עמוד ראשי הקונסרבטוריון הוירטואלי
The Virtual Conservatory

ביתבית   שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   StatisticsStatistics   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

חיים..

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> כלי פריטה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
מור
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 11:32:26

הודעהנשלח: 28/05/2005 ב- 15:37:27    כותרת הודעה: חיים.. תגובה עם ציטוט

טוב זאתשאלה שתשמע ממש הזויה... אבל פעם שמעתי שמועה שנבלים" חיים" רק 16 שנה... טוב ברור שזה לא ממש מדויק אבל בטוח יש בזה כל שהוא היגיון(כי אמרה לי את זה ניבלאית ממש טובה..)
חוץ מזה בלי יותר מידי קשר... הנבל שלי מתחיל להראות סימני הזדקנות מהירים.. אוף זה מעצבן.. הוא היה כ"כ יפה.. ועכשיו כל הלקה והזהב יורדים בוכה או מאוד עצוב בקצב הזה אני בספק אם יש לו עוד 11 שנה כדי להגיע לגיל 16.. הולכים להיות לו חיים ממש קצרים..
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל MSN Messenger
Dombi
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 15:42:43

הודעהנשלח: 29/05/2005 ב- 10:56:20    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אין מתקני/משפצרי נבלים בארץ הקטנה הזאת? מגלגל עיניים
מור
מנהל אתר
מנהל אתר

הודעהנשלח: 29/05/2005 ב- 15:11:41    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לא יודעת האמת... זאת שאלה די מעניינת.. טוב מילא, עוד שנה וקצת תחרות.. נקבע טור.. נקווה.. בתחרות הקודמת גם קבעו לי טור אבל זה לא ממש יצא לפועל..
חזור למעלה
sariela
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הצטרף בתאריך: 18/06/2004 ב- 18:19:45

הודעהנשלח: 29/05/2005 ב- 16:42:07    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לגבי צבע ודברים כאלה -את צריכה ללכת למישהו שהוא מומחה לעץ, או מתקן כינורות שהם גם מומחים באילו צבעים כדאי להשתמש, אז זו לא אמורה להיות בעיה.

מבחינת תיקון לנבל - זאת כבר בעייה יותר גדולה, אצלנו באקדמיה משתמשים לפעמים במכוון הפסנתרים, או בטכנאי שמגיע כל 3 שנים לתחרות.
בנוסף אם יש לך משהו דחוף את יכולה להתקשר אלי כי חברה שלי (מרינה) שלומדת באינדיאנה במקרה בארץ והיא תיקנה לנו כמה דברים באחד הנבלים באקדמיה.
אגב באינדיאנה (וכניראה גם במקומות אחרים בחו"ל) הסטודנטים לומדים גם איך הנבל נראה מבפנים ואיך לתקן אותו, והיא ממש ממש עזרה לנו, ככה שאם באמת יש לך בעיה דחופה היא תוכל לעזור. ואת צריכה למהר כי עוד שבוע היא טסה לארה"ב בחזרה...

ודבר אחרון - אני חושבת שזה לא נכון בכלל שלכלי יש חיים של 16 שנה, לי היה נבל בן 40 שהיה לו צליל ממש טוב, אבל הוא לא היה שמור כ"כ ועשה המון רעש בפדלים. וגם עכשיו יש לי נבל בן 20 שעובד ממש מצויין (טפו טפו טפו...) - והוא מאוד שמור והיה שמור כל השנים.
ככה שמה שקובע לדעתי זה כמה ניגנו בכלי (מבחינת העץ והמכניקה), כמה שמרו עליו וכיסו אותו ולא כמה זמן הוא קיים.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל
מור
מנהל אתר
מנהל אתר

הודעהנשלח: 29/05/2005 ב- 19:14:00    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

וואו 40 זה מכובד... רעשים בפדלים יש לנו גם בנבל של האקדמיה... זה כי צריך להחליף לו את כל הבדים המוזרים האלה שמסביבם כדי שהם לא יעשו רעש(זה מסוג הדברים שאני פשוט לא קולטת אצל ליון אנד הילי.. למה לא לעבור לפלסטיק?! פשוט הבד הזה נקרע כ"כ בקלות..) בכל מקרה.. לנבל של הבצפר יש עוד מיליון בעיות והאמת זה כי לא שומרים עליו בכלל, וחבל.. לגבי מרינה.. מגניב לא ידעתי שהיא בארץ גם סיון פה?!(כי ראיתי אותו לא מזמן.. חח לא מזמן אצלי זה אומר איזה חודש.. אבל חשבתי שהוא חזר כבר.. ) מגניב.. אני ממש בעד ללמד אנשים לתקן את הכלים שלהם..אגב- לגבי תיקון למישהו יש מוסג איך מכוונים את הפדלים(יש איזשהי דרך לעשות את זה... ואפילו יש לי את המכשיר המצפצף שעושה חור בראש.. אבל אין לי מושג איך.. חוץ מזה גיתית פעם ניסתה להסביר לנו איך לתקן את הנבל של האקדמיה.. לפרק אותו.. זה היה נשמע מפחיד מדי וסיכון גדול מידי- לא בא לי שרשי יחנוק אותי..גם ככה הוא קרוב לזה..
חוץ מזה הבעיה העיקרית של הנבל שלי היא שנפל לו בורג.. עכשיו אף אחד לא מצליח למצוא מאיפה.. יש רק מקום אחד שזה הגיוני שהוא נפל ממנו אבל הבורג לא חסר שם.. רק חסר לי שזה מבפנוכו.. לא בא לי שהנבל שלי יעבוד פירוק..
מעבר לזה יש קורסים בחברות נבלים לפעמים כדי ללמוד להיות טכנאי.. זה נראה לי אחלה דבר.. אבא שלי פעם רצה ללכת לקורס הזה.. אבל זה לא הסתדר.. מי יודע אולי אני אלך לזה פעם זה נשמע אחלה מקצוע..(בלי עבודה אך מגניב..)
חזור למעלה
holst
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 14:39:03

הודעהנשלח: 29/05/2005 ב- 21:01:39    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אם החליל לא יעבור טיפול (יקר...) כל שנתיים-שלוש הוא יפסיק לתפקד. מומלץ כמובן לעשות טיפולים שנתיים. כמובן שהוא דורש תחזוק ושמירה כל הזמן.
אין לכם בכלל על מה לבכות, הכלי שלכן הוא עוד יחסית עמיד.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
sariela
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הצטרף בתאריך: 18/06/2004 ב- 18:19:45

הודעהנשלח: 30/05/2005 ב- 12:15:46    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הרבה דברים לא הבנתי בדברים שלך מור, קודם כל למה הכוונה בלכוון פדלים?... שנית כל מה זה המכשיר שעושה חור בראש?....

לגבי סיון אין לי מושג אם הוא היה או נמצא בארץ, נראה לי שכן כי היה קרן חו"ל ובטח גם הוא ניגש לבחינה.

בעניין הבדים המוזרים - זה לבד אדום - הרבה יותר פשוט ממה שנראה לך. אגב אני חושבת שיותר נוח להשתמש בלבד כי הוא עושה הרבה פחות רעש, למרות שהוא מתכלה יותר מהר מהפלסטיק - (שזה ממש לא נוח לדעתי וניסיתי את שניהם).

לגבי הבורג שנפל לך - אם זה מסובך לדעתי עדיף שתחכי לתחרות כי אז מגיע טכנאי שיש לו את כל החלקים החלופיים.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל
מור
מנהל אתר
מנהל אתר

הודעהנשלח: 30/05/2005 ב- 21:05:14    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לגבי הלבד.. לא יודעת... הוא נהרס די מהר.. ואז הפדלים עושים רעש מזעזע.. לגבי הדבר המצפצף אין לי מושג מה הוא עושה..הוא אמור לבדוק משהו בפדלים.. אין לי מושג איך זה עובד.. אני רק יודעת שכל פעם שאני מכניסה אותו למקום הוא מתחיל לצפצף בהיסטריה.. כדי שאני אבדוק מה זה אומר.. ואיך משתמשים בדבר הלא מזוה הזה..
אגב, נתתי לדניאל את הדיסק כי לא ראיתי אותך באקדמיה היום..
לגבי הלבד: איך מחליפים את הדבר הזה? והפלסטיק באמת לא ממש נוח.. או שזה סתם הנבלים עם הפלסטיק שאני ניגנתי עליהם.. פשוט יותר קשה להזיז את הפדלים.. אבל עדיין זה לא עושה רעש..
את המכשיר הזה אני אראה לך פעם.. אני חייבת שמישהו יסביר לי מתישהו מה הדבר הזה עושה ואיך..
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> כלי פריטה כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum