עמוד ראשי הקונסרבטוריון הוירטואלי
The Virtual Conservatory

ביתבית   שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   StatisticsStatistics   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

[u][b]עובדות סטטיסטיות בפורום[/b][/u]

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> כלי עץ
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
עידו
משתמש על
משתמש על

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 12:42:33

הודעהנשלח: 11/07/2004 ב- 20:24:05    כותרת הודעה: [u][b]עובדות סטטיסטיות בפורום[/b][/u] תגובה עם ציטוט

אני רוצה שתשימו לב לנתון מעצבן.. שהוא חלק מן ההסכם שדיברתי עליו ראו אשכול בפורום זה....

ביומיםם האחרונים... נפתחו המון המון אשכולות בפורום כלי העץ..
23 במספרן...
מספר הצפיות הוא: 501
ואני מאוד מרוצה שאנשים מתעינינם ונהנים מן הפורום.. אך שימו לב לזה:
מספר התגובות- 98.....
זה מעט מידי.. וגם התגובות הם של אותם אנשים... וזה לא בסדר.... אנשים תגיבו קצת יותר.... תכתבו כל מה שעולה לכם בראש כדי שפורום כלי העץ יהיה עשיר יותר בדעות שונות ומגוונות... מה שיהפוך אותו למעניין יותר עבור כולנו....
אני.. ממשיך לנהל עד סוף השבוע.. אך אני מאוד מקווה שמספר התגובות ייעלה.. ויתקרב יותר לקראת מספר הצפיות.. אם המצב יישאר ככה.. אני לא ממש בטוח שאני אהנה יותר לכתוב בפורום
זה... אז אנא.. שתפו פעולה.. למען הפורום הטוב ביותר סימן קריאה סימן קריאה סימן קריאה
עידו
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
The orange
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 06/07/2004 ב- 20:31:42

הודעהנשלח: 11/07/2004 ב- 22:47:24    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אמ... אתה צריך להבין, שאם כתבו 98 הודעות למשל, אז הגיוני שמי שכתב הודעה, יסתכל כמה פעמים (חמש למשל) על אותו הנושא שבו הוא כתב את ההודעה, בשביל לראות אם הגיבו לו שם על ההודעה. לכן, זה לא (עד כמה שאני יודע) שיש כ"כ הרבה משתמשים שמסתכלים על הודעה ולא מגיבים בה, זה פשוט שאין כ"כ הרבה משתמשים פעילים בפורום. לדעתי, אתה צריך לשמוח שהמשתמשים שכן יש פה הם משתמשים איכותיים (רובם לפחות מאוד שמח ). מאות המשתמשים, יגיעו עם הזמן (נקווה לפחות..).
משתמש על
משתמש על

הודעהנשלח: 12/07/2004 ב- 05:36:48    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אתה צודק.. אך אני סמוך ובטוח שיש גם כאלה שרק צופים מן הצד ומתעצלים להחכים אותנו בדעותיהם
חזור למעלה
פיצי
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 12/04/2004 ב- 15:00:53

הודעהנשלח: 12/07/2004 ב- 09:27:15    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אז כיוון שאתה כל כך מייחל לתגובות אז הנה תגובה:
ראשית כל הכבוד שאתה לוקח את ניהול הפורום ברצינות כה גדולה ואכן הצפת את הפורום בעשרות אשכולות חדשים (מעניינים?).

שנית, כל שקראתי יותר ויותר באשכולותיך אין לי אלא לחזק את מה שאמר עוגי. אני לא מנגן, ואינני נשפן, וכל הסוגיות הללו בענייני כלי נשיפה אינן לחם חוקי ולפיכך אין לי מה להוסיף ולכתוב על כך מהסיבה הפשוטה שאין לי נגיעה לדבר.

אז מה?
אתה רוצה תגובות בכוח?
אולי בכל אשכול שתפתח, למען הרבות תגובה, אני אכתוב חמשיר? אולי אשאל מה שלומך ואיך מזג האויר? אולי אשאל מה אכלת לארוחת הבוקר?

ולענין הסטטיסטי - כל אחד קורא מה כתוב כאן ומכאן מספר הצפיות הרב (גם שלי) אבל לא לכל אחד יש מה לתרום לדיון ומכאן מספר התגובות המצומצם.

בברכה רבה,
פיצי,
חבר פורום ווקליסטים.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל
עידו
משתמש על
משתמש על

הודעהנשלח: 12/07/2004 ב- 20:01:44    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תודה על תגובתך... אני אחשוב על הדברים.
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> כלי עץ כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum