדעתי שגורמת לזה (לדוגמא הודעת אביב על השיעמום)
היא שהחבר'ה באתר כותבים את כל מה שהם חושבים על דפי הפורום.
אין להם שום בושה להתחיל שיחות אישיות ביניהם על דפים שלמים בלי שום תכלית,
והם שוכחים לגמרי את עצמם, במקום ללכת לכתוב אחד לשני בהודעות פרטיות,
או ללכת לצ'אט כדי לעשות בלאגן.

אני חושב שיש צורך להתחיל לחדד את העניין הזה.
את שיחותיכם הפרטיות, ואת הרגשותיכם האישיות,
חברי האתר יקרים, אתם מתבקשים מאוד לשמור אותם לעצמכם כי בדיוק בגלל זה אתם מוציאים תמיד את השרשור מהנושא המקורי.
וזה מתחיל לעצבן קצת.

אז או שנחזיר לאתר את הפורום "ברברת ברשת" ואפשר אפילו לשלב אותו עם פורום הצ'אט,
ושמה כולם יוכלו להגיד מה שבא להם.
או שתפסיקו לרדת לפסים אישיים, תלכו להודעות הפרטיות,
כי אני כבר לא מצליח להתאפק למחוק הודעות של "היי אתה הולך מחר להופעה של מה שמו?"

זהו... נראה לי שזה בערך מה שרציתי להגיד.
שבוע טוב.

צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל MSN Messenger
Ylock
פותר חידון המלחין השבועי
פותר חידון המלחין השבועי

הצטרף בתאריך: 11/07/2005 ב- 17:04:00

הודעהנשלח: 15/10/2005 ב- 21:10:09    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לדעתי אפשר לחלק את ה"אוף טופיק" לשני חלקים:
אחד מוסיקלי, לכל מה שלא נמצא לו פורום מתאים אחר,
ואחד שלא קשור, שכן יהיה מקום להודעות בסגנון: "מה לעשות עם החתול החדש שלי" (ובלי להעליב... אני מקווה גם ששלום החתול בסדר)
בנוסף לזה אני הצעתי בצ'אט לפני כמה זמן לפתוח את האוף טופיק גם לכיווני אומנות אחרים, בעצם כמו שלביא עשה עם הציורים.. אולי אפשר לשים שם גם שירים וכל מיני סוגי סיפורת אחרת שאנשים פה יוצרים (יש כאלה חוץ ממני?) .. או שאולי זה מתאים לפורום קומפוזיציה? אינני יודע
דבר אחרון - הודעות בסגנון: משעמם לי/ מה המצב אחי/ שטויות אחרות בהחלט לא מתאימות לשום פורום אלא למקומות אחרים ונראה לי שזה גם ברור עכשיו לכל האנשים הפעילים באתר.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל
ניצן_גפן
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

הצטרף בתאריך: 07/03/2005 ב- 21:19:52

הודעהנשלח: 15/10/2005 ב- 21:23:10    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

דומבי..
כשאמרת "תחושות"
התכוונת למודעות אבל?
או לאיך להתמודד עם מוות של חבר מהסקצייה?

חלילניתוש
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 16/04/2004 ב- 13:09:35

הודעהנשלח: 16/10/2005 ב- 02:42:31    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לא ידעתי שמטרתו של פורום אוף טופיק הוא לעינייני מוסיקה בלבד. ואם זה כך, רצוי להתחיל להבהיר את זה חזק מאוד.

אני בכל מיקרה רוצה להבהיר כאן את עמדתי בנושא, ואני אציג שזוהי עמדה אישית בלבד אך חשוב לי להביע אותה.

אנחנו בסך הכל גם אנשים, לא רק מוסיקאים. וככאלו יש לנו גם תחומי עניין נוספים בחיים וגם חוויות, בעיות, תהיות, רגשות ואהבות חוצ ממוסיקה. ואני רואה את זה כלגיטימי ביותר לשתף את חברי הפורום בנושאים שהם לאו דוקא מוסיקה.
לדעתי אנחנו סוג של קהילה, זה בכל מקרה מה שאני רוצה לראות. אנחנו נפגשים פנים אל פנים מדי פעם. ישנם אנשים שמכירים פה אחד את השני מקרוב. חלק נחברי האתר הם חברים מאוד קורבים שלי (שאת חלקם הכרתי דרך האתר) ואני לא רואה את זה בשום צורה פסול לחלוק עם חברי האתר עיניינים שהם לא מוסיקה. גם אם מדובר באמנויות אחרות, גם עם מדובר ברגשות (לפני כמה זמן הופיעה הודעת התאהבות של מישהו, לא כ"כ זוכרת מה היא הכילה ולא זוכרת של מי אבל היא שם) גם עם מדובר בחוויות (למשל עניין מוסיקה וסקס קורץ ) גם עם מדובר בבעיות ולאו דוקא בעיות שיש למוסיקאים אלא בעיות שיש לנו כאנשים. זה שאני פותחת נושא של "מחפשת דירה" או "איך מכנכים חתולים" זה אקוויולנטי מבחינתי ל"מחפשת הרכב" או "איך גורמים לסטקטו ליהיות יותר חד"
הרבה פעמים אני מוצאת את עצמי משתפת את חברי האתר בחלקים מחיי האישיים.
וזה כי אני רוצה לראות כל חבר באתר כסוג של ידיד. ועצם העובדה שאני לא עושה את הדיונים האלו בהודעות פרטיות היא גם לצורך הנגישות. זו המטרה של פורום - לפרסם מודעה כך שהרבה אנשים יראו אותה. כך יש יותר סיכוי לתגובה, לפתרון בעיה, למציאה של משהו. כי התשובה או התגיבה שהכי היית צריך יכולה לבוא דוקא ממישהו שלא חשבת לפנות אליו ישירות. בשביל זה אחנו פה.

מנהלים יקרים, תסיקו מזה את המסקנות הנחוצות. בין אם להשאיר את פורום אוף טופיק כמו שהוא, או לפצלו, אני חושבת שעדיין יש מקום להשאיר לאנשים את האופציה לדבר בפומבי וברחבי הפורום על לאו דוקא מוסיקה.

ובנושאי השיחות האישיות, דעתי זהה לקודמיי, בשביל זה יש את האופציה המדהימה שנקראת מסר אישי. אחלה דבר, אני משתמשת בו הרבה.

בברכת לילה טוב, מריה

Dombi
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 15:42:43

הודעהנשלח: 16/10/2005 ב- 09:40:17    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לא לא לא מריה... אוף טופיק מעולם לא היה אך ורק על מוזיקה.
זה ידוע, וזה לא ישתנה, ולא צריך להיות גאון כדי לשים לב לזה, אחרת היינו צריכים למחוק חצי מההודעות שם.
אבל אני חושב שצריך להיות הרבה יותר קיצוני מעכשיו להודעות שמתחילות לעבור למקומות לא קשורים להודעה הראשונית.
הודעות שמזהירות כמו "תחזרו לנושא הראשוני" לא עוזרות ואנשים לא קולטים את המסר.
אני חושב שמחיקת אותן הודעות תהווה אזהרה הרבה יותר מובנת לכולם.

ולניצן היקרה:
לפי ההקשר שבו דיברתי,
זה מובן מאליו שלא לזה התכוונתי. את מוזמנת לקרוא שוב ובדייקנות את הודעתי.

עוגי
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 10/04/2004 ב- 04:13:19

הודעהנשלח: 16/10/2005 ב- 13:45:01    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

דומבי, אל תשכח שהיו הרבה דיונים אם נושאים מסוימים מתאימים מלכתחילה לעוף-טופיק, ולא רק הודעות מסוימות באותו אשכול. אני חושב שזה מובן לכולם שזה לא לעניין בדרך-כלל לסטות מהנושא המקורי של אשכול, ועוד יותר לא לעניין לפגוע באחרים ולכתוב בצורה לא תרבותית.

מה שלא כל כך מובן מאליו זה האם יש נושאים שלא מתאימים לפורום הזה. אני יכול לחשוב בעיקר על ענייני פוליטיקה וסקס שעוררו דיונים כאלה. דעתי האישית היא שיש מקום כמעט לכל נושא שמעניין אותנו שלא קשור ישירות למוסיקה. לגבי פוליטיקה, אני מקבל את זה שהפורום הוא לא המקום, ואני שמח שיש הסכמה כזאת כי גם אני לא הייתי רוצה לראות כאן דיונים על פוליטיקה, ולא להשתתף בהם. לגבי נושאים אחרים, כמו סקס, תחושות אבל, התאהבויות ודברים אחרים (אני מנסה לחשוב על הנושאים שאני זוכר), אני חושב שיש להם ועוד איך מקום, ובלבד שהדיון בהם יהיה רציני, תרבותי ולעניין. אני לא ראיתי לאחרונה הרבה מקרים של אשכולות שמצריכים מחיקה.

מה שכן, אולי באמת כדאי לפצל את פורום העוף-טופיק לפורום מוסיקלי ולא-מוסיקלי. אם למישהו מפריע הערבוב הזה בעוף-טופיק אז אולי באמת זה שווה פיצול. אם זה יוביל לכך שנוכל לדבר יותר בחופשיות על נושאים שמעסיקים אותנו בלי לחשוב כל הזמן איך והאם זה מתקשר למוסיקה, אז אולי זה באמת שווה פיצול.
חזור למעלה
holst
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 14:39:03

הודעהנשלח: 16/10/2005 ב- 15:50:48    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

פורום האוף-טופיק לא יפוצל.
א. הנושאים שפורום אוף-טופיק עוסק בהם הם נושאים מוסיקליים, ונושאים אחרים. כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה להעביר את הגבול של הנושאים ה"אחרים". בנתיים זה בלי פוליטיקה. אני חושב שזה יספיק. כל עוד הוא לא יהיה פורום מבולגן עם הודעות חסרות משמעות, כל נושא מתקבל.
ב. כמו שכתבתי כבר בהודעה אחרת, אנחנו בד"כ בשאיפה לצמצם, לא להגדיל יותר. עדיף להתייעל במסגרת הקיימת. זה יהפוך אותנו להנהלה יעילה ואפקטיבית, ואת האתר כולו ליעיל והיוני יותר.
ג. מעולם לא מחקנו הודעות בפורום אוף-טופיק שהם בנושאים לא מוסיקליים. הוא ימשיך לתפקד כפי שתפקד עד היום. השאלה שאנחנו צריכים לשאול היא מה הסטנדרט של ההודעה הנשלחת בפורום אוף טופיק. אני מציע שתקראו את ההודעה הראשונה של גדיאל באשכול זה, כי היא מצביעה על הנקודה הנכונה.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
guysoft
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 03/09/2004 ב- 15:14:35

הודעהנשלח: 17/10/2005 ב- 23:07:13    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אין תגובה..
אבל נראה לי מתחיל להפתח ביקוש לפורום "דרושים\מחפשים\למכירה"

הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> משוב כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum