עמוד ראשי הקונסרבטוריון הוירטואלי
The Virtual Conservatory

ביתבית   שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   StatisticsStatistics   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

דו"ח דוברת-לכל התלמידים שבפורום.

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אוף טופיק כללי
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
KooKoo
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף בתאריך: 28/01/2005 ב- 18:11:44

הודעהנשלח: 03/03/2005 ב- 19:34:56    כותרת הודעה: דו"ח דוברת-לכל התלמידים שבפורום. תגובה עם ציטוט

שלום.
אני מניח שכולכם מכירים את מקרה דו"ח דוברת שרץ בזמן האחרון...
אז...בבקשה ממכם.
http://dovrat.netkings.co.il/
אנא כנסו ללינק שלמעלה.

T 4 2
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 25/07/2004 ב- 10:30:34

הודעהנשלח: 03/03/2005 ב- 20:05:31    כותרת הודעה: . תגובה עם ציטוט

תגידו, מישהו באמת מתייחס לעצומות האלה שעושים באינטרנט?!

פשוט זה די מגוחך...

צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
God
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 13:56:07

הודעהנשלח: 03/03/2005 ב- 20:21:37    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הם מפרסמים את זה יותר מדי טוב... כלומר הם לא מראים פה את הדברים הרעים כל כך.... נגיד את זה שכל בתי הספר יהיו בול אותו דבר, או את זה שמשלשים את שכר הלימוד באוניברסיטאות...
holst
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 14:39:03

הודעהנשלח: 04/03/2005 ב- 00:26:08    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הבנתי שיש בהלה קטנה בתיכון האקדמיה על כך שהולכים לפתוח אותו לכולם ולבטל את היותו בית ספר ייחודי. אם יש אמת בדבר אז בוגרי התיכון ותלמידיו בהווה צריכים לחשוב על משהו... זה מוסד, אחרי הכל, שעיצב אותם ואותו הם לא ישכחו בחיים.
חזור למעלה
EmmanuelOboe
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 14/04/2004 ב- 23:35:13

הודעהנשלח: 04/03/2005 ב- 01:51:33    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני חייב לומר שהעצומה הזאת מעצבנת אותי. יכול להיות שיש סיבות למחות נגד החלטות הועדה, אבל לא נגד אלה שמועלות בעצומה הזאת.

העצומה היא סמל לעצלנות ולבריחה מלמידה של תלמידי ישראל. שיתביישו כל החותמים.

זה בכלל נראה לי חצוף... האנשים האחרונים שמותר להם למחות על זה זה התלמידים. אין להם סמכות בכלל... אם היו נותנים להם להחליט, הם היו לומדים איך לאכול סוכריות ולשבת מול הטלויזיה! זה לא צריך להיות החלטה של תלמידים.

The orange
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 06/07/2004 ב- 20:31:42

הודעהנשלח: 04/03/2005 ב- 09:39:10    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני חושב שהעצומה הקודמת, המקורית, היתה במקום.
יש לתלמידים לדעתי זכות לעשות את זה, גם מחוץ למועצת התלמידים, שכנראה לא מיצגת כראוי את כלל התלמידים אם שביתה של נראה לי 200,000 תלמידים מתרחשת בלי קשר אליהם.

השביתה הזו, היא כנראה באמת שביתה של בטלנות. מארגן השביתה הקודם גם חושב כך, והוא חושב שמשתמשים בדרך שלו, להברזות מבתי"ס.

ציטוט:
העצומה היא סמל לעצלנות ולבריחה מלמידה של תלמידי ישראל. שיתביישו כל החותמים.

זה בכלל נראה לי חצוף... האנשים האחרונים שמותר להם למחות על זה זה התלמידים. אין להם סמכות בכלל... אם היו נותנים להם להחליט, הם היו לומדים איך לאכול סוכריות ולשבת מול הטלויזיה! זה לא צריך להיות החלטה של תלמידים.

אתה נשמע ממש כמו רונית תירוש (מנכ"לית משרד החינוך).
העצומה הזו היא אולי סמל לכך, אבל לדעתי לא כל עצומה בנושא היא כזו.

מנהל ראשי
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 15:42:43

הודעהנשלח: 04/03/2005 ב- 13:26:50    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני באמת עם עמנואל... כל ההתנגדות הזאת של התלמידים מדו"ח דוברת הוא פשוט עצלנות גרידא!!!
מה קרה? אז תסיימו ב4 כל יום!! אוי לא... מה יקרה העולם נהרס??
מה יש? חמישה ימים יותר של לימודים כי הם מתחילים ב25 לאוגוסט? חס ושלום!!

אני בכיתה ו' בבית ספר שלי בצרפת סיימתי כל יום קרוב ל5 בערב!! כיתה ו' חברה!! שלא לספר לכם מה קורה לתיכוניסטים בגיל 18 שם בכיתה האחרונה. תאמינו לי אתם לא רוצים לדעת באיזה שעה הם מסיימים וכמה עבודה יש להם.
יום ראשון שאמור להיות יום חופש באירופה עברתי אותו בעשיית שיעורי בית לכל השבוע שמגיע!! אז חלאס...

אז מה? סוף סוף אתם תתחילו קצת לעבוד וללמוד!! כי עם כל הכבוד אליכם... אתם לא יודעים כלום על היסטוריה ישראלית. אתם לא יודעים לכתוב בגרוש . ובואו נגיד שרמת הידע שלכם מול כלל העולם היא בין הנמוכות שיש.

חלאס עם כל ההתחמקות הזאת מלמידה. על מנת להחזיק את הדור הבא יש צורך שלפחות הדור הזה יהיה קצת יותר משכיל כדי שהדור שיבוא אחרינו לא יהיה בור ועם הארץ!!
אה ויש לי שאלה: הייתי רוצה לראות אחד מהתלמידים שמה בהפגנות מרצה לי על כל!!!! הרפורמות של דו"ח דוברת ולא כאלה דברים חתוכים שאולי בכלל לא קראתם עד הסוף.

צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל MSN Messenger
EmmanuelOboe
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הודעהנשלח: 04/03/2005 ב- 17:33:10    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

גדיאל, ממש לקחת את זה ללב, אה? חבל שפנית אל גוף שני... זה נותן למה שכתבת טון תוקפני, אבל פה אין הרבה את מי לתקוף.

ממש אידאולוגיה למען הדורות הבאים עשית את זה... ויש בזה משהו. אבל אני לא מחמיר עד כדי כך. לפני אני חושב על "הדורות הבאים", קודם הדורות של עכשיו.

גם אני בצרפת סיימתי כמוך בחמש... אבל לא רק בחו"ל זה קורה. בתיכון, סיימתי כמעט כל יום ב18:00 או 19:30, כי בחרתי ללכת לבית ספר שדורש קצת יותר. ולא מתתי מזה. להיפך... זה טוב לתלמידים שילמדו איך ללמוד, וילמדו להתמודד עם עבודה קשה, תנאי לחץ, ריכוז ממושך... זה דברים שתלמידי ישראל לא לומדים בכלל!

מה שחסר לאנשים במדינה הזאת, זה משמעת עצמית. ואת זה לא לומדים מלשבת ולומר "לא רוצה". שידחפו את תלמידי היסודי לבתי הספר עד 17:00 מצידי. ככה לפחות הם ילמדו מזה משהו.

אני יכול להתחלי לדבר המון על חינוך בארץ, אבל אין זמן ואין זה המקום. יום טוב מחייך

Contre Tenor
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הצטרף בתאריך: 11/12/2004 ב- 17:20:29

הודעהנשלח: 04/03/2005 ב- 20:40:37    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

dombi כתב\ה:
אני באמת עם עמנואל... כל ההתנגדות הזאת של התלמידים מדו"ח דוברת הוא פשוט עצלנות גרידא!!!
מה קרה? אז תסיימו ב4 כל יום!! אוי לא... מה יקרה העולם נהרס??
מה יש? חמישה ימים יותר של לימודים כי הם מתחילים ב25 לאוגוסט? חס ושלום!!

אני בכיתה ו' בבית ספר שלי בצרפת סיימתי כל יום קרוב ל5 בערב!! כיתה ו' חברה!! שלא לספר לכם מה קורה לתיכוניסטים בגיל 18 שם בכיתה האחרונה. תאמינו לי אתם לא רוצים לדעת באיזה שעה הם מסיימים וכמה עבודה יש להם.
יום ראשון שאמור להיות יום חופש באירופה עברתי אותו בעשיית שיעורי בית לכל השבוע שמגיע!! אז חלאס...

אז מה? סוף סוף אתם תתחילו קצת לעבוד וללמוד!! כי עם כל הכבוד אליכם... אתם לא יודעים כלום על היסטוריה ישראלית. אתם לא יודעים לכתוב בגרוש . ובואו נגיד שרמת הידע שלכם מול כלל העולם היא בין הנמוכות שיש.

חלאס עם כל ההתחמקות הזאת מלמידה. על מנת להחזיק את הדור הבא יש צורך שלפחות הדור הזה יהיה קצת יותר משכיל כדי שהדור שיבוא אחרינו לא יהיה בור ועם הארץ!!
אה ויש לי שאלה: הייתי רוצה לראות אחד מהתלמידים שמה בהפגנות מרצה לי על כל!!!! הרפורמות של דו"ח דוברת ולא כאלה דברים חתוכים שאולי בכלל לא קראתם עד הסוף.

אני מבין שרמת רוב התלמידים בארץ היא מאוד בינונית ואפילו נמוכה לכלל העולם, אבל אני, אישית, מאוד נפגעתי ממה שכתבת. אתה מאשים את התלמיד כאילו הוא אחראי על מערכת החינוך, ועליו הוטל התפקיד לחנך את עצמו, אז ניוזפלאש דומבי, זה לא התפקיד שלי לחנך את עצמי. את כל האשמה יש להטיל אך ורק על מערכת החינוך הכושלת שיש בארץ. אני לא חושב שאתה צריך להתרברב בעובדה שאת החינוך הבסיסי שלך קיבלת בצרפת, כי שמתי לב שאתה נוהג להזכיר זאת פה ושם. צרפת היא עוד מדינה בעולם, עם היסטוריה, איך לומר, מביישת קמעה, שאני לא בטוח שרמת התלמידים שם כיום כל כך גבוהה, למרות שעות הלימודים הרבות.
אם כבר ללמוד על מערכת חינוך, אז מהיפנים, וממש לא מהצרפתים.

Del vostro Erebo sull'ara,
Colla face dello sdegno
Io vi sfido, o spirti rei!
חזור למעלה
עוגי
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 10/04/2004 ב- 04:13:19

הודעהנשלח: 05/03/2005 ב- 12:29:34    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לא, לא מהיפנים!

החברה היפנית שונה מאוד מהחברה הישראלית, ויש לה אידאלים שונים לגמרי. היפנים מתייחסים לחינוך ברצינות מאוד רבה כמובן, שזה דבר טוב, אבל יש לו מחיר מאוד כבד. אצל היפנים כל הלימודים, החל מהגן, הם הכנה לאוניברסיטה שהיא בעצמה הכנה לג'וב. ביפן יש לחץ עצום להשיגיות וזה קשור לאידיאל היפני שמקדש צייתנות, הליכה בתלם ו"ראש קטן".

אז זה נכון שבמתמטיקה למשל, ליפנים יש השגים נהדרים, אבל מה לגבי תחומים שדורשים קצת יותר יצירתיות, דמיון ומקוריות?
אם אני לא טועה, היפנים מנסים בעצמם בזמן האחרון ללמוד מארצות אחרות איך מפתחים חשיבה יצירתית. בחברה שלהם יש מעט מאוד מקום לפלורליזם ולנון-קונפורמיזם. ועל כך היא משלמת מחיר די כבד: ביפן יש שיעורי התאבדות גבוהים מאוד כתוצאה מתחושה של כישלון, כי מי שלא מצליח להתברג בצמרת במחינת הישגים בלימודים מרגיש לעיתים קרובות שפשוט לא יהיה לו מקום בחברה.

בקיצור, אני יודע שבישראל מסתכלים כבר הרבה זמן על כל מיני ארצות באסיה כמודל להצלחה בלימודים. מה שבכל זאת צריך לשאול את עצמנו זה בדיוק מה המטרה שלנו. גם אם אפשר ללמוד מהיפנים איך משפרים הישגים בחשבון למשל, אולי יש כמה דברים שאנחנו יכולים ללמד אותם!
חזור למעלה
well-tempered
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

הצטרף בתאריך: 30/05/2004 ב- 21:57:30

הודעהנשלח: 05/03/2005 ב- 20:45:50    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

גדיאל, סתם משהו קטן...
אמרת שאנשים לא מכירים את ההיסטוריה של הארץ... אני בספק אם בהמלצות של ועדת דוברת יש התיחסות לזה. בתור מאבטח טיולים יצא לי לדבר עם כמה מורים לידיעת הארץ והם מחו על כך שלפי מה שכתוב בדו"ח דברת כנראה יפסיקו ללמד את המקצוע. מתמטיקה ואנגלית, זה מה שחשוב... מגלגל עיניים
הולכים לגדל דור של מצליחנים ומשיגנים שלא יודעים מה אנחנו עושים פה.

זאת ועוד, בתור מי שלמד בחטיבה שבה מלחיצים אותך ויושבים עליך והכל... איני רואה את היתרון שבשיטה כזו. זה רק גורם לך להוציא ציונים טובים ולחרוש, לא להיות אדם משכיל וטוב יותר. ההבדלים בין ישראל לאירופה הם במנטליות. לכן להשכלה ותרבות אין מקום חשוב בסדר העדיפויות של האנשים כאן. להיות "ביחד", "כמו כולם", "להנות" ותו לא. חבל.

EmmanuelOboe
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הודעהנשלח: 15/03/2005 ב- 23:43:39    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חברנו well - tempered כאן פגע בדיוק בנקודה. הבעיה בארץ היא במנטליות, בגישה.

בגישה שלך, contre tenor. כתבת כאן בדיוק את מה שמהווה בעיה בחינוך בישראל.

"זה לא התפקיד שלי לחנך את עצמי. את כל האשמה יש להטיל אך ורק על מערכת החינוך "

אני לא יודע אם אתה מבין את הטמטום שבדבריך. אי אפשר ללמד בן אדם בכוח. הוא צריך לרצות ללמוד. מה אתה חושב, שאני הלכתי ולמדתי כי מערכת החינוך אמרה? לא! כי אני רציתי. כי הבנתי שזה כן התפקיד שלי לחנך את עצמי אם אני רוצה להיות בן אדם קצת יותר, ושאף אחד לא יעשה בשבילי את מה שאני לא מוכן לעשות בשביל עצמי. מערכת החינוך היתה בידיי כלי שבו יכולתי להיעזר בחיפושי אחר ידע. התפקיד שלה הוא לספק את הידע, לא לדחוף אותו בכוח בכפית.
אם יותר תלמידים היו מפסיקים להאשים את מערכת החינוך בכל החורים בהשכלה שלהם ומתחילים באמת לנסות ללמוד, אני חושב שהעצומה הזאת בכלל לא היתה נכתבת.

זה כמעט גורם לי לרצות לכתוב עצומה אחרת...

YossiF89
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף בתאריך: 09/06/2004 ב- 21:05:41

הודעהנשלח: 21/03/2005 ב- 15:41:32    כותרת הודעה: אוקיי! תגובה עם ציטוט

אני נגד דו"ח דברת (לפחות בנוסח הזה..) אבל מה שהרתיח אותי זה התגובות פה!
תתפלאו, לא כל התלמידים רוצים לשבת מול הטלוויזיה ולאכול סוכריות..
יש כאלה שרוצים להתקדם..
ואם באמת יפעלו לפי דו"ח זה כולם ייצאו מבתי הספר בעלי אותו ידע בדיוק, כמו מכונות!
תסלח לי, אבל זאת פשוט חוצפה להשאיר ילדים עד 4 כשאין תנאים בבתי הספר!
ובינינו, איזה תלמיד יכול להחזיר מעמד עד 4?! אתם אולי סיימתם בצפר, אבל ילד לא יכול ללמוד עד 4 ולהפיק את המיטב!
רפורמה במערכת החינוך? כן!
אבל לא בדרך הזאת!!
חזור למעלה
God
מנהל
מנהל

הודעהנשלח: 21/03/2005 ב- 19:00:56    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סליחה, עכשיו אני חייב להגיב.... עם כל הכבוד לך, שאני הייתי ביב' הייתי כל יום מ7 וחצי ועד 8 וחצי בבית הספר, ואני מאוד נהנתי מזה, עדיתי את זה מבחירה ומרצון, וממש חבל לי שעכשיו אין את זה. אז עובדה, יש כאלה שרוצים ללמוד הרבה.
~vick~
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 24/10/2004 ב- 19:05:11

הודעהנשלח: 21/03/2005 ב- 19:43:35    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

גמני נמצאת בבצפר עד שעות מאוחרות כמו דניאל, וגם נהנית מזה... וזו בחירה שלי.
אבל דניאל, נדמה לי שיוסי התכוון שממש לומדים (כאילו עיוני) עד שעות "מאוחרות" (אני לא חושבת שארבע זו שעה מאוחרת..!). וכשאנחנו נשארים בבצפר עד 8 זה כדי להתאמן בד"כ והרכבים וכאלה.. מגלגל עיניים

all others will be scaled

=)
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי MSN Messenger
God
מנהל
מנהל

הודעהנשלח: 21/03/2005 ב- 21:01:24    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הבנתי את זה... אבל נגיד המורחבים שלנו תמיד היו בכיף עד 6 עם לא יותר מאוחר...
EmmanuelOboe
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הודעהנשלח: 22/03/2005 ב- 12:02:12    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אוף! זה כל הקטע! תלמידים כן יכולים להיות בבית ספר עד 4. ועוד איך שהם יכולים. אחרי שתעשו כבר את הסויץ' בראש ותפסיקו לחשוב שזה בלתי אפשרי!

וויקי, אפשר להישאר ללמוד עד מאוחר גם בלי שזה יהיה דברים של נגינה. תני לי להדגים לך את יום שני במערכת שלי כשהייתי בתיכון:

7:00 - פיתוח שמיעה
8:00-9:30 מתמטיקה (שימי לב, אין הפסקה כל 45 דקות)
10:00-12:30 ביולוגיה עיוני (כן! 3 שעות לימוד באותו נושא... גם זה אפשרי. אבל עם הפסקה מחייך
12:45-13:30 ספרות
ארוחת צהריים
15:00-16:30 תולדות המוסיקה עם מיכאל וולפה
שעה חופשית
17:45-18:30 אתיקה של המדע

ואחרי ארוחת ערב עוד הייתי צריך זמן לנגן ואז הייתי הולך לחוגים (קפוארה/טנגו).

אני לא סופרמן. אני לא גאון הדור. ואם אני הצלחתי לעשות את זה, ועוד להינות באמצע, אני בטוח שכמעט כל אחד יכול. זה רק עניין של גישה. אם אתה רואה כל חצי שעה בבית ספר כאל סבל קשה, אז כמובן שלא תצליח להישאר שם יותר מ4- שעות ברצף.

יש לי שאלה לכל אלא שאומרים שזה בושה להשאיר תלמידים עד 16:00 בבית ספר. יש לכם משהו אחר לעשות בזמן הזה שהוא יותר חשוב מהחינוך שלכם?

Dombi
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהנשלח: 22/03/2005 ב- 12:33:02    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ילדים בגן נשארים עד שעה 4 וחצי.
אומנם הם עושים פחות וכל הזמן רצים לכל מקום... אבל תחשבו על זה שלילד קטן קשה לפעמים להישאר בלי אימו.
אם בגיל שלו זה אפשרי... תאמינו לי שזה גם אפשרי בשבילכם.

חוץ מזה אם ייתנו לכם שעה חופשית איפשהוא באמצע היום, פלוס ארוחה בחדר האוכל של הבי"ס... זה נותן מספיק זמן לנוח ולהמשיך רעננים עד 4.
(חוץ מזה שזה פותר הרבה בעיות של שוטטויות ברחוב שהוא הגורם העיקרי כיום לפשיעת הנוער בארץ)

well-tempered
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

הצטרף בתאריך: 30/05/2004 ב- 21:57:30

הודעהנשלח: 22/03/2005 ב- 15:07:25    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כן גדיאל, אני יכול לדמיין לעצמי מוזיקאים משועממים בשעות אחה"צ, מסתובבים עם המנשאים הכבדים של כלי הנגינה שלהם, מחפשים קצת אקשן, לעשות בלאגן, ששים אלי קרב...
מעתה לא נצטרך לחשוש יותר מהתנכלויות של בראסיסטים מגודלים, או נגני פיקולו עם סכינים קפיציות קטנות, אמהות יוכלו להסתובב ללא חשש עם ילדיהן בשעות הצהריים, פסנתרנים חסרי מעש לא יתנכלו אליהן עוד עם שאלות כמו "איך נשמעת סקונדה מוקטנת?", "כמה במולים יש בסולם פה במול מז'ור?"... צוחק

האמת היא שבצירוף מקרים מוזר בדיוק אתמול ראיתי את "התפוז המכני".... מגלגל עיניים

~vick~
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 24/10/2004 ב- 19:05:11

הודעהנשלח: 22/03/2005 ב- 17:09:03    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עמנואל, גמני לומדת עיוני עד אחרי השעה ארבע... התכוונתי שבד"כ שכשנשארים עד איזה שעה שמונה זה גם כדי להתאמן...
ואני חושבת בדיוק כמוך- תלמידים בהחלט יכולים להשאר עד שעות יותר מאוחרות מארבע בבצפר.. בשבילי למשל, ארבע זו שעה מאוד מוקדמת יחסית לסיים את הלימודים..
וגדיאל, אתה אומר "זה אפשרי בשבילכם". מה, אתה חושב שכולנו מתלוננים על השעות ה"מאוחרות" ?! אתה מדבר כאילו אתה מאשים את כל התלמידים! אני חושבת שמערכת החינוך בארץ הזו גם כן אחראית לפינוק הזה של רוב התלמידים.. זו היא שחינכה אותם כך.. (וכמובן גם ההורים..) אז כמובן שהתלמידים בסה"כ אחראים לעצמם - אבל תסכים איתי שיש מישהו שחינך אותם לדרך הזו.. רעיון

all others will be scaled

=)
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי MSN Messenger
Dombi
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהנשלח: 22/03/2005 ב- 23:05:25    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ויקי לעומת מה שאת כנראה הבנת... את לא צריכה לקחת ללב דברים שבכל מקרה לא מכוונים אלייך. כמובן שמה שאמרתי היה לכל מי שאמר פה שלהישאר עד שעה 4 זה קשה מדי.

עוד דבר קטן: ראיתי עכשיו תוכנית שמעבירים בערוץ 10 על הכדורגל הישראלי.
ושמה התחילו להשוות בין הכדורגל שלנו לאירופאי מבחינת ההשקעה. ואין מה לדבר: באירופה הרבה יותר משקיעים והרבה יותר עובדים, מה שהופך את הכדורגלן הישראלי לממש בטלן.
אני רק אגיד שלדעתי זה ממש לא קורה רק בכדורגל. זאת ממש הוויה ישראלית.
אומנם זה לא מכליל את כולם וכמו תמיד... בכל כלל יש יוצא מן הכלל. אבל תודו שזה מאוד נכון. להתבטל ולהיזכר בדקה האחרונה לעשות את מה שצריך והכל "יהיה בסדר".

EmmanuelOboe
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הודעהנשלח: 26/03/2005 ב- 17:07:54    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

גדיאל - נראה לי שתהנה לקרוא מאמרים על "תרבות הסמוך". תשאל את המורה ללשון הקרובה לביתך.

וויקי - נכון, מערכת החינוך פינקה אותם... יש להם בהחלט אחראיות. אבל עכשיו שמנסים לתקן את זה, התלמידים קמים בתלונות. לתלמידים האלה אני פונה... אלה שלא רוצים לשפר.

הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אוף טופיק כללי כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum