עמוד ראשי הקונסרבטוריון הוירטואלי
The Virtual Conservatory

ביתבית   שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   StatisticsStatistics   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

מה דעתכם על חלילי צד של ימהה?

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> כלי עץ
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
תמי ח.
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף בתאריך: 03/06/2008 ב- 15:09:20

הודעהנשלח: 15/10/2008 ב- 13:18:06    כותרת הודעה: מה דעתכם על חלילי צד של ימהה? תגובה עם ציטוט

בהמשך להודעתי הקודמת, לגבי קנייה של חליל יד 2,

אשמח לקבל חוות דעת לגבי :
מה האיכות של החלילים שלהם באופן כללי?
אילו דגמים מומלצים?
כמה שווה לשלם עבור חליל משומש או שאולי כדאי לקנות חדש?
(בכלי זמר מוכרים דגם 371 -ראש כסף ודגם 471- כולו כסף+רגל סי).
סימן שאלה

תודה!

תמי.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
holst
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 14:39:03

הודעהנשלח: 15/10/2008 ב- 16:14:35    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

היי תמי,

קודם כל, אני לא מכיר מספיק טוב את החלילים של ימהה. אבל כמו בכל כלי נגינה, הרמה אינה אחידה, ולכן צריך לבדוק כלי בפני עצמו. אני מניח שישנו גם שיקול של טעם בנוגע לצליל ולהרגשה של הנגינה.

מבחינת המחיר:
קודם כל צריך לבדוק כמה עולה חליל חדש בחו"ל (למשל בארה"ב), ואפשר לחפש בכל מיני חנויות מקוונות למיניהן. אל המחיר הזה מוסיפים בערך 25% שזה המחיר בארץ (בד"כ). מן המחיר שהתקבל מורידים בערך 20% כשמדובר בחליל יד שניה במצב טוב בארץ, או יותר, בהתחשב במצב ובגיל. זה יכול להגיע עד לחמישים אחוזים פחות מן המחיר של כלי חדש, לפי דעתי.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
Pumba
פותר חידון המלחין השבועי
פותר חידון המלחין השבועי

הצטרף בתאריך: 12/11/2007 ב- 21:43:42

הודעהנשלח: 15/10/2008 ב- 16:54:20    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

hello again תמי

כמו ש holst אמר (עידו? אם אני לא טועה...) כל מקרה והמקרה שלו.....

עצה חמה ממני.. תפני למישהו מקצועי שיבדוק כל חליל אפוציונלי מבחינתך ואת תקבלי את התשובות הכי טובות...

ואם בכל זאת את רוצה לנסות לבד... אני מציע לך ללכת לגיצבורג שבת"א.... רק תיזהרי מהמוכרים שם שם (שד"א הם אחים)- האחד פלצן וסנוב והשני איש מכירות טוב....

clarnibass
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הצטרף בתאריך: 28/10/2006 ב- 20:49:01

הודעהנשלח: 16/10/2008 ב- 11:11:56    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לדעתי ימאהה הם חלילים מצוינים. כמו שכתבתי בנושא הקודם, אני לא חלילן ולכן אני שופט בעיקר מבחינת בנייה וכו' ולא צליל. לדעתי אין חלילים במחיר של ימאהה של דגמי סטודנטים ודגמים חצי מקצועיים שמשתווים להם. מבחינת צליל תצטרכי לבדוק. מבחינת הרגשה באצבעות וכו' תצטרכי לבדוק. בין הדגמים שכתבת ההבדל היחיד אם אני לא טועה הוא שהגוף מכסף בניגוד לציפוי כסף, הבדל כמעט חסר משמעות (למרות שהרבה חלילנים מאמינים שההבדל משמעותי). אם אני זוכר נכון הדגמים שכתבת מגיעים עם הראש ה"רגיל". שווה לנסות, אם אפשר, את הראש המקצועי הסטנדרטי (נדמה לי שהדגם הוא EC) וגם ראשים אחרים של ימאהה או חברות אחרות.

מחיר של כלי משומש יכול לנוע בין קצת פחות מכלי חדש אם הכלי באמת במצב מצוין, למחיר הרבה יותר נמוך, אם לדוגמה הכלי דורש תיקון רציני. אם את חושבת שאת לא יכולה להעריך את המצב בעצמך כדאי שנגן טוב יבדוק או אפילו מתקן טוב.

ניתאי
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> כלי עץ כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum