עמוד ראשי הקונסרבטוריון הוירטואלי
The Virtual Conservatory

ביתבית   שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   StatisticsStatistics   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

טרויה

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אוף טופיק כללי
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Wolfchild
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף בתאריך: 27/04/2004 ב- 13:16:44

הודעהנשלח: 31/05/2004 ב- 22:29:12    כותרת הודעה: טרויה תגובה עם ציטוט

כרגע חזרתי מלראות את הסרט טרויה. ואני חייבת להגיד, הוא היה פשוט פנטסטי!

הגירסה של הסיפור היתה מעולה (למרות שחתכו את מעורבות האלים ואת קסנדרה, שאותה אני מואד אוהבת), הסט והנופים משכנעים ומעניינים ביותר, והקאסטינג והמשחק פשוט מצויינים! (ולא, לא חושבים "ברד פיט, ברד פיט" לאורך כל הסרט. באמת חושבים אכילס. וזה ששיחק את הקטור היה שוט מדהים ו... טוב אני לא צריכה להמשיך, נכון? הבנתם את הרעיון. מחייך )

קצת קשה לבטא את ההתרשמות וההתלהבות שלי לסרט דרך האינטרנט, אז אסתפק במספר מרובה של סימני קריאה: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! צוחק !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! צוחק

מישהו מכם ראה את הסרט? תגיבו, תגיבו! *רוצה לדבר על זה!!!!!*
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי MSN Messenger
EmmanuelOboe
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 14/04/2004 ב- 23:35:13

הודעהנשלח: 01/06/2004 ב- 13:34:46    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לא ראיתי את הסרט, אבל אני מתכנן לעשות את זה מתי שהוא - הרי מי יתנגד לראות את בראד פיט בחצאית מחייך פיט הוא כמו יין אדום - רק משביח עם השנים. הייתם מאמינים שהוא כבר בן 42?! הוא ממש לא נראה ככה, אה?

טוב נו, הבנתי. אף אחד לא רוצה לקרוא על התסכולים שלי באינטרנט. בסדר. אני אמות לי בחושך. לבד. בעמידה. על רגל אחת.

God
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 13:56:07

הודעהנשלח: 01/06/2004 ב- 13:50:17    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תגיד לי מתי, ואני אבוא לצחוק ולהצביע.

בקשר לסרט, אני מודה, לא ראיתי אותו עדיין.... אבל גם אני מאוד מתכנן לראות אותו. מה שכן, מישהי בבצפר שלי שראתה את זה אמרה לי שהם התאימו את הדמות לשחקן ולא להפך - שבנו לאורלנדו תפקיד של לגולס למשל.... כשאני אראה אותו אני אדע. אני עדיין לא יודע עם ללכת מחופס או לא...

Wolfchild
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הודעהנשלח: 01/06/2004 ב- 19:35:08    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חהה, גם אני אישית לא התנגדתי לראות את ברד פיט בחצאית... אבל לסיבה שונה לגמרי ממך, דניאל. מאוד שמח (למרות שכמו שאמרתי, הוא שיחק ממש מצויין, אז לא ראיתי אותו כברד פיט בכלל. פשוט אכילס נקרוב לשלמות קורץ )

בקשר לאורלנדו בלום, הוא לא בדיוק לגולס, אבל בדוגרי הדמות מתאימה לו... נסיך טרויני מפונק וטיפש, זה פריס שלנו. מי יכול להיות יותר מתאים לשחק אותו אם לא אורלנדו? צוחק

ובקשר לתחפושת... לא יודעת, כשאנחנו הלכנו כבר לא היו הרבה אנשים, אבל הרוב המכריע היו מבוגרים. אבל יכול להיות שזה היה כי הלכנו בשעה מוקדמת... זה לא בדיוק סרט של תחפושות, אבל אם בא לך, אז לך על זה! *תמיד בעד תחפושות* ותגידו לי מתי אתם הולכים, אני אנסה להגיע גם (ברשותכם)! *רוצה לראות שוווווב... ורוצה לראות את דניאל מחופש כמו יווני קורץ *
חזור למעלה
God
מנהל
מנהל

הודעהנשלח: 01/06/2004 ב- 20:28:00    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

? אם ניתן לך מספיק התרעה מראש, תבואי לראות איתנו פה בירושלים?

את ממש כלה! מת עלייך!

ואני לא יודע בקשר לתחפושת - לפי ארז, טוגה זה לא באוירת הסרט, והשריון שלי הוא יותר מתקדם הסטורית מאז - הוא בנוי בסגנון המאה ה13... ואין לי כרגע חליפת סקי שלא מבורזלת... וברזל זה חם וכבד. תאמינו לי, אני יודע - כבר לבשתי שריון לסרט הרבה יותר מפעם אחת...

אז בקצור אני מתלבט!

Wolfchild
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הודעהנשלח: 02/06/2004 ב- 00:03:59    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אם זה לא יצא לפני בגרות/על חשבון סמינר מחנ"ק או פעולת שיא/בזמן הטיול שלי בדרום אמריקה, אני אבוא. זה גורם לסיכויים להיות קלושים ביותר, אבל אם תודיעו לי מספיק מראש, אני ממש אשתדל!

ארז צודק, טוגה זה באמת לא מתאים (הגיזרה של הבגדים היא מאוד ייחודית, קשה קצת לתאר אותה. והצבעים...!!! אני עדיין מודהמת מעשירות הצבעים האלה...)
חהה, ובקשר לשריון, אם אין לך משהו מתאים, לא הייתי מציאה לך להביא סתם. חבל לסבול כל הסרט...
חזור למעלה
EmmanuelOboe
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 14/04/2004 ב- 23:35:13

הודעהנשלח: 02/06/2004 ב- 23:12:51    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

דניאל!!!! מתי תבין כבר!? די! נמאס! זהו. אני מארגן הפגנה המונית.

להתחפש לשר הטבעות היה חמוד. אפילו אני הבאתי גלימה בצעד הזדהות.
להתחפש למאטריקס היה... חביב. הייתם חמודים, וגם לא עשיתם יותר מדי בושות. או שכן. לא משנה.

אבל די! עכשיו לכל סרט אתה הולך מחופש. מה זה הקטע הזה? מה, אתה כבר לא יכול לראות סרט בלי להתחפש כמו דביל? תסתובב קצת פחות עם אלי חמוד שלי, הוא משפיע עליך לרעה.

הייתי רוצה לראות אותך מתחפש לסרט כמו Mars Attacks IIאו משהו כזה, למרות שאני לא אסבול את הרעשים שתנסה להפיק עם מיתרי הקול. אבל רק כדי לצלם, לפרסם באינטרנט, או לסחוט ממך כסף כשתהיה מפורסם או משהו כזה.

הבנת את הנקודה? אה, ועוד משהו. אל תצעק אייפיליינז של רוקי בכל פאקניג סרט שאתה הולך אליו. בשר הטבעות זה היה ממש מציק. בכל מקרה אני כבר לא כל כך רואה איתך סרטים, כי *מישהו* לא רוצה לראות אותי בסביבתו -שיעולשיעולצונזרעלידיהמערכתשיעול-.

God
מנהל
מנהל

הודעהנשלח: 03/06/2004 ב- 10:00:27    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני מוחה לגמרי!

אם אני רוצה להתחפש לסרטים, למה לא? כלומר מה כ''כ כואב לכולכם על זה? ככלומר עם לדעתכם אני עושה לעצמי בושות - סבבה - אל תתחפשו, אבל מה הקטע של הקמפיין הענקי נגד זה?

ואגב, אלי לא מתחפש - זה רק ארז ואני.

ובקשר לאיפיליינס, אז שלושה דברים: א, אני לא משתמש באלה של רוקי בכלל, כי רוקי מגעיל אותי, ויצאתי מזה כבר מזמן.

ב, כשהסרט דורש תגובה, ויש לי כזו, והיא מצחיקה (ועובדה שיש לי תגובות מצחיקות - אתה לא יכול להכחיש את זה), אז אני אומר אותה..

וג, אני לא צועק אותן - אני לוחש אותן לאלה שיושבים לידי - אלא עם כן זה משהוא כ''כ טוב, ואז אני אומר אותה קצת יותר חזק - אבל בד''כ אני משפר את הסרט רק לאלו שלידי.

Dombi
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 15:42:43

הודעהנשלח: 03/06/2004 ב- 12:32:15    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חבר'ה.... הממ לא רוצה להרוס לכם את השמחה אבל...
זה סרט קיצי טיפוסי!! כלומר= חרא!!!

ואני לא אומר את זה סתם כן?! ראיתי את הסרט... בהחלט לא אהבתי!!!
חבר'ה: זאת טרגדיה יוונית לעזעזל!!! זה לא סיפור הוליוודי!!!
אין לי מושג מי כן קרא את הסיפור אבל כדאי לעשות את זה לפני שאתם הולכים לראות את הסרט... אתם תבינו על מה אני מדבר...
בכל מקרה... סתם שלושה טמבלים שמדברים על שטויות...
ואם כבר מדברים על הסרט ואפקטים: אם כבר מחשב אז תעשו הכל במחשב!!! מה הקטע???
הסרטים בימינו זה כבר לא סרטים מצטער!!!
זה שחקנים שמדברים אל עצמם וכל התפאורה והכל נעשיץ ע"י מי אם לא: מחשב על!!!

ובאותה נשימה אגיד את אותו הדבר גם על "ואן-הלסינג" ו"היום שאחרי מחר" (למרות שאת האחרון לא ראיתי אבל אני יודע למה לצפות כבר...)

צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל MSN Messenger
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אוף טופיק כללי כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum