עמוד ראשי הקונסרבטוריון הוירטואלי
The Virtual Conservatory

ביתבית   שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   StatisticsStatistics   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

כמה יצירות שלי

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פורום קומפוזיציה ותוכנות הלחנה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
dorfischer
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף בתאריך: 18/08/2007 ב- 15:59:52

הודעהנשלח: 19/08/2007 ב- 20:42:28    כותרת הודעה: כמה יצירות שלי תגובה עם ציטוט

שלום!
*נמחק*
דור

נ.ב- למי ששואל- את קבצי השמע יצרתי עם כלי ה- garritan בפינאלה... פשוט צלילים פנטסטים!

נערך בפעם אחרונה על-ידי dorfischer בתאריך 21/11/2009 ב- 18:50:43, נערך בסך הכל 3 פעמים
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש MSN Messenger
holst
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 14:39:03

הודעהנשלח: 19/08/2007 ב- 21:23:45    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ברוך הבא לאתרנו הקט...

אם תכתוב הרבה הודעות אני אקשיב לכל היצירות קורץ סתם....
אני תכף אשמע משהו.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
dorfischer
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הודעהנשלח: 19/08/2007 ב- 21:36:29    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שמעת משהו?
מה דעתך?
אולי אפילו שאבתי ממך השראה (הולסט.... אנחנו ניגנו סויטה שלו בתזמורת.... הוא גאון)

תודה,
דור
חזור למעלה
holst
מנהל אתר
מנהל אתר

הודעהנשלח: 20/08/2007 ב- 09:41:13    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

טוב, איפה אני אתחיל...
אממ... לרוב אני נמנע מלשמוע יצירות של סטודנטים על גבי האינטרנט, כי הן בד"כ מאוד לא בשלות ויש בהן הרבה חורים, שימוש לא בשל בא-טונאליות וכו', ואז לא נעים לי לכתוב שלא אהבתי.

ההקדמה הזו חשובה כדי להסביר שאת התגובה הבאה אני כותב בשיא הכנות בלי שום נסיון התחסדות או כתיבת ביקורת לא עניינית.
הצלחתי להביא את עצמי לשמוע את אחת היצירות,
ואני מסיר בפניך את הכובע,

אני חושב שהיצירה בפני עצמה היא טובה מאוד (הסיפור הקצר. אני העדפתי להקשיב ליצירה שאתה סגור עליה). היו נקודות ביצירה שהן ממש מצוינות. אני אציין לדוגמא את הכניסה הראשונה של הקלרינט ואז את הטימפני שאחריו.באופן כללי הבחירה בכלים היא מאוד מוצלחת, אפילו הפיקולו היה נסבל, כי אני אישית פיתחתי שנאה קלה כלפיו (זה רק בגלל שאני צריך לנגן עליו לפעמים מחייך ) חוץ מזה שיש לך כבר שליטה טובה בהרמוניה, בקונטרפונקט ובתזמור. הספקת ללמוד את כל אלה או שזו אינטואיציה? בין כה, זה מרשים מאוד. אני רק יכול לאחל לך להתקדם עוד יותר ולרכוש עוד ניסיון ותובנות חדשות, ואז תסתכל אחורה בפליאה כשתבין כמה התקדמת מאז. אז בהצלחה רבה!

בקשר להולסט: הוא מורה מצוין לתזמור לפי דעתי. הסוויטה הראשונה לתזמורת כלי נשיפה היא מאוד מקורית ויפה, אולי אחת היצירות המוצלחות לתזמורת כלי נשיפה. גם לי יצא לנגן את שתי הסוויטות, ומאוד נהנתי (לשמחתי גם ניגנתי על חליל......). אתה מכיר את השניה? יש שם כמה פרקים מאוד יפים ומקוריים. הפרק האחרון של הסוויטה מזכיר במרקם ובמבנה (וגם בתזמור) את ה"סיפור קצר" שלך. כדאי לך לשמוע.

נערך בפעם אחרונה על-ידי holst בתאריך 20/08/2007 ב- 10:22:39, נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
dorfischer
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הודעהנשלח: 20/08/2007 ב- 10:15:17    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

קודם כל תודה. אני מעריך את הביקורת שלך. אגב, מה שלא ידעת זה שהסיפור הקצר הוא יצירה פחות טובה שלי... בבקשה תשמע את הפנטסיה במי.... זו היצירה הכי טובה שהייתה לי אי פעם (גם הכי חדשה...). השינויים שאני מדבר עליהם הם קטנים וטכניים נורא... זאת מבחינתי הגרסה האחרונה.
בקשר לכתיבה עצמה- רוב הדברים שאני כרגע כותב זו אכן אינטואיציה. לא מזמן התחלתי ללמוד אצל פרופסור יצחק סדאי, אבל אני עובד על היצירות שלי במישור אחר: במישור של למידה עצמית שהתחלתי עוד בכיתה ו'.
שוב תודה.
גם אני ניגנתי את הסויטה השנייה (כלי הקשה)... זה מביא זכרונות. אני צריך באמת לשמוע אותה מחדש. תודה!

מקווה שתהנה מהפנטסיה,
דור
חזור למעלה
טל כץ
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך: 09/07/2004 ב- 23:33:57

הודעהנשלח: 20/08/2007 ב- 10:30:25    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום דור, ברוך הבא לאתר. הקשבתי ליצירות שלך.
רציתי להגיד, בראבו. היו קטעים מאוד משעשעים ונחמדים וקווים מלודיים יפים.
יש לך כשרון, אז שוב בראבו, ויפה שאתה לומד אצל יצחק סדאי.
מאיפה אתה בארץ אגב ? איפה אתה לומד ? ומה הקשר שלך ליאיר משיח ?

dorfischer
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הודעהנשלח: 20/08/2007 ב- 10:37:55    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תודה שוב!
אני שמח שאתה אוהב מה שאני כותב. איזו יצירה שמעת- הפנטסיה או הסיפור הקצר?
אגב, אני מחיפה ואני מנגן בכלי הקשה בהרכב א' בחיפה (זכינו השנה במקום ראשון בכפר סבא! יי לנו!). יאיר משיח הוא המנצח.
אני בקרוב אעלה עוד יצירות לאתר.

תודה לכולם על ההקשבה,
דור
חזור למעלה
טל כץ
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך: 09/07/2004 ב- 23:33:57

הודעהנשלח: 20/08/2007 ב- 10:55:34    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אתה לומד ברעות ?

הקשבתי לשתי היצירות.

holst
מנהל אתר
מנהל אתר

הודעהנשלח: 20/08/2007 ב- 11:00:18    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני בכ"ז מעדיף את הסיפור. אולי זה מבחינה סגנונית. גם הסאונד שלו באיכות יותר טובה.
חזור למעלה
dorfischer
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הודעהנשלח: 20/08/2007 ב- 11:42:06    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כן! אני לומד ברעות. בשבילי זו היתה הבחירה היחידה. זה ביה"ס האידיאלי בשבילי. השנה אני מסיים!
בקשר לסאונד- אני לא יודע למה.... אולי בגלל settings שונים שעשיתי ל- garritan ambiance.... מי יודע.

דור
חזור למעלה
dorfischer
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הודעהנשלח: 28/08/2007 ב- 11:36:19    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אם למישהו בא לראות, עדכנתי את האתר והוספתי יצירה חדשה: אחרי 2000 שנות גלות: http://www.dorfischer.110mb.com/index.files/page0003.htm

דור
חזור למעלה
Stewie Griffin
פותר חידון המלחין השבועי
פותר חידון המלחין השבועי

הצטרף בתאריך: 13/05/2007 ב- 22:06:03

הודעהנשלח: 28/08/2007 ב- 13:05:50    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

היי דור
קודם כל זה ממש כיף לראות מישהו בגיל שלך מתעסק בהלחנה בצורה רצינית... אז עוד לפני שבכלל שמעתי את היצירות - כל הכבוד!
ועכשיו ליצירות עצמן: (את כל הביקורות אני כותב מראש עם הידיעה שאתה בן 14, אם מישהו בן 28 היה כותב את אותה יצירה בדיוק, יתכן שהתגובה שלי הייתה קצת שונה, אבל לא בהרבה)

פנטסיה במי - יפה מאוד! הייתה יכולה להיות יותר "זורמת", יש שם כמה קטעים קצת חדגוניים ורפיטטיבים מדי לטעמי, אבל בסך הכל יש שם עבודה מוטיבית טובה וגם התזמור די מגניב.

סיפור קצר - האמת שגם אני אהבתי אותו יותר מהפנטסיה מחייך הוא הרבה יותר זורם, ומושך את המאזין פנימה לתוך הסיפור מיד על ההתחלה. (מבחינת הסאונד, הייתי אולי מחליש קצת את כלי ההקשה בבלאנס הכולל - אולי בגלל שאתה נגן כלי הקשה בעצמך אתה רגיל לשמוע אותם נורא חזק בהשוואה לשאר הכלים מחייך )

אחרי 2000 שנות גלות - מתחיל מסתורי מאוד, ומתפתח בצורה יפה מאוד למקצב עממי (?) די מגניב. השילוב של "התקווה" היה די צפוי, אבל "הניסוח מחדש" והקונטרפונקט שאתה בונה עליו בהמשך הם מצויינים. תרועת החצוצרה (נדמה לי שזה הורדת הדגל?) שבאה בסיום דווקא די הפתיעה אותי, אם כי נורא ציפיתי לשמוע כאן הירמון בומבסטי שלה ולצערי התבדיתי. בסה"כ יפה מאוד אם כי לא מושלם מחייך

תמשיך להלחין, אתה ממש מוכשר! מחייך
חזור למעלה
dorfischer
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הודעהנשלח: 28/08/2007 ב- 14:01:52    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

קודם כל, תודה.
דבר שני- כן, התרועה בסוף היא תרועת זיכרון, ויש איתה מסר: אחרי כל המאבקים ומרחצי הדמים עדיין ישנם אנשים המרצחים ופוגעים בנו ללא הרף. בנוסף, רציתי להשב את תשומת לבך למוטיב הראשון שמופיע ב"אחרי 2000 שנות גלות": אם אתה הופך את סדר הצלילים, תראה מה אתה מקבל....(המוטיב הוא: רה- פה- מי- רה- מי-- פה-- סול סול סול--...)
אני מבטיח להשתפר, ואחרי שאסיים להוציא את "אחרי 2000 שנות גלות" בדפוס, אני עובד כרגע על יצירה שקוראים לה "קאנטוס פירמוס", והיא לתזמורת....

תודה,
דור
חזור למעלה
amitai90
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הצטרף בתאריך: 03/05/2007 ב- 16:18:12

הודעהנשלח: 29/08/2007 ב- 12:05:10    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יפה מאוד. כישרוני אחד
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי MSN Messenger
avihaymor
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הצטרף בתאריך: 22/01/2007 ב- 04:27:33

הודעהנשלח: 29/08/2007 ב- 14:25:15    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אהבת את הסיפור הקצר [היחיד ששמעתי] מאוד נחמד וקליט.. במהשך אשמע גם את היצירות האחרות וגם אגיב מסודר יותר...

אגב אני בגיל 13 וחצי בערך כתבתי את היצירה הראשונה שלי וזה היה דואט לחליל וחצוצרה... זה היה פשוט גועלי ומטומטם..... עד היום כתבתי עוד בערך 100 יצירות ועם הזמן זה משתפר ועכשיו אני כבר עובד על משהו חדש וגדול לתזמורת כלי קשת וכמה סולנים שבעזרת השם יהיה טוב... מה שאני רוצה להגיד זה - אל תתיאש אף פעם!!! תיצור קודם כל בשביל עצמך גם אם זה יהיה גרוע [כמובן שזה לא המצב] ואם מגיבים לך על היצירות תגובה נורא מסודרת ומנתחים אותן וזה יוצא מעליב קצת, תקבל את זה בפרופורציות ואל תשכח שמוסיקה זה בדר"כ לא מדע מדוייק וכל אחד יגיד משהו אחר לפי מה שלימדו אותו ולפי מה שהוא חושב, לפעמים גם לפי מה שהוא מרגיש [מקנא למשל]..
אני חלילה לא אומר את זה על מישהו מהפורום כי התגובות כאן היו פשוט יוצאות מהכלל, ובאמת שאפו למגיבים!!! אני אומר כי לדעתי חשוב שתדע את זה!!! זהומחייך
בהצלחה!!!
אביחוחו
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פורום קומפוזיציה ותוכנות הלחנה כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum