עמוד ראשי הקונסרבטוריון הוירטואלי
The Virtual Conservatory

ביתבית   שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   StatisticsStatistics   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

לשנת הלימודים החדשה
עבור לעמוד הקודם  1, 2

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אוף טופיק כללי
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
T 4 2
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 25/07/2004 ב- 10:30:34

הודעהנשלח: 29/10/2005 ב- 20:17:21    כותרת הודעה: . תגובה עם ציטוט

בהצלחה לכם! מאוד שמח
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
userFish
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הצטרף בתאריך: 01/04/2005 ב- 22:23:21

הודעהנשלח: 29/10/2005 ב- 21:06:04    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

המון המון בהצלחה!! קורץ
well-tempered
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

הצטרף בתאריך: 30/05/2004 ב- 21:57:30

הודעהנשלח: 29/10/2005 ב- 22:08:45    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בהצלחה לכולנו!!! מאוד שמח מאוד שמח מאוד שמח
holst
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 14:39:03

הודעהנשלח: 30/10/2005 ב- 20:22:34    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

well,
היום היה היום הראשון שאקדמיה הנחמדה... בסך הכל היה נחמד. אחד המרצים הבריז, עסקים כרגיל.

מאוד נחמד לראות את גדיאל ואת לביא באופן קבוע, וכל מיני חברי אתר שנמצאים באקדמיה. אבל זה לא אומר שלא מפרסמים! לחברי הצוות - המודעה הפרסומית נמצאת בפורום, מומלץ להוריד ולהדפיס.

שבוע טוב
חזור למעלה
punto
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף בתאריך: 18/07/2005 ב- 17:28:30

הודעהנשלח: 30/10/2005 ב- 22:00:08    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

איפה נמצאת אותה הודעה פרסומית מפורסמת? אני מציע להדביק אותה בעמוד הראשי. בכל זאת, גאוות האתר...
God
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 13:56:07

הודעהנשלח: 31/10/2005 ב- 10:08:39    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

טוב, אז הנה הדיווח שלי מהיום הראשון ללימודים.
השיעור אמור להתחיל ב12, אז כמו ילד טוב, הגעתי בסביבות 9 וחצי בשביל להתאמן קצת לפני השיעור.
את אוזני בקומת האימונים תקפה מלחמה.... הייתי בטוח שבסכות ליל כל הקדושים שהייה אתמול, נכנסתי איכשהוא לאקדמיה של איזור הדימדומים, ואיכשהוא הגעתי למשהוא שהזכיר את תזמורת הנוער לפני שמתחילה החזרה... מסתבר שטעיתי, ופשוט היה מדובר בכמות לא מבוטלת (איזה 4) בראסיסטים שהתחממו להם ביחד... וכמובן שאם קירות הנייר של האקדמייה שיקרה שלנו, אפשר היה לשמוע הכל מעולה.

בסביבות 11, שעשיתי הפסקה קצרה, גיליתי דוכן שבו מנפיקות לך סטודנטיות חמודות כרטיס סטודנט, שנותן לי כל מני הנחות מגניבות לכל מני מקומות: הורי! כמובן שססתי לעשות כזה, ולתדהמתי במקום כרטיס סטודנט מגניב, קיבלתי קבלה שאמורה לשמש ככרטיס זמני.

בשעה חמישה ל12 ירדתי לחדר שבו היה אמור להערך השיעור הראשון שלי בחיים כסטודנט: תולדות המוסיקה א'. נדחסתי ביחד עם עוד כמה עשרות אנשים לחדר קטן, חמים ויש להדגיש אינטימי (כלומר כולנו היינו דבוקים אחד לשני, לא היה אויר, ולא היה מקום!), והמורה התחילה, בעזרת מיקרופון מגניב, לספר לנו על כמה קשה הקורס הזה, בגלל שהמוסיקה לא מתחברת לנו לכלום. אחרי כחצי שעה של נסיון שלה לגרום לנו להתאבד (או לכל הפחות לעזוב את הקורס. אני מבין את ההגיון שלה: פחות אנשים = יותר מקום, ויותר חמצן להתחלק בין שאר הסטודנטים), היא התחילה להראות לנו קטעי ווידיאו. הקטע הראשון היה אמור להיות אחד מאותם קטאעים שישעממו אותנו ולא נהנה מהם. זה היה פרק 'גלוריה' בשירה גרגורינית. אני מאוד נהנתי מהפרק...
אחרי זה ראינו קונצ'רטו של ויואלדי, עם מישהוא שנראה כמו 'סימפלי רד' בטור ויואלדי עצמו, כאשר השיער הכתום שלו היה יותר גדול משאר הגוף. היה משעשע. המורה ירתה קצת חומר על בית היתומות שויואלדי עבד בו בונציה. ברטרוספקט אני מבין שזה דווקא חומר חשוב, אבל לצערי בזמנו לא הבנתי את החשיבות, ולא סיכמתי את הקטע הזה... מישהוא מכם כן במקרה?
אחרי זה ראינו איזו פרסומת של תפוזינה או משהוא...

ואז היא ברבע שעה דחסה בערך 2 שליש מהחומר על יוון העתיקה. אה! סיכמתי את מה שהספקתי, וזה המקום בו אני רוצה להודות למורה שלי להיסטוריה שלי מכיתה י', דינה כהן גריצר, שבזכות השיעורים המהירים מאוד שלה, הצלחתי לעמוד בחלק נכבד ממה שהמורה אמרה. הבעייה שלי היא שהייתי צריך ללכת ב2 וחצי. השיעור אמור היה להגמר ב2 וחצי. נשמע כאילו אין בעייה... השיעור התאחר, ואני נאלצתי בגלל זה לעשות 130 על כביש ירושלים - תל אביב בתקווה להספיק להגיע בזמן לחזרת התזמורת הראשונה של האקדמיה בתל אביב, שבה אני מנגן. הספקתי להגיע לשערי האוניברסיטה בעשרה ל4. מצאתי חנייה בערך ב4 ועשרה. החזרה התחילה ב4. אז אחרי ריצה מטורפת כדי לא לאחר עוד, הגעתי ב4 ורבע למצוא את האולם בו החזרה אמורה להתנהל נעול. למזלי בדיוק הגיע המנצח, והם פתחו לו, ואני נכנסתי איתו.

קקטוסית
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הצטרף בתאריך: 21/06/2004 ב- 09:47:36

הודעהנשלח: 31/10/2005 ב- 21:05:21    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אמממ באיחור אופנתיP=
בהצלחה לכולם!!!!!!!!!!!!!!!!

השנה שלי הכי הכי הכי עמוסה=) אבל יותר יופה חה חה חה חה
אמממ לכל אלה שבאקדמיה במיוחד בהצלחה... אל תשכחו שיש אנשים בעזדוד שתופסים ממכם המון!!!

*בשביל להבין, חפש את היערה*
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי MSN Messenger
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אוף טופיק כללי כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עבור לעמוד הקודם  1, 2
עמוד 2 מתוך 2

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum