עמוד ראשי הקונסרבטוריון הוירטואלי
The Virtual Conservatory

ביתבית   שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   StatisticsStatistics   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

הבהרה בנוגע לכתיבת הודעות באתרים אחרים

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> משוב
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
holst
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 14:39:03

הודעהנשלח: 13/09/2004 ב- 22:36:08    כותרת הודעה: הבהרה בנוגע לכתיבת הודעות באתרים אחרים תגובה עם ציטוט

אוקיי,
הבה נסדיר את העניין אחת ולתמיד, כי כנראה שיש כאן אי-הבנה.

כידוע, עפ"י התקנון המגניב, כל ההודעות באתר שייכות לבעל האתר אך הן שייכות גם לכותביהן.
מה שאומר ש:
אם X כתב הודעה מסוימת באתר, או העלה נושא ספציפי, או כתב מאמר לכבוד האתר, אז מכיוון שהחומר הזה שייך גם לו עפ"י זכויות היוצרים (וזה אפילו מעוגן לפי חוק), יש לו זכות לכתוב את אותה ההודעה גם בעוד 20 אתרים, ואני אף אומר לו "תפאדל".
אם Y כותב הודעה באתר, או מעלה נושא ספציפי, או כותב מאמר לכבוד האתר, X אינו יכול לקחת את ההודעה של Y ולפרסם אותה בעוד 20 אתרים, ועוד לצפות שאומר לו "תפאדל". במקרה הזה החומר יכול לעבור לאתר אחר או להתפרסם באתר אחר רק ע"י מר Y, ולא ע"י אף אחד אחר.

תיידעו אותי בבקשה אם עצבנתי מישהו, כדי שנוכל ליישב זאת דרך האיי סי קיו.

בברכה,
הנהלת האתר.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
מור
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 11:32:26

הודעהנשלח: 15/09/2004 ב- 15:53:50    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עידן(-אגב זאת מור)
זה ממש חוצפה להעיף את ההודעה של מעין מפה..
המינומום שיכולת לתת לה זה להתבטא..
ואם זה לא מצא חן בעייניך אז לצנזר..
בכל מקרה אני מרגישה צורך לשחזר את דבריה בצורה קצת יותר מתונה ואני אודה לך אם לא תמחוק את זה מהסיבה הפשוטה שמעצם זה שאני חטפתי כיסוח לא קטן בשמה גם אני הפכתי למעורבת בעניין..:
אז ככה-
לענייני XYZ
עידן אתה קצת סוטר את עצמך..:זכויות יוצרים? מישהו פה חטף הרצאה לא קטה על זה שהוא כתב את אותה ההודעה בשני פורומים שונים- הודעה מקורית שלו!!
שנית, מוזר שהעניינים מפריעים לך שהם הולכים רק לכיוון אחד.. זה שיש באתר הודעה אחת שהיא כיביכול "גנובה" לא מפריע לך.. אגב אם זה מעניין אותך אז מישהו פה קיבל אישור מהכותבת המקורית של ההודעה לכתוב אותה איפה שהוא רוצה והוא לא כתב אותה פה.. בכל מקרה נראה לי שבמקרה הזה קצת טעית באשם.. אבל אולי אני טועה..
בכל מקרה אני חושבת שמיותר לציין שלא מעט אנשים נעלבו מכמה דברים שנאמרו פה חלק בלי וחלק עם לחשוב.. אני אישית יכולה לציין שאנשים אלה לא מעוניינים ליישב עניינים באיי סי קיו כמו בכל שני וחמישי..
אז בקיצר אף אחד לא ציפה ממך לשום תפדאל.. אבל אנשים מצפים ממך לבדוק דברים לפני שאתה מכסח אותם.. או המינימום שאתה יכול לעשות זה להקשיב לצד שלהם בזמן שאתה מכסח אותם.. ואז לא לכתוב הודעות שהן לא כ"כ מדויקות כפי שאתה בטח שם לב..
אני מקווה ששום דבר לא חדש לך כי דיברנו על זה לפני יומיים.. או שאני סתם מטומטמת..
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל MSN Messenger
holst
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 14:39:03

הודעהנשלח: 15/09/2004 ב- 16:47:58    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מור יקירתי:
אם מעין הייתה כותבת בלשון הנאותה (והראויה) של כתיבת הודעת באתר, לא הייתי מוחק את ההודעה. לצערי היא התבטאה בצורה לא מתאימה (ואני מוכרח לציין שגם מאוד לא הולמת אותה, אני מעריך את מעין מאוד, מבחינה מוסיקלית ומבחינה אישית, והמחיקה לא הייתה דבר אישי נגדה).
ה"כיסוח" שחטפת לא היה מכוון אליך, וציינתי את זה, וזאת מכיוון שעד אתמול השם משתמש שלה לא היה פעיל ולא הצלחתי לתפוס אותה באיי סי קיו (וכבר שוחחנו על כך במסרים).

את צודקת, סתרתי את עצמי. הסיבות שבגללן לא מחקתי את ההודעה מפורטות לך במסר אישי. ההודעה תצונזר בקרוב אם יהיה צורך בכך (שוב, זה כתוב במסר האישי).

מי שנפגע ממשהו שאמרתי כבר טרח לומר לי זאת. ותתפלאי, דברים מסתדרים אחרי שמדברים ומיישבים את העניין.

את לא מטומטמת מור, תפסיקי להכניס את זה לראש שלך מחייך.
ההודעה שנכתבה כאן למעלה נודעה למנוע אי הבנות (שקרו בעבר, אלה עניינים פרטיים של הנהלת האתר, ולא משהו שעלה על דפי האתר).

בברכת שנה טובה,
הנהלת האתר.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> משוב כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum