עמוד ראשי הקונסרבטוריון הוירטואלי
The Virtual Conservatory
 
 ביתבית   שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   StatisticsStatistics   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

שאלות נפוצות
בעיות בהתחברות והרשמה

העדפות והגדרות המשתמשים

בעיות בשליחה

שינויים ותוספות להודעות

דירוגים וקבוצות משתמשים

הודעות פרטיות

phpBB 2 Issues

הכרזות מתרגמים

Attachments

 

בעיות בהתחברות והרשמה
מדוע אינני יכול להתחבר?
האם נרשמת? ברצינות, אתה חייב להירשם כדי להתחבר. האם נחסמת מהמערכת? הודעה תופיע אם כן. אם נחסמת, צור קשר עם מנהל המערכת בכדי לברר מדוע. אם נרשמת ואתה לא חסום, בדוק בשנית את שם המשתמש והסיסמה שלך, זו הבעיה ברוב המקרים. אם הבעיה עדיין קיימת לאחר כל זאת, צור קשר עם מנהל המערכת, כנאה שההגדרות של הפורום שגויות.
חזור למעלה
מדוע בכלל אני צריך להירשם?
אינך חייב להירשם, אבל בתור משתמש רשום אתה יכול להשתמש באפשרויות מתקדמות של המערכת, כמו דמות אישית, חתימה קבועה, מערכת הודעות פרטיות, הרשמות לקבוצות משתמשים, ועוד. ההרשמה לוקחת מעט זמן, לכן אנו ממליצים לך להירשם.
חזור למעלה
מדוע אני מתנתק אוטומטית מהמערכת?
אם לא סימנת בהתחברות את תיבת הסימון זכור סיסמא אז לא תתחבר אוטומטית תמיד. בדרך כלל, מומלץ להפעיל את האפשרות הזאת, בצורה זו יותר נוח לגלוש מיד. ביטול האפשרות הזאת מומלץ מאוד כשאתה גולש ממקום ציבורי, כמו ספריה, קפה-אינטרנט, ואחרים, שם לא כדאי שתשאיר למי שיבוא אחריך את החשבון שלך במערכת באופן חופשי...
חזור למעלה
כיצד אני מונע משם המשתמש שלי להופיע בתיבת המשתמשים המחוברים
בכרטיס האישי שלך אתה תמצא אפשרות הסתר אם אני מחובר, אם המצב הזה פעיל, כשאתה תהיה מחובר רק המנהלים ואתה עצמך תוכלו לראותך, ואתה תהיה ספור כמשתמש מוסתר.
חזור למעלה
איבדתי את הסיסמה שלי!
בלי בהלה! בדף ההתחברות, לחץ על הקישור שכחתי את הסיסמה שלי, עקוב אחרי ההוראות, ותוכל להיות שוב מחובר במהירות.
חזור למעלה
נרשמתי אבל אינני יכול להתחבר!
קודם כל, בדוק טוב ששם המשתמש והסיסמה שהזנת נכונים. אם הם נכונים - בחלק מהמערכות מופעלת האפשרות של תנאי שימוש. אם בתנאי השימוש אישרת שאתה מתחת לגיל 13, תצטרך לעקוב אחר ההוראות שקיבלת. אם לא זאת הבעיה, אז אולי החשבון שלך דורש הפעלה? לפעמים החשבונות החדשים חייבים הפעלה, או של המנהל, או שלך. אם אתה צריך להפעיל את החשבון, עקוב אחר ההוראות שקיבלת בדואר האלקטרוני. כמו כן בדוק שכתובת הדואר האלקטרוני שהזנת נכונה. אם הבעיה עדיין לא נפתרה, פנה למנהל האתר.
חזור למעלה
נרשמתי בעבר אך אינני מצליח יותר להתחבר!
כמו תמיד, בדוק ששם המשתמש והסיסמה שהזנת נכונים. גם יכול להיות שהמנהלים מחקו את החשבון שלך. בדרך כלל עושים זאת פשוט בתור פעולה לניקוי המערכת מדי כמה חודשים, מסירים את המשתמשים הלא פעילים. פשוט נסה להירשם בשנית.
חזור למעלה

העדפות והגדרות המשתמשים
כיצד אני משנה את ההגדרות שלי?
כל ההגדרות שלך מופיעות במסד הנתונים שלנו. בכדי לשנותן, לחץ על הקישור של הכרטיס האישי שלך. בדרך כלל, הקישור מופיע בראש הדף.
חזור למעלה
הזמנים במערכת שגויים!
הזמנים במערכת בדרך כלל נכונים ומדויקים, אבל אפשרי שההגדרות בכרטיס האישי שלך מתאימות לאזור זמן אחר, שבו השעה עכשיו שונה, ומשום כך אתה רואה שעה שגויה. אם זו הבעיה, אז תוכל לעדכן את אזור הזמן שלך בקלות מהכרטיס האישי שלך. כמובן שגם אפשרות זו ניתנת לשינוי רק על ידי חברים רשומים, במקרה שאינך רשום, זהו זמן טוב להירשם...
חזור למעלה
שיניתי את אזור הזמן והשעה עדיין שגוייה!
ייתכן שהבעיה היא בשעון הקיץ - המערכת לא מותאמת להפרשי השעות בין הזמנים הרגילים לשעון-קיץ, כך שבחודשי הקיץ ייתכן להיות שתראה את הזמן בהפרש של שעה מהשעה הנכונה.
חזור למעלה
השפה שלי לא ברשימה!
או שמנהל המערכת לא התקין אותה במערכת, או שתרגום של המערכת לשפה שלך עוד לא קיים. אם עדיין אין אף תרגום של המערכת לשפה שלך תרגיש חופשי ליצור תרגום בעצמך! עוד פרטים תוכל למצוא באתר הרשמי של phpBB, תמצא קישור בתחתית הדפים במערכת.
חזור למעלה
כיצד אני מציג תמונה מתחת לשם המשתמש שלי?
יש שתי תמונות מתחת לשם המשתמש. העליונה והקטנה יותר היא תמונת הדירוג שלך, בדרך כלל בצורת כוכבים או אריחים שמתייחסים למספר ההודעות שלך במערכת או למצב שלך, והתמונה הגדולה יותר והתחתונה מביניהן היא הדמות האישית שלך. את הסמל האישי אתה יכול לעדכן מהכרטיס האישי שלך, תלוי בהגדרות שמנהל האתר קבע. אם אינך לא יכול להציג דמות אישית, שאל את מנהל האתר מדוע.
חזור למעלה
כיצד אני משנה את הדירוג שלי?
אינך יכול לשנות את הדירוג שלך. בדרך כלל הדירוג משמש בכדי להראות עד כמה המשתמש ותיק ופעיל במערכת, כמעט תמיד לפי מספר ההודעות שלו, וגם בכדי לציין את המנהלים ומנהלי הפורומים, שלהם יש דירוגים מיוחדים. נא לא להציף את המערכת בהודעות שנוגדות את כללי הפורום רק כדי להעלות את הדירוג שלך רמה! בדרך כלל אם תעשה זאת בסוף תמצא את עצמך מושעה מהפורום על ידי המנהלים.
חזור למעלה
אני לוחץ על הקישור לשליחת דואר אלקטרוני למשתמש ואני מתבקש להתחבר!
רק משתמשים רשומים יכולים לשלוח דואר אלקטרוני לחברים דרך המערכת, כמובן שרק אם המנהל הפעיל את האפשרות הזאת. זה נועד בכדי למנוע ממשתמשים לא מזוהים להשתמש במערכת הדואר אלקטרוני של האתר לרעה.
חזור למעלה

בעיות בשליחה
כיצד אני שולח נושא חדש בפורום?
פשוט לחץ על הכפתור הקשור לנושא בפורום המתאים, כתוב את הודעתך ושלח. בכדי לשלוח הודעות אתה חייב להיות חבר רשום. בכדי לבדוק מה בדיוק אפשרויותיך, תבדוק בתחתית הדף, יש רשימה של ההרשאות שלך בסגנון אתה יכול לשלוח הודעות בפורום, אתה יכול לערוך הודעות שלך בפורום...
חזור למעלה
כיצד אני עורך או מוחק הודעה?
שים לב שאם אתה לא מנהל האתר או מנהל פורום אתה יכול למחוק ולערוך רק הודעות שלך (לפעמים רק זמן מסוים אחרי ששלחת אותם). לאחר שערכת הודעה וחזרת לעמוד של הנושא, תמצא בתחתית ההודעה הערוכה תמליל שמציין כמה פעמים ערכת את ההודעה ומתי. שים לב שלפעמים מנהלים עורכים הודעות של גולשים, בדרך כלל הם יכתבו מה הם ערכו או מחקו ומדוע.
חזור למעלה
כיצד אני מוסיף חתימה להודעה שלי?
כדי להוסיף חתימה להודעותיך אתה קודם כל צריך ליצור אחת, דרך הכרטיס האישי שלך. לאחר מכן אתה יכול להוסיף אותה על ידי סימון של התיבה המתאימה מתחת לתיבת ההודעה בעמוד השליחה. אם אתה רוצה שהחתימה תמיד תתוסף להודעות שלך בתור ברירת מחדל, שנה את הסימון המתאים בכרטיס האישי שלך. שים לב שגם כשהאפשרות מסומנת בתור ברירת מחדל אתה יכול לפני הודעות מסוימות לפי בחירתך פשוט להסיר את הסימון בעמוד השליחה.,
חזור למעלה
כיצד אני יוצר סקר?
בשליחת נושא חדש או בעריכת הודעה ראשונה, אם יש לך את ההרשאות המתאימות, אתה תמצא מתחת לתיבת התמליל הראשית טופס נוסף של יצירת סקר. תן כותרת לסקר, ולחץ על הלחצן הוסף סקר. אחר כך תמצא אפשרות של הוספת אפשרויות נוספות, אם אתה רוצה יותר משתי אפשרויות. שים לב שלפעמים תהיה הגבלה מסוימת על מספר האפשרויות בסקר, שנקבעת על ידי המנהל. אתה יכול לתת תאריך תפוגה לסקר, ואז אחרי מספר הימים המצוין הוא כבר לא יהיה פעיל. אם אתה משאיר את המספר על 0 אז הסקר יישאר תמיד פעיל.
חזור למעלה
כיצד אני עורך או מוחק סקר?
כמו בהודעות, אתה יכול לערוך סקר רק אם אתה היוצר שלו או שאתה מנהל האתר או מנהל פורום. תוכל לערוך או למחוק סקר רק אם אף אחד לא הצביע בו, אם כבר הצביעו רק מנהלי פורום ומנהל האתר יוכלו לערוך או למחוק את הסקר, זאת בכדי למנוע ממך לשנות את האפשרויות ולהטות את תוצאות הסקר על ידי שינוי האפשרויות לאחר ההצבעה.
חזור למעלה
מדוע אינני מצליח להגיע לפורום מסוים?
פורומים מסוימים יכולים להיות מוגבלים במידה כלשהי למשתמשים מסוימים, כמו למשל פורום חסום למנהלים בלבד, או פורום שאתה יכול רק לקרוא בו הודעות ולא לכתוב. רק מנהלי פורומים ומנהל האתר יכולים להעניק גישות כאלו.
חזור למעלה
מדוע אינני יכול להצביע בסקרים?
רק משתמשים רשומים יכולים להצביע בסקרים, כדי למנוע הצפות ושינוי תוצאות. אם אתה משתמש רשום ואתה עדיין לא מצליח להצביע בסקרים, כנראה שאין לך את הגישה המתאימה.
חזור למעלה

שינויים ותוספות להודעות
מהו BBCode?
BBCode הוא קוד שדומה מאוד ל- HTML. המנהלים יכולים לקבוע אם אתה יכול או לא יכול להשתמש בBBCode. גם אתה יכול לקבוע שאתה לא תוכל להשתמש בקוד או דרך עמוד השליחה על בסיס חד פעמי, או בהגדרות הכרטיס האישי שלך. BBCode די דומה לסגנון של HTML, תגים נפתחים ונסגרים עם סוגריים מרובעים [כאלו] כמו שבHTML - משתמשים ב< וב> והקוד הזה מציע שליטה גדולה יותר בכיצד משהו מוצג. למידע נוסף על BBCode לך למדריך מתאים, שאליו תוכל להגיע דרך עמוד השליחה.
חזור למעלה
האם אני יכול להשתמש ב- HTML?
זה תלוי בהגדרות שהמנהל קבע. אם אתה יכול, בדרך כלל תמצא רק חלק מהתגים שפועלים, מסיבות בטיחות, כדי שלא תהרוס בטעות את מבנה העמוד או שתגרום לבעיות אחרות. אתה בעצמך יכול לבטל את האפשרות הזו או בבסיס חד פעמי מעמוד השליחה, או מהכרטיס האישי שלך.
חזור למעלה
מהן מחוות?
מחוות, או מביעי רגשות, הם סמלים גראפיים קטנים שבדרך כלל באים לייצג רגש מסוים. למשל :) אומר שמח ו:( מבטא עצב. תוכל להגיע למחוות מעמוד השליחה. אל תשתמש ביותר מדי , בסוף זה יגרום להודעות שלך להיות לא קריאות והמנהלים עלולים לערוך או למחוק אותן, או אפילו לחסום אותך.
חזור למעלה
האם אני יכול להוסיף גם תמונות?
אתה יכול להציג תמונות בהודעות שלך. בדרך כלל אין אפשרות להעלות תמונות מהמחשב שלך למערכת, אבל לפעמים מנהל האתר מתקין מוד מתאים, ואז זה ייתכן. בכל מקרה, אתה תמיד יכול לקשר לתמונה שנמצאת על שרת או מחשב מרוחק שנגיש לציבור, כמו למשל: www.someserver.com/yourimage.gif. אתה לא יכול לקשר לתמונות שנמצאות על המחשב שלך, אלא אם כן יש לך תוכנת שרת מתאימה והתמונה נגישה לכולם. אתה לא יכול להציג תמונות שנמצאות במקומות מאובטחים, כמו למשל תיבות דואר אלקטרוני. את התמונה אתה יכול להציג או בעזרת התג [img] או עם תג הhtml - המתאים, במידה ו- html פעיל.
חזור למעלה
מה זה הכרזות?
הכרזות הן הודעות חשובות שנשארות תמיד בראש הדף, כמו הודעות דביקות. בדרך כלל בהכרזות יהיו הודעות חשובות, כמו למשל חוקי הפורום, הודעות חשובות ועדכונים, ולכן חובה לקרוא את ההכרזות אלא אם כן צוין אחרת. מנהל האתר קובע אם אתה יכול לשלוח הכרזות או לא.
חזור למעלה
מהם נושאים דביקים?
הודעות דביקות הן הודעות שנמצאות בראש הפורום, רק בדף הראשון של הפורום, מתחת להכרזות. גם הן בדרך כלל חשובות וכדאי לקרוא אותן לפני שכותבים הודעה בפורום. גם כאן, המנהל קובע אם אתה יכול או לא יכול לשלוח הודעות דביקות.
חזור למעלה
מה זה נושאים נעולים?
נושאים ננעלים על ידי מנהלי האתר או מנהלי הפורומים, ואתה לא יכול לשלוח להם תגובה או להצביע בסקר, אם קיים בהם כזה. לפעמים המנהלים יוצרים גם פורומים נעולים, שבהם אתה לא יכול לכתוב דבר. הודעות ופורומים נעולים ננעלים מסיבות מגוונות.
חזור למעלה

דירוגים וקבוצות משתמשים
מה זה מנהלים?
מנהלי האתר הם האנשים עם הכי הרבה עוצמה ושליטה במערכת. יש להם את כל השליטות והאפשרויות, כולל הרשאות, דירוגים, חסימת משתמשים, הגדרות, הוספה עריכה ומחיקה של כל הפורומים, הוספת מנהלי פורומים, ועוד. כמו כן, יש להם גם אפשרויות ניהול רגילות כמו למנהלי הפורומים.
חזור למעלה
מה זה מנהלי פורומים?
מנהלי פורומים הם אנשים או קבוצת אנשים שאחראים על הרצת הפורום ושמירה עליו. יש להם יכולות כמו עריכת ומחיקת נושאים, העברה, פיצול, נעילה, צפייה בip של משתמש מסוים מטעמי בטיחות, ועוד אפשרויות. מנהלי הפורומים אחראים בעיקר על שמירת הסדר הטוב בפורום, ומניעה של הודעות שלא קשורות לנושא, התנהגות לא נאותה, וכל דבר שהוא נגד כללי הפורום.
חזור למעלה
מה זה קבוצות משתמשים?
קבוצות משתמשים הן קבוצות שנועדו להקל על משתמשים ולשפר את הפורום. מנהלים יכולים ליצור קבוצות משתמשים, וכל משתמש יכול להצטרף ליותר מקבוצה אחת. שימוש נפוץ לקבוצות הוא למשל קבוצה של מנהלי פורומים, שמנהל האתר הקים וכל מי שבקבוצה הזאת יכול לנהל את כל הפורומים. אפשר לשנות את ההרשאות למשתמשים בכל קבוצה וקבוצה. למשל, אפשר לעשות קבוצה שלחברים בה תהיה גישה לפורום פרטי שלהם.
חזור למעלה
כיצד אני מצטרף לקבוצת משתמשים?
לחץ על הקישור לדף קבוצות המשתמשים, בדרך כלל בראש הדף, תלוי בסגנון המערכת. בדף זה תוכל לראות את רשימת כל הקבוצות. יכול להיות שחלקן יהיו נעולות, וחלקן אפילו יכולות לכלול חברים מוסתרים. כדי להצטרף לקבוצה פתוחה, לחץ על הכפתור המתאים, ושלח את הבקשה. מנהל הקבוצה יענה לך, ויכול להיות שישאל מדוע אתה רוצה להצטרף. אם לא התקבלת לקבוצה מסוימת, אל תכעס על המנהל, בדרך כלל יש לו סיבות טובות.
חזור למעלה
כיצד אני נהיה מנהל קבוצה?
קבוצות משתמשים נוצרות על ידי מנהל האתר ועל ידי מנהלי הפורומים. כדי להיות מנהל קבוצה, נסה לפנות אל מנהל האתר על ידי שליחת הודעה פרטית למנהל האתר.
חזור למעלה

הודעות פרטיות
אינני יכול לשלוח הודעות פרטיות!
יש לזה שלוש סיבות אפשריות: או שאתה לא מחובר או רשום, או שמנהל האתר חסם את מערכת ההודעות הפרטיות לכל המערכת, או שהוא חסם את האפשרות הזו רק לך - במקרה זה נסה לברר את הסיבה עם מנהל האתר.
חזור למעלה
אני כל הזמן מקבל הודעות פרטיות לא רצויות!
בעתיד תתווסף האפשרות של רשימת התעלמות. בינתיים, הודע על שולח ההודעות למנהל האתר, לו יש את הזכות והכוח לחסום את המשתמש משליחת הודעות פרטיות.
חזור למעלה
קיבלתי הודעת דואר-זבל לתא הדואר האלקטרוני שלי ממישהו מהפורום הזה!
אנחנו מצטערים לשמוע זאת. שלח הודעה על כך למנהל האתר, ותכלול את כל ההודעה שקיבלת, כולל החלק העליון עם כל הפרטים של השולח, הזמן, וכל השאר. המנהל כבר יוכל לעשות משהו בנידון.
חזור למעלה

phpBB 2 Issues
Who wrote this bulletin board?
This software (in its unmodified form) is produced, released and is copyright phpBB Group. It is made available under the GNU General Public Licence and may be freely distributed, see link for more details
חזור למעלה
Why isn't X feature available?
This software was written by and licensed through phpBB Group. If you believe a feature needs to be added then please visit the phpbb.com website and see what phpBB Group have to say. Please do not post feature requests to the board at phpbb.com, the Group uses sourceforge to handle tasking of new features. Please read through the forums and see what, if any, our position may already be for a feature and then follow the procedure given there.
חזור למעלה
Who do I contact about abusive and/or legal matters related to this board?
You should contact the administrator of this board. If you cannot find who this you should first contact one of the forum moderators and ask them who you should in turn contact. If still get no response you should contact the owner of the domain (do a whois lookup) or, if this is running on a free service (e.g. yahoo, free.fr, f2s.com, etc.), the management or abuse department of that service. Please note that phpBB Group has absolutely no control and cannot in any way be held liable over how, where or by whom this board is used. It is absolutely pointless contacting phpBB Group in relation to any legal (cease and desist, liable, defamatory comment, etc.) matter not directly related to the phpbb.com website or the discrete software of phpBB itself. If you do email phpBB Group about any third party use of this software then you should expect a terse response or no response at all.
חזור למעלה

הכרזות מתרגמים
איזה גירסה זו
זו גירסה 1.0.6 של הפורום. היא שוחררה ב 24.04.04 בדוק באתר התרגום לעידכונים.
חזור למעלה
מדוע phpBB 2 Issues לא תורגם
חלק זה בשאלות ותשובות לא תורגם מכיוון שהוא דן על הפורום והמתכנתים ביקשו להשאיר אותו באנגלית,
חזור למעלה
מי תרגם את המערכת הזאת?
הפורום תורגם ונבנה מחדש על ידי צוות phpBBHebrew
חזור למעלה
מאיפה אפשר להוריד תרגום כזה לאתר שלי?
מאתר התרגום הרשמי כמובן,
http://www.phpbbheb.com
חזור למעלה
זכר ונקבה במערכת
המערכת המתורגמת משתמשת בלשון זכר, אך היא מיועדת לשני המינים.
חזור למעלה
יש לך הערה בקשר לתרגום?
על כל בעייה / הערה / הארה, פנה אלינו
גש לאתר התרגום
אתה גם יכול לשלוח לנו אימייל ב: webmaster@phpbbheb.com
חזור למעלה
ראית אתר שמשתמש בתרגום שלנו והוריד את הקרדיט שלנו?
אם ראית אתר שמפר את זכויות היוצרים שלנו ומשתמש בתרגום שלנו ללא קרדיט בכלל, או שאומר שהוא תרגם את המערכת, פנה אלינו או באתר שלנו או ב abuse@phpbbheb.com
תודה רבה.
חזור למעלה

Attachments
How do I add an attachment?
You can add attachments when you post a new post. You should see a Add an Attachment form below the main posting box. When you click the Browse... button the standard Open dialogue window for your computer will open. Browse to the file you want to attach, select it and click OK, Open or doubleclick according to your liking and/or the correct procedure for your computer. If you choose to add a comment in the File Comment field this comment will be used as a link to the attached file. If you haven't added a comment the filename itself will be used to link to the attachment. If the board administrator has allowed it you will be able to upload multiple attachements by following the same procedure as described above until you reach the max allowed number of attachments for each post.

The board administrator sets an upper limit for filesize, defined file extensions and other things for attachments on the board. Be aware that it's your responsiblity that your attachments comply with the boards acceptance of use policy, and that they may be deleted without warning.

Please note that the boards owner, webmaster, administrator or moderators can not and will not take responsibility for any loss of data.
חזור למעלה
How do I add an attachment after the initial posting?
To add an attachment after the initial posting you'll need to edit your post and follow the description above. The new attachment will be added when you click Submit to add the edited post.
חזור למעלה
How do I delete an attachment?
To delete attachments you'll need to edit your post and click on the Delete Attachment next to the attachment you want to delete in the Posted Attachments box. The attachment will be deleted when you click Submit to add the edited post.
חזור למעלה
How do I update a file comment?
To update a file comment you'll need to edit your post, edit the text in the File Comment field and click on the Update Comment button next to the file comment you want to update in the Posted Attachments box. The file comment will be updated when you click Submit to add the edited post.
חזור למעלה
Why isn't my attachment visible in the post?
Most probably the file or Extension is no longer allowed on the forum, or a moderator or administrator has deleted it for being in conflict with the boards acceptance of use policy.
חזור למעלה
Why can't I add attachments?
On some forums adding attachments may be limited to certain users or groups. To add attachments you may need special authorisation, only the forum moderator and board admin can grant this access, you should contact them.
חזור למעלה
I've got the necessary permissions, why can't I add attachments?
The board administrator sets an upper limit for filesize, file extensions and other things for attachments on the board. A moderator or administrator may have altered your permissions, or discontinued attachments in the specific forum. You should get an explanation in the error message when trying to add an attachment, if not you might consider contacting the moderator or administrator.
חזור למעלה
Why can't I delete attachments?
On some forums deleting attachments may be limited to certain users or groups. To delete attachments you may need special authorisation, only the forum moderator and board admin can grant this access, you should contact them.
חזור למעלה
Why can't I view/download attachments?
On some viewing/downloading forums attachments may be limited to certain users or groups. To view/download attachments you may need special authorisation, only the forum moderator and board admin can grant this access, you should contact them.
חזור למעלה
Who do I contact about illegal or possibly illegal attachments?
You should contact the administrator of this board. If you cannot find who this is you should first contact one of the forum moderators and ask them who you should in turn contact. If you still get no response you should contact the owner of the domain (do a whois lookup) or, if this is running on a free service (e.g. yahoo, free.fr, f2s.com, etc.), the management or abuse department of that service. Please note that phpBB Group has absolutely no control and cannot in any way be held liable over how, where or by whom this board is used. It is absolutely pointless contacting phpBB Group in relation to any legal (cease and desist, liable, defamatory comment, etc.) matter not directly related to the phpbb.com website or the discrete software of phpBB itself. If you do email phpBB Group about any third party use of this software then you should expect a terse response or no response at all.
חזור למעלה

כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)

עבור:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Powered by phpBBHeb © 2002 phpBBHeb