עמוד ראשי הקונסרבטוריון הוירטואלי
The Virtual Conservatory

ביתבית   שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   StatisticsStatistics   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

ווקאליסטים - הושיעו!

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> ווקאליסטים
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Chuka
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך: 04/01/2005 ב- 15:08:15

הודעהנשלח: 16/04/2005 ב- 08:16:28    כותרת הודעה: ווקאליסטים - הושיעו! תגובה עם ציטוט

המקהלה שלי נוסעת לתחרות באוסטריה ביולי. כחלק מיצירות החובה שאנחנו מכינים לתחרות ישנה יצירה של מלחין מקומי, וולפראם ואגנר שמו (any relation?)

היצירה עוסקת בדימויים של ים וגלים וכל שלושת הקולות הנמוכים שרים מעין מקטעים קצרים עולים ויורדים לפרקים, (מונח מקצועי מישהו? מתבייש ) שאמורים לדמות עליה ונסיגה של גלים.
היצירה הזאת קשה בגלל הקצב המתוסבך, אך בעיקר בגלל הרגיסטר.
האלט שר מקטעים ברגיסטר נמוך יחסית (בערך פה עד סול נמוך רוב הזמן) . בנוסף, התנועה הנהגית היא "ah" שזו תנועה שלא מקלה על הפקת הצליל.
בתור מצו סופרן המיקום הזה הוא לא אידיאלי בשבילי, ואני מוצאת את עצמי מפעילה הרבה מאמץ על הגרון וממש סובלת מכל העניין. טרם התייעצתי עם המורה שלי בנושא, אבל אני משתדלת להפעיל כמה שיותר צ'סט, ולהשאר בפוזיציה גבוהה כדי לא להחליק לטון דיבורי.
מישהו נתקל במצב הזה בעבר? איך התמודדתם?
אשמח לקבל עצות מחייך

נועה.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי MSN Messenger
פיצי
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 12/04/2004 ב- 15:00:53

הודעהנשלח: 16/04/2005 ב- 09:16:51    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך היא לרדת לקול דיבור מלא. זה יחסוך ממך מאמץ שווא ועייפות ונזק. ושיגיד המנצח מה שהוא רוצה.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל
Chuka
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך: 04/01/2005 ב- 15:08:15

הודעהנשלח: 16/04/2005 ב- 18:25:08    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אז זהו, שגם עם זה יש לי בעייה כי ברגע שהרגיסטר מתחלף לאמצעי המעבר עצמו נהיה יותר קשה... אם כבר הייתי בפוזיציה גבוהה קודם יותר קל לי אח"כ בגבוהים יותר.

אבל לא נראה לי באמת שיש לי שיש ברירה אחרת מקול דיבורי, כל יצירה שתבוא אחרי זאת בכל מקרה לא תלך לי באותה קלות, הגרון כבר ילך לכל ההופעה...
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי MSN Messenger
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> ווקאליסטים כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum