עמוד ראשי הקונסרבטוריון הוירטואלי
The Virtual Conservatory

ביתבית   שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   StatisticsStatistics   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

בעעעעעע!

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אוף טופיק כללי
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
God
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 13:56:07

הודעהנשלח: 23/05/2004 ב- 20:46:01    כותרת הודעה: בעעעעעע! תגובה עם ציטוט

הרגע סיימתי לראות את הפרק האחרון של העונה השביעית של באפי, לאחר צפייה מרוכזת בכל העונה. למי שאינו מבין בעניין, העונה השביעית היא העונה האחרונה - זהו. לא יהיו יותר. בעע.

לפני כמה ימים, ראיתי את הסרט ואן הלסינג. הוא היה גרוע. נוראי. הוא לקח את כל מה שטוב בפנטסייה אפלה (דרקולה, פרנקנשטיין וכאלה), ודחף ביחד בצורה נוראי. הוא קרע את הפיתה (מבחינה מטפורית).

הפרק האחרון של באפי היה נחמד - היו בו כמה רעיונות נחמדים. הביצוע היה בסדר גמור. האפקטים מעולים. הוא היה אחלה בתור פרק סיום עונה.

אבל לא בתור פרק סיום לסדרה!

ובכן גבירותי ורבותי, ברוכים הבאים לעמוד ה'בעע'. בעמוד זה אנחנו שופכים את מה שבעעעעע לנו - את מה שמציק לנו. את מה שאכזב אותנו. את הבעעעעע.

חברה שלך זרקה אותך? ידיד התאבד? לעכבר צמח גידול סרטני על הגב והעכברים האחרים אכלו אותו (את הגידול)? זה המקום לשתף בו.

לכולנו יש כאלה.

Dont be shy

Wolfchild
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף בתאריך: 27/04/2004 ב- 13:16:44

הודעהנשלח: 24/05/2004 ב- 17:07:50    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

טוב, אין לי כרגע על מה לשפוך את הלב (החיים טובים!), אבל אני חייבת להגיב למשהו שאמרת, דניאל.

כאוהד באפי גמור, איך יש לך את הזכות להשמיץ את ואן הלסינג?!

תענתך העיקרית היא שהסרט הרס את הרעיון של פנטסייה אפלה (ודרך אגב, הדברים האלה נכנסים לדעתי לקלאס שונה לגמרי- "Monster/horror"). אז מה אתה חושב שבאפי עושה?! בפעם הראשונה שראיתי את זה, לא ידעתי אם לבכות או לצחוק. הערפדים מתפוררים לאפר כשתוקעים בהם חתיכת עץ מסכנה בכתף? נו באמת! ומה כל הקטע שערפד זה או אחר מקיים יחסים עם באפי? ערפדים הם גופות! אין להם את היכולות הזאת בכלל! כחובבת ערפדים עתיקה (היתה לי ממש אובססיה כשהייתי קטנה... אבל זה סיפור לזמן אחר), אני אישית נעלבתי.

לא שאין את כל השטויות האלה בואן הלסינג. גם שם מצליחים להרוג ערפדיות בעזרת יתדות מכסף (ודרך אגב, אין קשר בין ערפדים לכסף- זה רק אנשי זאב), וגם הן מתפוררות מיד. יש גם זיווג מוזר של ערפדים, ו"ילדים" כתוצאה. וכל העניין שהם יכולים להסתובב גם בשעות היום, כל עוד אין שמש... ?!?!?! יש עוד מאה ואחת דברים בסגנון.

הקטע הוא, אני כבר הייתי מוכנה. אצטט את דברי מלפני כחודש בפורום אחר, כאשר האלו את עניין הסרט:

Nope, haven't seen it. It looks like a ridiculous movie, in which a wonderful, classic character is taken and desecrated just in order to pit him against any of the (now desecrated as well) classic monsters.

I can't wait for it to get to the country!!! מאוד שמח

כלומר, בטח שהסרט היה זבל! זה היה ברור שהוא יהיה זבל! אבל (וכאן נמצא הקאטצ') זה היה זבל טוב! (לא כמו מבוכים ודרקונים... זה היה זבל אמיתי!). אני ידעתי כבר לפני שנכנסתי שאני לא הולכת בשביל התוכן או המהימנות של הסרט. אני הלכתי כדי לראות את יו ג'קמן נלחם במפלצות CGI בעזרת סכינים מסתובבים! And I seem to have gotten my money's worth... חוצפן

אז אתן לך קרדיט- אולי הסיבה שלא נהינת מהסרט היא שציפית למשהו איכותי וקיבלת זבל. אבל עדיין לא ברור לי איך אתה מתלונן על הסרט ומתאבל על באפי באותה נשימה! קורץ

אה, וחוץ מזה... היו בו אלמנטים נורא נחמדים. נכון, היו זמנים שצחקתי על הסרט, אבל עד שיצאתי משם, הופתעתי לגלות שצחקתי בגלל הסרט יותר מאשר עליו. הוא היה מלא בפרודיות על סגנון ה"מפלצת"... לדוגמא, כל הקטע עם המרכבה, כשאנה אומרת לואן הלסינג שסוסים טרנסלווניhם הם הכי מהירים, אפילו יותר מהירים מאדם-זאב. נקרעתי מצחוק מהמשפט הזה! ומי שלא הבין את הבדיחה פה, כנראה שלא מכיר מספיק טוב את ג'נר ספרי/סרטי המפלצות... צוחק

אני לא רוצה להעמיק יותר, כדי לא להרוס למי שלא ראה את הסרט. אבל עצה אחת: אם אתם הולכים לראות, אל תצפו לשר הטבעות. פשוט תהנו מהשטות!
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי MSN Messenger
God
מנהל
מנהל

הודעהנשלח: 25/05/2004 ב- 14:15:26    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני מודע לגלישה מהנושא המרכזי של הת'רד, אבל אני חייב:

ליאן, אין לי ממש בעייה עם זה שהם חיללו את הערפדים, אנשי זאב, ואן הלסינג, נצרות ועוד כל מני כאלה - לא עם זה הבעייה שלי! הבעייה שלי זה עם איך שעשו את זה! לא עם מה שעשו - כלומר בואי ניקח נגיד את הקסט: היית יכולה לדמיין את דרקולה בצורה יותר מגוכחת?! והסרט לא נעשה כקומדייה פרודית - ראיתי כזה מאחורי הקלןעים שלו - הוא נעשה ברצינות גמורה---> הדמות הפתתית של דרקולה הייתה אמורה להיות אפלה, מסתורית, חזקה, ומבכה את עצמה - הסצנה על שהוא בוכה שהוא לא מרגיש כלום - זה לא אמור להיות בצחוק - הם מתכוונים לזה בשיא הרצינות!
הם פשוט עשו את זה גרוע!

Wolfchild
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הודעהנשלח: 25/05/2004 ב- 14:38:17    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אם כך, אז אני מסכימה, באמת לא סרט טוב. אבל שים לב שלא אמרתי שהסרט הוא פרודיה- רק שיש בו אלמנטים פרודיים (שזה מאה אחוז יש!). אני אישית אוהבת יותר להסתקל עליו ככה. באסה למפיקים אם יצא להם סרט אחר ממה שהם התכוונו. צוחק מגניב
חזור למעלה
God
מנהל
מנהל

הודעהנשלח: 28/05/2004 ב- 21:11:48    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הייתי היום בגן סאקר.

היה על הפנים.

על הקטע הנפשי שהייה שם אני לא אספר, אבל במובן הפיסי, צמחה לי בלוטה במפרק כף היד ביד ימין - כמו זו שאמורה להיות שם, רק בצד השני, ויצאה לי כתף שמאל מהמקום.

כיף.

God
מנהל
מנהל

הודעהנשלח: 10/06/2004 ב- 12:50:38    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בעעעעעעעעעעעעעעעעע!

אני מחליף היום את הדס בחזרת תזמורת של האקדמייה הגבוהה. אני מ חליף אותה הרבה פעמים. זו לא הפעם הראשונה, וגם לא האחרונה.

לא משלמים לי. - בתאוריה היו משלמים 50 שקל לחזרה, אבל השנה לא.

נתי, האבובן של החמישייה קיבל הזמנה גם לנגן שם היום. משלמים לו 150 לצורך העניין הזה. למה? מה ההבדל בינינו? אני לא יודע.

בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע!

holst
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 14:39:03

הודעהנשלח: 10/06/2004 ב- 17:11:53    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אולי תמחה...? זה באמת לא פייר.

אז מה אם אתה זרבובית גדולה והוא זרבובית קטנה... הייתי אומר - לעשות פרובוקציות בחזרה.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
God
מנהל
מנהל

הודעהנשלח: 14/06/2004 ב- 19:57:57    כותרת הודעה: היום הנורא ביותר בזמן האחרון. תגובה עם ציטוט

הי.

בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע!

היה לי היום את היום הכי גרוע שאי פעם היה לי שאני זוכר בערך.... אני שונא ימים כאלה!

אז ככה. זה התחיל כשהוערתי בצורה אכזרית כאשר באמתחתי איפשהוא בין 6 ל7 שעות שינה - כן כן, אני יודע - אבל אני רגיל לליליות של 9 -10, אז שקט.

אז בכל מקרה, הוערתי באכזריות בשביל חזרה של החמישייה.... בעקרון לא נורא... אבל.

אבל, החזרה..... היא התחילה בסדר גמור - קיבלנו מרם תרגילים חדשים, היה נחמד. ואז הגיעה ההרצה של איבר.

בואו רק נגיד שאחרי שסיימנו היה לי חשק גדול לזרוק את הבסון על הרצפה, להרביץ לו חזק בראש של כל שאר החברים, לצעוק צעקה ארוכה, ולצאת בסערה מהחדר.

לא עשיתי אף אחד מהללו בגלל שזו הייתה חזרה עם רם.

אבא אמור היה לקחת אותי ב2. עכשיו, כשאני מאחר לו ב10 דקות, הוא עושה סצנה לא מהעולם הזה - אז יצאתי בדיוק בשתיים - מוקדם יותר - הם המשיכו עוד זמן.

אז אני מחכה בחוץ - בשמש, כי אין צל - ואני כל 2 דקות בערך התקשרתי עליו, ולא הייתה תשובה - אז הנחתי שהוא נוהג, ולכן לא עונה - ואין מקום קרוב עם צל לחכות.

חצי שעה אחר כך, אחרי שהראש שלי כבר כואב ויש לי סחרחורת קלה, אני סוף סוף תופס אותו, והוא אומר שהוא יגיע עוד 15 דקות.

כיף.

אחר כך, אני קובע לצאת לסרט עם חברים שלי - הסרט מתחיל ב4 וחצי.

ב4 ורבע, אנחנו סוף סוך יוצאים מהבית, בגלל שאחותי התעקבה.

חצי מהדרך לשם, אבא שכח את הפלפון שלו ---> מסתובבים וחוזרים.

אז אני מגיע לקולנוע אחרי שהסרט התחיל.

ואז אחרי זה, הסרט, טרויה - אותלו סרט שחיכיתי לו די הרבה זמן, שעמם אותי למוות. זו הייתה הפעם הראשונה שהשתעממתי בסרט בקולנוע - בשוט ישבתי וחיכיתי שהוא יגמר.

ואז, כאשר קיוויתי לפחות לסיים את היום בצורה טובה - ללכת לאבו - גוש סוף סוף עם המשפחה, מסתבר שאחותי חוזרת רק מאוחר בלילה.

כיף.

בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע!

holst
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 14:39:03

הודעהנשלח: 14/06/2004 ב- 21:05:18    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בוא נבין את דניאל רגע:

הבן אדם עצבני כי -
הוא ישן 7 שעות (רחמים!!!!!)
הוא לא נהנה בחזרה (גם אנחנו לא so what?)
יש לו טרמפים הבייתה, ואח"כ הוא עוד מתלונן (יש כאלה שמבלים שעות באוטובוסים כידוע לך)
יש לו זמן ללכת לסרטים (הטעם הגרוע שלכם הוא אשמתכם בלבד - בשביל זה יש ביקורות בעיתון)
ובזה שלא הלכתם לאבו-גוש חסכתם עוד מאוד שקלים (לעזאזל הפסטיבל הזה יקר... על מה סימן שאלה סימן קריאה ).

I rest my case
חזור למעלה
Wolfchild
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הודעהנשלח: 15/06/2004 ב- 21:18:19    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בעעעע!!! (כי אם כבר, אז כבר)

לא היה לי יום איום ונורא. פשוט מייגע. האמת, השבוע הזה היה כ"כ מייגע שבמקום לכתוב עליו עכשיו, נראה לי שפשוט אלך לישון.

דרך אגב דניאל, האייסיקיו שלי לא עבד בשבוע האחרון (כגרע תיקנתי אותו). רק שתדע...

לילה טוב!
חזור למעלה
מור
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 11:32:26

הודעהנשלח: 14/07/2004 ב- 20:06:52    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אוקיי זה ממש מעצבן...
אז יצאתי מהחזרה.. והתכוונו ללכת לראות את הצוללת הצהובה.. אז נסעתי עד ירושלים... ולא היו כרטיסים .. והכל בגלל מעין שלא אמרה לענת לשמור לנו כרטיסים.. בקיצרה אין לי כח..... זה מעצבן...
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל MSN Messenger
מור
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 11:32:26

הודעהנשלח: 19/07/2004 ב- 18:28:15    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ממש כיף שיש מקום להוציא בו את כל האיכסה...
אז היום קילחתי את הכלבים שלי אז לא מספיק שיש לי ריח של סבון של כלבים ואני לא אפטר מהשערות שלהם במשך שנה.. והסבון שנכנס לי לעניים...
אז הכלבה הגוססת שלי לשם שינוי לא עשתה בעיות... ואפילו לא היה צריך להלחם ולשים לה מחסום בפה(-היא עדיין נושכת ולמרות שיש לה 6 שיניים בידיוק זה עדיין כואב..) אז ננשכתי קצת לא משהו רציני יחסית לפעמים קודמות זה בסדר..
אבל הכלב השמן שלי מייד נכנס לבוץ ועכשיו הוא חום...(-במקור הוא לבן)
ו....
אם זה לא מספיק אז אח שלי שפך על הכלבה המסריחה ספרייט... ועכשיו היא דביקה..
כל מה שנשאר זה לרחוץ אותם שוב.... בוכה או מאוד עצוב
נמאס לי!!!!!!
חזור למעלה
God
מנהל
מנהל

הודעהנשלח: 20/07/2004 ב- 19:23:44    כותרת הודעה: בנות שהולכות לשירותים תגובה עם ציטוט

תגידו לי, מה יש לחדשות רעות שהן אף פעם לא מוכנות, כמו ילדות טובות, לבוא בנפרד? למה הן, כמו בנות שהולכות לשירותים, חייבות לבוא בנחיל?

נתחיל מהבעייה העקבית שרודפת את האדם מאז עשיתי את הטעות של לברוא את האישה - נשים.

מה יש להן שהן איכשהוא מצליחות למרר לנו את החיים, לסובב אותנו סביב האצבע הכי קטן, ולעשות את זה 'בתמימות וחוסר ידיעה'?

הייתי במסיבה אצל ידידה שלי, הייתה שם בחורה מאוד מגניבה. אני הייתי צריך ללכת מוקדם, כי היה לי למחרת את ההופעה בפני אותו קצין בצבא, אז לא יצא להתקרב יותר מדי... גם האוירה לא כ''כ התאימה... אז בכל מקרה, בקשתי מאותה ידידה שלי לעשות...כמה בירורים בעניין ולחזור עליי... היום קיבלתי את התשובה השלילית. בעעעעעעעעעעע

יותר מאוחר היום, אני מקבל טלפון מהוד רממותו שאומר לי תכלס שאני צריך לדאוג לעצמי בקשר לצבא. בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע!

עידו
משתמש על
משתמש על

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 12:42:33

הודעהנשלח: 20/07/2004 ב- 20:27:22    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מה לעשות דניאל.. יש גם ימים כאלה.. ואכן.. זה בא בשרשרת.. ואולי עדיף כך.. שנספוג הכל בבת אחת
חזור למעלה
Dombi
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 15:42:43

הודעהנשלח: 29/07/2004 ב- 20:54:52    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חבר'ה אני מקווה שיהיה לכם אינטרנט בטירונות ובצבא.. כך שאחרי כל יום בצבא תוכלו לכתוב על כל האיכסות של המפקדים שמתנפלים עליםכ על כל שטות.
על הסמ"רים שחושבים את עצמם יותר מדי, ועל האוכל צבאי ש... טוב בואו נגיד שהוא פשוט לא כמו האוכל הביתי!! זה בטוח...

בכל מקרה אני חזרתי היום מהבסיס אחרי שבועיים ואני שמח להגיד לכולם:
אההההההההההההההההההההההההההההההההה!!!
*צעקת אנחה כשמתיישבים במקום נוח*

יאלה... שאו ברכה חבר'ה!!

הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אוף טופיק כללי כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum