עמוד ראשי הקונסרבטוריון הוירטואלי
The Virtual Conservatory

ביתבית   שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   StatisticsStatistics   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

מחפשת יצירה ותווים אם מישהו מכיר...

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> כלי מתכת
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
rotembej
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף בתאריך: 11/12/2007 ב- 11:15:34

הודעהנשלח: 25/02/2008 ב- 20:04:22    כותרת הודעה: מחפשת יצירה ותווים אם מישהו מכיר... תגובה עם ציטוט

היי.. הממ.. קוראים לי רתם (שזה אותו דבר כמו רותם רק בלי הו') ואני בכיתה י"ב.. אני מנגנת בתזמורת כלי נשיפה וכל שנה יש מנהג שהבוגרים מנגנים סולו עם התזמורת..
עכשיו זה התפקיד שלי למצוא איזה יצירה אני רוצה לנגן, ושאלתי את האיש שאחראי אצלנו על התווים איזה יצירות יש לחצוצרה ותזמורת כלי נשיפה והוא אמר לי שאין הרבה אבל יש כמה.. ושהוא צריך ללכת לבדוק.. החלטתי לבוא לכאן ולהתייעץ איתכם.. כי אתם בטח מכירים..
אני רוצה לנגן יצירה שתהיה ברמה גבוהה.. לא מאוד מאוד גבוהה.. אבל גבוהה מספיק.. נניח הקונצ'רטו של היידן זה סבבה.. רק שאני צריכה את היצירה עם עיבוד לתזמורת כלי נשיפה.. מישהו מכיר איזשהי יצירה לחצוצרה סולו ותזמורת כלי נשיפה שהיא גם יפה וגם ברמה ואפשר לנגן בקונצרט סיום?
אם כן.. אשמח אם תכתבו לי את השם שלה, ואם יש לכם גם קישור אז סבבה..
תודה מראש!
רתם.. מאוד שמח

yoni24
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף בתאריך: 27/08/2007 ב- 09:13:47

הודעהנשלח: 25/02/2008 ב- 20:48:03    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יש עיבוד לקונצ'רטו של היידן עם תזמורת כלי נשיפה במרכז העירוני למוסיקה בירושלים. כדאי לנסות לברר אם הם מוכנים לשלוח לך את התפקידים והפרטיטורה (026733819)... חוץ מזה את יכולה לתזמר את זה לבד, זה לא כ"כ מסובך וזה אפילו מוסיף...
נ.ב.- נראה לי שיש עיבוד להיידן גם בקריית טבעון...
נ.ב. 2- לג'יימס קורנאו או לאלפרד ריד יש יצירה מקורית לחצוצרה ותזמורת כלי נשיפה, כדאי לברר.

נערך בפעם אחרונה על-ידי yoni24 בתאריך 25/02/2008 ב- 20:50:11, נערך בסך הכל 2 פעמים
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי MSN Messenger
holst
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 14:39:03

הודעהנשלח: 25/02/2008 ב- 20:49:00    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אומנם אין לי מושג ירוק בנוגע לחצוצרה ותזמורת כלי נשיפה,

אבל עלה לי רעיון. אני מקווה שלא אכפת לך לנגן יצירה דיי טובה שהיא במקור לאבוב, נכון? בכל מקרה, ובלי לפגוע, אני חושב שהיצירה הזו טובה יותר מרוב היצירות המקוריות לחצוצרה ותזמורת כלי נשיפה. אז היצירה שחשבתי עליה היא הקדמה, נושא ווריאציות של רימסקי קורסקוב לאבוב ותזמורת כלי נשיפה. זו יצירה חמודה, שאני חושב שיכולה לשבת לא רע גם על חצוצרה... תלוי כמובן כמה גבוה את מגיעה. חשבתי שזה אפשרי מכיוון שאני יודע שחצוצרנים מנגנים למשל יצירות של הנדל לאבוב בחצוצרה.

בהצלחה בכל מקרה
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
amitai90
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הצטרף בתאריך: 03/05/2007 ב- 16:18:12

הודעהנשלח: 25/02/2008 ב- 23:20:57    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יהונתן, טעות במספר.

המספר של מרכז המוסיקה: 025652111
חזור למעלה
yoni24
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף בתאריך: 27/08/2007 ב- 09:13:47

הודעהנשלח: 26/02/2008 ב- 21:44:40    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יונתן!!!
ויכול להיות, אבל לא נראה לי כי התקשרתי למספר הזה הרבה פעמים...
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> כלי מתכת כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum