עמוד ראשי הקונסרבטוריון הוירטואלי
The Virtual Conservatory

ביתבית   שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   StatisticsStatistics   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

!!!I'm Back

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אוף טופיק כללי
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Ylock
פותר חידון המלחין השבועי
פותר חידון המלחין השבועי

הצטרף בתאריך: 11/07/2005 ב- 17:04:00

הודעהנשלח: 25/08/2005 ב- 19:29:46    כותרת הודעה: !!!I'm Back תגובה עם ציטוט

שלום לכולכם!
ממש צר לי שפספסתי את המפגש (שנערך בערך עכשיו? מגלגל עיניים ) אבל התוכניות שלי קצת השתנו ורק היום חזרתי הביתה מצפת.. הייתי מתחילת שבוע שעבר שם במסגרת פרוייקט כיתות אומן לנגני קלרינט, שאורגן ע"י גיורא פיידמן וחנן בר סלע. באו מורים ונגנים מכל העולם ומכל תחום וסגנון מוסיקלי. צ'רלי ניידיק הגיע מניו יורק (הוא מלמד בג'וליארד, במנהטן ובעוד כמה מקומות שכרגע שכחתי...) והוא פשוט מורה מדהים! אין לי מילים. עבדתי איתו על הסונטה הראשונה של ברהמס וזה היה פשוט מעולה.. הלמוט אייזן, שמנגן בעיקר כליזמר וג'אז, הגיע מגרמניה וגם הוא בחור ממש מדהים. ראול חאורנה הגיע ממונטווידיאו ועוד ועוד (בחולם, לא שורוק...).

פסטיבל הכליזמרים שנסגר היום בלילה היה מצד אחד מעולה, עם הופעות של גיורא פיידמן, הלמוט, נגנים שהיו בפרוייקט הנ"ל (כמוני למשל....) אבל מצד שני, היו שם להקות ברמה מאוד נמוכה שממש חבל שהם בכלל קיבלו במה. בכל מקרה זו הייתה חוויה מיוחדת. מחייך

טוב אז.. לילה טוב בינתיים ואני אפגש אתכם בפעם אחרת!
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל
maayan
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 02/10/2004 ב- 21:44:05

הודעהנשלח: 26/08/2005 ב- 18:39:34    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

פגשת את רות בורשטיין ואת אלינור(אין לי מושג מה השם משפחה שלה...)- הן גם היו שם (הן באו במדים....) והן גם סיפרו שהיה ממש ממש כיף....
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי MSN Messenger
Ylock
פותר חידון המלחין השבועי
פותר חידון המלחין השבועי

הצטרף בתאריך: 11/07/2005 ב- 17:04:00

הודעהנשלח: 27/08/2005 ב- 20:19:00    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אכן, גם רות וגם אלינור היו שם והם באמת מאוד נהנו.. כמו כולם. הסמינר היה מאוד מוצלח. מאוד שמח
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אוף טופיק כללי כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum