עמוד ראשי הקונסרבטוריון הוירטואלי
The Virtual Conservatory

ביתבית   שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   StatisticsStatistics   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

דיונים על תזמורת הנוער י-ם (פוצל מפורום בראס)
עבור לעמוד 1, 2  הבא

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אוף טופיק מוסיקלי
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Dombi
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 15:42:43

הודעהנשלח: 10/04/2004 ב- 21:54:40    כותרת הודעה: דיונים על תזמורת הנוער י-ם (פוצל מפורום בראס) תגובה עם ציטוט

המממ עידו...... את הערותיך על תזמורת הנוער שמור לעצמך כי אין לך מושג איך נשמעה התזמורת לפני פיאמנטה!!!
כשאני הגעתי לשם היא הייתה אחת התזמורות הטובות יותר שיש בארץ שהייתה מנוצחת ע"י אחד מהאנשים המובילים בתחום המוסיקה בארץ!!! (ע"ע איתן אביצור)

מה לעשות... מנצחים טובים אין תמיד!!!

צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל MSN Messenger
עידו
משתמש על
משתמש על

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 12:42:33

הודעהנשלח: 10/04/2004 ב- 21:59:47    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

או... גדיאל... אתה בדחן אמיתי..... אני מכיר את איתן אביצור.... ואהוא רחוק מלהיות מנצח טוב...
התזמורת של ירושלים לא יכלה ולא יכולה להיות טובה.... כי יש שם חרא של נגנים.... וכרגע גם חרא של מנצח..... אבל.. שמע אם אתה חושב שהתזמורת טובה... אז זו דעתך...
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
Dombi
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהנשלח: 10/04/2004 ב- 22:04:46    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עידו אני רואה כנגן וותיק בתזמורת הזאת שנסע איתה המון פעמים לחו"ל שאתה מתמצא בה הרבה יותר ממני שיש לך באמת מקום לדיווחים ריאליסטיים על התזמורת...
הממממ שמעת גם פעם את הדיסק שהוצאנו??

עידו
משתמש על
משתמש על

הודעהנשלח: 10/04/2004 ב- 22:19:32    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

את האמת כן... מישהי שאני לא אזכיר את שמה השמיעה לי אותו... תראה.... אני לא בראש שלך בגדר מוסיקה.... תראה עוד פעם... את התזמורת שמעתי כמה וכמה פעמים... וזה הספיק....
אני רואה שלך יש דיעה אחרת.. אז כנראה שכל אחד שומע משהו אחר.... ושמע... שומעים... אבל אני ממש לא רוצה להיכנס לזה ....
חזור למעלה
Dombi
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהנשלח: 10/04/2004 ב- 23:04:51    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עידו יקר... כשאני ניגנתי עם אביצור אתה היית כנראה בן 12...
אני באמת לא חושב ששמעת אותנו בימים אלה מנגנים בקונצרטים!!!

אם שמעת את הדיסק ולא התרשמת... בסדר!
ביומיים של נגינה משמונה בבוקר עד שמונה בערב ששמעת בסה"כ מהתזמורת אני מבין שקשה לך להאמין שהיא תזמורת טובה...

וזה ששמעת את התזמורת מנגנת עם פיאמנטה... זה משהו אחר!!
זה לא מראה ולו בטיפה אחת את מה שהתזמורת שווה מאז שהוקמה לפני יותר מעשרים שנה...
אז אנא ממך...

עידו
משתמש על
משתמש על

הודעהנשלח: 11/04/2004 ב- 11:59:09    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

גדי...... אתה פשוט חושף את עצמך... וחבל.... אני הייתי בן 12... ואתה היית בן 14.... חחח....
זה ממש מצחיק.... כי... " אני לא ידעתי להוציא צליל לפני שלמדתי אצל....".... וזה משהו שאתה אמרת..... זה רק מוכיח מה הרמה.... אבל שמע..... תחשוב איך שבא לך... לי אין מה להוסיף....
גם תזמורת רשות השידור הייתה טובה...................... פעם.............. חחחחחחח
חזור למעלה
Dombi
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהנשלח: 11/04/2004 ב- 12:16:19    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

קודם כל תראה לי איפה כתבתי את זה ואז אני אבין על מה אתה מדבר...

דבר שני... מה הקשר לזה שהייתי בן 14??
אתה כנראה לא מבין את הפואנטה וחבל!!!

ועידו עם כך הכבוד... אתה אמת כנרהא לא מבין הרבה בתזמורות!!!
הייתי בקונצרט האחרון שלהם שניגנו לפני פסח בהנרי קראון... תאמין לי הם נשמעים מצויין!!!
איך שהם ניגנו את הקונצ'רטו לצ'לו... הרבה זמן לא שמעתי את זה מנוגן ככה טוב!!!

אין לי מושג איפה אתה מנגן אבל קצת ענווה לא יזיקו לך בחיים!!!

God
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 13:56:07

הודעהנשלח: 11/04/2004 ב- 12:38:44    כותרת הודעה: הפסקת אש! תגובה עם ציטוט

קלרניטיסטים יקרים, די לריב!

ואם אתם רוצים לריב, אז יש זמן ומקום לכל דבר (אוף טופיק, שיעול!).

בכל מקרה, אז ככה:

א) שניכם צודקים.
ב)שניכם טועים.

אני לא מכיר את תזמורת הנוער לפני אלברט, אז אני לא יכול להעיד על מה שהייה שם.

עידו, אתה שוכח שרמת הקריטיק הגבוהה שלך (כמו של כולנו) התפתחה רק מאז שהתחלנו לעבוד עם רם. התקופה בתזמורת הייתה לפני.

מעבר לזה, התזמורת הזו טובה לא בגלל רמת הנגנים בה, או בגלל המנצח (כי עם כל הכבוד גדי, אלברט לא יודע לעבוד בגרוש), אלא הרמה וההרכב החברתי - זו הסיבה שעידן ואני נשארנו שם כל כך הרבה - כי למרות הכל הייה כיף שם. וזה גורם מאוד חשוב.

גדי, עם כל הכבוד, התזמורת לא נשמעת טוב - אין לה כיוון בשיט, ואותו כנ''ל לארטיקולצייה, ולנגינת צלילים נכונים.

אבל! עידו, עם כל הכבוד לך, יש מקום בעולם לנגנים ומוסיקאים שהם לא אנחנו! או שהם לא המורים שלנו - כמובן שצריך לראות את הכל בעיין ביקורתית, אבל לא צריך לתקוף את הכל. התזמורת, עם כמה שהיא לא כזו טובה, נותנת להרבה ילדים מסגרת לנגן בה - לא לכולם יש את המזל שיש לנו עם החמישייה ובית הספר, ואתה צריך לזכור את זה!

אז בבקשה קלרניטנים יקרים, חדל אש! - הדיון הזה יורד לפסים אישיים, וזה מיותר בטרוף! אז בבקשה, לפני שמישהוא ייפגע.

Dombi
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהנשלח: 11/04/2004 ב- 13:00:38    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

טוב כמו תמיד אנשים מבינים אותי לא נכון... מה שנותן לי הזדמנות לשרוף הודעה ולהתקרב לתואר.... צוחק

אם שמתם לב אי פעם... לא אמרתי ולו פעם אחת שהתזמורת בימינו נשמעת טוב!!! היא נשמעת חרא!!! אין ספק...
אני רק אומר לעידו יקירנו שבגלל שהוא שמע איך הם מנגנים עם אלברט פתאום הוא יודע איך הם ניגנו מאז ומעולם!!!

התזמורת תחת ניצוחו של איתן הייתה מצויינת... ועל זה בדיוק אני לא מבין למה עידו מתווכח!!!
אבל מה לעשות, אלברט הגיע!!! והשאר ידוע...
תודה דניאל שנתת לי להבהיר את עצמי!!

CBH
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הצטרף בתאריך: 13/04/2004 ב- 22:02:38

הודעהנשלח: 15/04/2004 ב- 22:48:50    כותרת הודעה: דומבי תגובה עם ציטוט

דמבו, יקירי, אתה הוזה. התזמורת שלנו בניצוחו של איתן אביצור הייתה זוועה... במזל הצלחנו להשיג פרס כסף בכפר סבא בזמנו של איתן בגלל אינויקטה, המוטו שלנו. התזמורת של איתן הייתה זוועה יותר מהרמה שאנו בה היום. לא מזמן שמעתי ביצוע שלנו בניצוחו של איתן בתיאטרון ירושלים וזה היה נורא, לא רק שניגנו גם את היצירות המפגרות שלו. לא היה לו ניסיון בגרוש חוץ מלהיות עצבני. הכיוון היה נוראי, הכניסות על הפנים... אפשר לשים לב לזה בדיסק שלנו שאינה הצלחה מי יודע מה. אתה לא זוכר מה אלברט אמר בחזרה הראשונה שלו איתנו: "נורא ואיום, איתן אמר שהוא מציב בפניי תזמורת על רמה". זה נכון שלאלברט יש אופי של אי רצינות, אבל יש לו ניסיון, ואילו איתן היה רציני אך ללא ניסיון.
(פסקה חדשה) עידו, חמור, אין לך מושג על מה אתה מדבר, תזמורת רשות השידור היא תזמורת על רמה, יותר מהפילהרמונית (הייתה על זה אפילו כתבה בעיתון שאומרים שביצוע יצירות של תזמורת הסמפונית של ירושלים יותר טוב מהפילהרמונית). מה שמיוחד בסמפונית הוא שהיא יודעת לתת נכון את האופי שלך היצירות בדינמיקה וארטיקולציה וברגש, מה שלתזמורת הפילהרמונית אין. כל הנגנים שם הם קבוצת כלבים שמנגנים בשביל כסף.

Dombi
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהנשלח: 15/04/2004 ב- 23:00:44    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בני עם כל הכבוד.... אני חושב שאין לך מושג על מה אתה מדבר!!!
אתה באמת רוצה לדעת למה התזמורת נשמעה גרועה בחזרה הראשונה עם אלברט?? המממ??

17.... 17!!!!
בוגרים עזבו באותה שנה...
אני קפצתי מקלרינט שלישי לראשון בצ'יק!!!
ממוצע הגיל של התזמורת היה 16 ולא 17 וחצי...

מתי אתה בכלל הגעת לתזמורת פעם ראשונה? במחנה שהיה בחיפה??
ואגב בני... כפר סבא זה היה עם אלברט... לא עם איתן!!!

ואולי איתן היה קשוח אבל זה מה שצריך בשביל צעירים שזאת התזמורת הראשונה שלהם...
קצת משמעת!!!
שאני מצטער להגיד חסרה המון אצל אלברט...
והיצירות עם איתן היו אדירות... אני באמת חושב שאין לך מושג על מה אתה מדבר!!!
מחול הבקבוקים, הסולו של הקסילופון, פנדנגו, הפוואן, הולסט ועד ועוד...
עדיף על המחזות זמר שלכם, תאמין לי!!!

עידו
משתמש על
משתמש על

הודעהנשלח: 16/04/2004 ב- 15:13:39    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

גדיאל..... דניאל צודק.... אני לא מתכוון להיכנס לווויכוח הזה.... העובדות מדברות בעד עצמן... ותסתכל במראה... אתה רוצה לומר שרשות השידור מנגנת טוב.. אז זו דעתך... בסדר... המורה שלי מנגן שם... לצערו הרב.. והוא ניגן גם בפילהרמונית... והוא נמצא היום ברשות השידור שלא מבחירתו.. אלא בגלל שחייבים לו הרבה כסף.. ובסוף השנה הוא ייעזוב.. חזרה לגרמניה בה הוא חיי כבר הרבה שנים... הוא בעצמו אמר שזו חרא של תזמורת... מעניין מי מבין יותר..... אבל... אני לא אכנס לדיון הזה איתך... וכל דיון יותר איתך ייפסק... כי.. הבנתי שהדעות שלנו שונות מאוד.. ואין לי ממש חיבה אישית אליך ואני מניח שזה הדדי.... כך... ש.. פשוט תפסיק להגיב על דברים שאני אומר.. וכך גם אני אעשה... כדי שהפורום לא יהפוך לזירת קרב.... שלום
חזור למעלה
CBH
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הודעהנשלח: 16/04/2004 ב- 15:21:47    כותרת הודעה: אתה משוגע תגובה עם ציטוט

דמבו, אני ביליתי עם איתן שנתיים, אני יותר ותיק ממך. אני חינכתי את אלו שבאו למחנה בחיפה... מתי אתה הצטרפת? אני לא זוכר. זה לא היה פעם ראשונה שעזבו כל כך הרבה נגנים, גם לפני שלוש שנים עזבו פול נגנים. לפי הפרטים שכתבת נדמה לי שהייתי איתו רק שנה אחת מפני שהיינו בכנס כפר סבא גם עם איתן בו קיבלנו גם פרס כסף... האמת שאני ציפיתי לפרס הגרוע ביותר באותו יום כי לא היינו משהו... לעומת זאת בכפר סבא עם אלברט זה היה לא רע בכלל, דווקא הרמה בתזמורת הייתה לא רעה בכלל באותו הזמן... אלברט אז אימן אותנו טוב לקקראת התחרות עם ניסיון רב. כן, מה שלא טוב אצלו שהוא לא מספיק רציני, אלא רק שמגיעים לזמנים החשובים כמו תחרות כפר-סבא. אני מסכים איתך שהיצירות עם המקהלה הם שיעמום טוטאלי, אבל זה מין לכד אותנו לתוך הפרוייקט... אבל עכשיו גמרנו עם זה וחזרנו לנגן יצירות רציניות כמו פנדאנגו, אינדיאנה ג'ונס, פאוון ועוד יצירות שלא נגענו... הולסט כבר נמאס, ניגנו את זה בכפר-סבא. ואני הולך לנגן את הקרנבל בונציה... מאוד שמח
בתקופה של איתן, איתן לא עבד על היצירות, בדרך-כלל הוא היה מנגן את היצירות מהתחלה עד הסוף, לא שם על הטעויות, ועם פעם היה מרגיש באיזושהי טעות הוא היה אומר לסקציות לנגן ולא אחד אחד בכדי לבדוק אצל מי הטעות, מה שאם היתה אצל סקציה כלשהי הוא היה מדלג עליה... אלברט לעומת זאת עובד על קטעים, חלקים חלקים, ומוצא טעויות מתי שיש.

נ.ב ברוך שפטרנו עידו חץ

holst
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 14:39:03

הודעהנשלח: 16/04/2004 ב- 16:10:09    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

זה שישלכם דעות שונות לחלוטין לא אומר שאתם לא צריכים להתווכח. אחרת לא הייתם מתווכחים כלל.
אז בבקשה הפסיקו עם השטויות של הגנון "לא מדבר איתך" או "ברוך שפטרנו" ואל תריבו. אין מקום למריבות על רקע אישי באתר.
חזור למעלה
maestro
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 04/04/2004 ב- 17:31:56

הודעהנשלח: 16/04/2004 ב- 17:26:56    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מישהו טוען כאן שאלברט לא מנצח טוב? הוא טוב מאוד לדעתי
פשוט התזמורת גרועה
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל בקר באתר הבית של המשתמש
מור
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 11:32:26

הודעהנשלח: 16/04/2004 ב- 19:45:14    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יוגב די להרים את האף...
זה שאתה לא בתזמורת לא אומר שהיא גרועה...
אולי היא כרגע לא במצב הכי טוב שהיא יכולה להיות אבל היא ממש לא גרועה-

אגב את ההודעה לא מעין כתבה ....ככה שמי שכתב את זה הוא מאזין מבחוץ בררן מאוד- תאמין לי..
חזור למעלה
CBH
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הודעהנשלח: 16/04/2004 ב- 20:12:44    כותרת הודעה: למה? תגובה עם ציטוט

התזמורת גרועה כי יש סיבה לכך, למה תזמורות אחרות הם יותר טובות. אני חושב יותר בגלל המורים לנגינה בתזמורת. במיוחד המורים לחליל. או שהסיבה היא דווקא בגלל שהנגנים לא מתאמנים ולא עושים להם משמעת שהם צריכים להתאמן כל יום.
EmmanuelOboe
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 14/04/2004 ב- 23:35:13

הודעהנשלח: 16/04/2004 ב- 22:06:56    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כמה דברים לגבי הויכוח האינפנטילי הזה:

1. גדיאל, עשית משהו שממש לא היה לי נעים לקרוא. אתה אמרת "היינו טובים", עידו אמר שהוא חושב שהייתם גרועים אבל זו דעתו והוא לא רוצה להתווכח על זה, ואז מה עשית? המשכת שוב ושוב ושוב לנסות להשיג בכל זאת איזושהיא מחמאה, שהוא יוותר ויגיד שהייתם טובים. יש לו טעם שונה משלך. נקודה. אתה לא צריך לנסות מליון פעמים לשכנע אותו עד שהוא יגיד "אה, טוב, מצטער בעצם הייתם ממש שוים".
מה שעשית נקרא לדרוש מחמאות. זה לא כיף לקרוא.

2. לגבי ההבדל בין הסימפונית לפילהרמונית, אני לא יודע, כי לא שמעתי הרבה כל כך את הפיל, אבל בכל מקרה פה זה כבר יותר עניין של טעם לדעתי. בכל מקרה, אין לי מקום לדבר פה על אופן ההתנהלות של שתיהין, כי אין לי מושג מה הולך מאחורי הקלעים. מה שכן, אני נהנה מהביצועים של הסימפונית. הם לא תמיד מושלמים, זה נכון, אבל מאז שבוטשטיין תפס את הניהול הם לדעתי השתפרו בכמה וכמה רמות.

3. יש משהו שכן יש לגביו עמדה די אובייקטיבית - פיאמנטה גרוע. התארחתי בחזרה אחת של התזמורת המדוברת, והבחור לא יודע מה הוא עושה בשיט. הוא לא מכוון כמו שצריך, הוא מתקשקש המון, והוא בכלל לא עושה שום עבודה רצינית. לא בארטיקולציה, לא בדינמיקה... כלום! סתם קשקוש.

4. אני יודע, גם אני ביקורתי מאוד. וטוב שכך. את הביקורתיות שלי לא קיבלתי מרם, אלא ממינה וג'ורג' ז"ל. הם לימדו אותי להסתכל על מוסיקה בצורה אחרת לגמרי. אגב, אם במקרה מישהו פה לומד אצל אורי מירז, אני ממליץ לעזוב אותו כמה שיותר מהר. ועוד אגב אחד, לא רק שהתזמורת של פיאמנטה גרועה, מינה אפילו אסרה עלי ללכת לשם כי זה יגרום לי לרגרסיה.

5. בכל מקרה, על מה אתם נלחמים פה? מה, זה האגו שלכם? אז מה אם הייתם פעם בתזמורת גרועה... גם אני הייתי, ואין לי שום בושה להודות בזה. לדוגמה, התזמורת של יאס"א היתה ממש נוראית, אבל היה לי ממש כיף. והאמת, גם אני הייתי גרוע. גרוע מאוד. ורוצים עוד יותר? גם היום אני לא משהו. ממש לא. אני עוד צעיר, ואני לא מנגן הרבה זמן, ואני עדיין ברמה חובבנית. אז מה? זה חלק מההתקדמות שלכם! אל תנסו לשכנע את עצמכם שתמיד הייתם מצוינים בשביל לעשות טוב לעצמכם. זה רק מזיק. תהיו ביקורתיים כלפי עצמכם, ככה תדעו גם להשתפר.

6. בכל מקרה, הנה לכם עצה לויכוחים עתידיים. בויכוח, המטרה שלכם זה לא להיות צודקים. אתם רוצים להסביר את הנקודה שלכם לצד השני במטרה שהוא ישנה את דעתכם או יצטרף אליה. לכן כל משפט שגורם לבן אדם להיכנס למצב דפנסיבי גורע מהויכוח, לא עוזר לו. ראינו הדגמה מצוינת של זה בדיון על הצבא. לכן, משפטים כמו "אתה לא יודע על מה אתה מדבר", "אתה ממש מטומטם" וכו', לא עוזרים. אפילו שאתם חושבים אותם, זה רק הורס את הדיון לומר אותם. אולי עדיף להתנסח אחרת. לפעמים צריך לדעת שאתה צודק בלי הצורך להראות את זה לכולם. ולפעמים גם צריך לזכור שאתה אמור גם לבדוק אם אתה באמת צודק, או שהעמדה הנגדית בעצם יותר טובה. רק חמורים לא משנים דעה אף פעם.
חזור למעלה
CBH
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הודעהנשלח: 17/04/2004 ב- 11:58:00    כותרת הודעה: לא קורא יותר הודעות של Cliaster- הם ארוכות. תגובה עם ציטוט

אתה צודק בהכל חוץ משפיאמנטה כן מבין בדינמיקה וארטיקולציה.
God
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 13:56:07

הודעהנשלח: 17/04/2004 ב- 18:35:50    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני אגיד לך למה אני חושב שאלברט גרוע:

הייתה תקופה בסוף שנה שעברה\תחילת השנה הזו (אני לא ממש זוכר), שהיה לו את האפשרות לתזמורת מדהימה - היו לו את ויקי, את עידן, את לירון, את ענת, את יונתן, אותי, את בני, את יוגב, ועוד הרבה מהאקדמייה, נגנים מהשורה הראשונה (יחסית).

במקום לקחת את זה ולנצל את ה ולהפוך את התזמורת למשהוא מדהים, הוא במקום זה הביא מליארד חלילנים וקלרניטיסטים, אבל בעקר חלילנים נוספים. כאלה שעם כל הכבוד, לא יודעים לנגן.

זו הייתה הוכחה בשבילי שהוא לא יודע מה לעשות.

מור
מנהל אתר
מנהל אתר

הודעהנשלח: 17/04/2004 ב- 19:06:32    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

דניאל:
1. לנגן באקדמיה לאו דווקא אומר שאתה נגן טוב- קח למשל את הנגנים כמו נועם, גדיאל, אורי, צביה, אליה, תירצה, מתת,רביב וכו'
2. גם אתה וגם עידן עזבתם ובנוסף אליכם גם הרבה חלילנים - ולכן עלו חלילנים חדשים ללביא.... הרבה קלרינטים עדיין אין לנו ולא היו לנו אף פעם הרבה קלרינטים- היום הם 7 סך הכול....
3. היו הרבה דברים שהביאו את התזמורת למצב שהיא נצצאת בו והבעיה היא לאו דווקא בחלילים- גם בהם אך לא רק.
יש לנו 2 סקסופונים אלטיים וזהו...
הטורמבונים- יש כאלה שעזבו (בגלל התנשאות יתר..- לא אומרת שמות שהמבין יבין) ולכן באו חדשים או שיש את אלה שהפסיקו לנגן (ראה ערך:עובדיה) ולכן גם הסקציה שלנו השתנתה לחלוטין....
חוץ מזה סקצית החצוצרות- חוץ מבני ורויטל השתנתה לגמרי- טל חצוצרנית מצויינת
אבל בגדול מה שאת יכול להבין זה שהייתה תחלופת נגנים עצומה מאז שנה שעברה....

אבל ההבדל זה לא קשור לזה שאתה ועידן עזבתם (אני לא ארשום משהו מגעיל עכשיו - ראו הערה סעיף3 טרומבונים...) זה לא אמור להיות מרוע....
שניכם יודעים שהסיבות שעזבתם את התזמורת היו מעבר לחוסר זמן....
חזור למעלה
Dombi
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהנשלח: 17/04/2004 ב- 20:24:19    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

וואו... אני רואה שדיברתם הרבה ולי יש הרבה מה להשלים....
טוב אז אני אתחיל עם הנק' שאני זוכר יותר טוב:

עמנולא ועידו: אני רואה שאתם לא מבינים מה זה להתווכח... המטרה של הוויוח עמנואל הוא לשכנע את השני בטענותך!! אני לא מנסה לקבל מחמאות על התזמורת. לי אישית זה כבר לא משנה עזבתי אותה לפני שנתיים!!!
אני לא מבין מה אנחנו אמורים לעשות: לבנות פורומים שבו כל אחד יגיד את שלו וזהו???

בני: אני אמנם ניגנתי שנה וחצי בערך עם איתן כי היו צריכים עוד קלרינטן לתזמורת בשביל הנסיעה לגרמניה... זה היה לפני המון המון זמן אז יכול להיות שאני לא זוכר אותך... אבל נסעת לגרמניה??

ומעיין: אני מבקש.. אני למדתי באקדמיה... גם שנתיים למדתי קצת תאורייה ותולדות המוסיקה שם!!

ודבר אחרון: הבעיה הגדולה של אלברט היא שיש לו שני תזמורות על הראש!!! והעובדה שהוא לא גר בירושלים מקשה עליו מאוד לנצח עלינו... (ראו דוגמא חזרה אחת בשבוע...)
אגב אני חייב להגיד: לא כל נגן נועד לנצח!! אני מאוד מעריך את אלברט בתור נגן.. מאוד!! אבל כמנצח אני לא חושב שזה זה...
כמו שמישהו אמר פה: הוא לא תופס את ההזדמנויות בזמן...

והעיקר הוא לא לנגן טוב רק בהופעות ובתחרויות!!!! צריך גם להיות טובים כל הזמן... אחרת אין טעם לנגן... נחכה לתחרות כי שמה ננגן טוב!!!

מור
מנהל אתר
מנהל אתר

הודעהנשלח: 17/04/2004 ב- 20:33:04    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

גדיאל למדת בקסרטוריון.... גם באקדמיה?
חזור למעלה
holst
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 14:39:03

הודעהנשלח: 17/04/2004 ב- 20:35:14    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

את צודקת בהחלט מעין, האוזנים שלנו לא מפסיקות להודות לנו מאז שעשינו את הצעד ההוא.
חזור למעלה
CBH
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הודעהנשלח: 17/04/2004 ב- 22:27:52    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אוי תעשה לי טובה עידן (ראה הודעה של מעיין, סעיף 3, טרומבונים, סוגריים
), האוזניים שלך לא נפגעות. זה שאתה שומע צלילים לא מכוונים זה לא מזיק בשום אופן לאוזניים למיטב ידעתי צלילים בעלי דציבלים גבוהים עלולים לפגוע באוזניים. זה דווקא יכול לעזור לך להבדיל בין צליל מכוון ללא מכוון, (אתם כותבים כל כך הרבה שאני צריך ללחוץ "back" ו- "forward"
אמרת מליארד קלרינטיסטים דניאל? אני זוכר שלושה שנה שעברה. אלברט לא ידע שיונתן, ענת ולירון יגיעו באמצע השנה אז הוא העלה חלילים בתחילת השנה ובמקרה יונתן, ענת ולירון הביאו ביחד אמפריית חלילים. לדעתי כל הבעיה היא שאלברט לא גרוע אלא לא רציני. והאמת ששנה שעברה הייתה מאוד משעממת כי לא היו קונצרטים מיוחדים... למרות שהיו די הרבה סולנים- עידן, דניאל ואני. השנה היה טיפה יותר מעניין ואני בטוח שיהיה יותר מעניין עם הטיסה לארה"ב.
ומעיין-כל הכבוד
וגדיאל- לא טסתי לגרמניה, הייתי בכיתה ו' ולהורים שלי זה היה: "אתה קטן מדי". אתה צודק, אלברט לא נועד להיות מנצח, אבל במוסיקה הוא מבין הרבה, כל הניצוחים שלו באים בלגענות.

Dombi
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהנשלח: 17/04/2004 ב- 22:45:49    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לא למדתי בבי"ס... למדתי לנגן שם
וכמה שנים הכריחו אותי ללמוד עוד כמה דברים שהזכרתי לעיל...
לא סבלתי את זה לשם הרקורד!!

אה... בני!! יש עוד נגנים חוץ מכם שהם לא פחות טובים!!
בלי שמות.... אני כבר יודע איך אתם תתחילו להגיב!!!

מור
מנהל אתר
מנהל אתר

הודעהנשלח: 18/04/2004 ב- 15:28:18    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

גדיאל
נחנו לא אומרים שאנחנו יותר טובים מכולם- לפחות אני לא.
אבל דניאל ועידן החליטו לעזוב את התזמורת מפפני שהיא לא לרמתם, וכמוהם גם רבים אחרים שעזבו את התזמורת בגלל שהם חושבים שהם יותר טובים מאחרים....

בני- כ הכבוד גם לך
חזור למעלה
CBH
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הודעהנשלח: 18/04/2004 ב- 18:33:36    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

גדיאל, אני רוצה שכן תתן שמות אני לא אתחיל להתווכח איתך על זה... אני רק רוצה לדעת.
Dombi
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהנשלח: 18/04/2004 ב- 23:18:35    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

האמת היא שכרגע אני לא מכיר כמעט אף אחד שהוא לא מהאקדמייה שם... יותר מדי חדשים!!
אבל קח את טל (בריטון...), נועם ואת רביב... גם את עמית!!

אבל במהלך חיי שמה היו גם את הראל, טוביה, אורי, ועוד הרבה חלילניות שלאו דווקא מהאקדמיה!!!
גם חצורנים היו לא רעים בכלל... אהרון, ועמיחי!!!
אתה זוכר אותם??

בקיצור מה שאני רוצה להגיד הוא שלא כל הנגנים הטובים באים דווקא מהאקדמיה...

Ave maria
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 15/04/2004 ב- 20:52:36

הודעהנשלח: 21/04/2004 ב- 11:59:45    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מממ...הוויכוח הזה לא נוגע אליי, אבל רציתי להסב את תשומת לבכם לעץ הזה ושימו לב כמה אתם אנשים ביקורתיים!, ולא כלפי עצמם אלה כלפי אחרים! באיזה זכות אתם באים לאנשים שבנו את הקריירה שלהם במשך שנים ומכפישים אותם בכזאת קלות?
מותר לכם להגיד מה שאתם רוצים אבל יש דרך להגיד את הדברים.

הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אוף טופיק מוסיקלי כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עבור לעמוד 1, 2  הבא
עמוד 1 מתוך 2

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum