עמוד ראשי הקונסרבטוריון הוירטואלי
The Virtual Conservatory

ביתבית   שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   StatisticsStatistics   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

עזרה דחוף!!

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> כלי מתכת
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
rotembej
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף בתאריך: 11/12/2007 ב- 11:15:34

הודעהנשלח: 21/02/2008 ב- 18:57:34    כותרת הודעה: עזרה דחוף!! תגובה עם ציטוט

היי לכולם.. אני ממש צריכה עזרה!! אני חצוצרנית.. וכרגע יצאתי ממחלה (טוב.. לא בדיוק..).. הייתי חולה למשך שבוע ולא יכולתי לנגן.. דופק את הראש בקיר .. עכשיו כשאני כבר מרגישה הרבה יותר טוב.. עדיין קצת חולה אבל אני כבר יכולה לנגן.. אני פשוט לא מצליחה.. הצליל שלי נשמע נורא... באמת זוועה.. אני לא יכולה לשמוע את עצמי.. לא ניגן מוצלח בכינור ואני כמעט שלא מצליחה להגיע לצלילים גבוהים.. אני בקושי מנגנת סול אוקטבה שנייה.. יש לי בגרות בקרוב.. ורסיטל לפניו ב7 למרץ.. ואם אני אמשיך לנגן ככה אני לא אספיק כלום.. אני באמת לא יודעת מה לעשות.. ניסיתי לעשות חימום ארוך במיוחד אבל זה לא ממש עזר.. ניסיתי לנגן הרבה צלילים נמוכים וגם זה לא ממש עזר.. אם למישהו יש טיפים או תרגילים מסויימים שהוא יכול לתת לי.. זה יכול ממש לעזור לי.. תודה!!
צפצפה
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי MSN Messenger
Amir
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף בתאריך: 27/10/2007 ב- 19:39:25

הודעהנשלח: 21/02/2008 ב- 22:43:01    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כמה זמן היית חולה? S:

הבדל מיידי אף פעם לא יקרה, זה תמיד יהיה הדרגתי. אבל אין מצב של אחרי המון זמן שלא ניגנת פשוט יום אחד תקומי ותחזרי לעצמך.

אני הייתי ממליץ לפיקוס הצליל ולהגיע לצלילים הגבוהים לעבוד על תרגיל של סטאמפ כל יום, לא בחימום, אבל לא כשעייפים. (צירפתי את קובץ של התרגיל, לעשות את כל השורות עד הפרמטה הראשונה בפעם הראשונה, בפעם השניה עד השורה השניה, וכו', אז בעצם לעשות את התרגיל 6 פעמים)
חשוב! לוודא שמגיעים לצלילים הגבוהים נכון, וכמו שצריך, בלי להתאמץ יותר מידי. לתת הרבה הרבה אוויר, ולא ליצור כל צליל בפני עצמו, אלא "בעזרת" הצלילים שלפניו. התרגיל כולו בלגאטו.
לקצב אין חשיבות, רק איפה שיש פרמטות צריך להתעקב, במיוחד בצליל הנמוך, שם צריך לוודא שהצליל יציב, ומלא.

מקווה שזה יעזור.
ואני חושב שגם תמיד יעזרו תרגילים מקלארק.

ועוד משהו, בגלל שאת בטח מתעייפת מהר, אז תפצלי את הנגינה שלך לפעמיים ביום, אם את באמת יכולה ורוצה לעשות שיפור מהיר, כדי לשפר את הסיבולת.[/img]

סטאמפ.JPG
 Description:
 Filesize:  72.52 KB
 Viewed:  4914 Time(s)

סטאמפ.JPG

חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
מור
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 11:32:26

הודעהנשלח: 21/02/2008 ב- 23:12:39    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אמממ יש לי רק עצה אחת לתת לך- תנוחי והרבה! ואל תלחצי..
גם אני הייתי חולה כל החופש המרגיז ואח"כ לחזור לנגן היה לי פשוט סיוט- והייתה לי עוד כיתת אמן אתמול שלא היה לי מושג איך אני אנגן בה.. כי פשוט לא היה לי כח לזוז..
ולמרות שמעין אומרת שבכלי מתכת זה לא אותו דבר וזה כנראה נכון... אבל נראה לי שבכל מקרה פשוט צריך לנוח לתת לגוף להבריא ולחזור בהדרגה...
תרגישי טוב!!
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל MSN Messenger
SaxGod
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצטרף בתאריך: 06/09/2007 ב- 13:23:17

הודעהנשלח: 21/02/2008 ב- 23:49:14    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני לא יודע מה איתכם.. אבל אחרי שאני לא מנגן הרבה זמן אני משום מה משתפר.. ( אולי לא בסיבולת ובכל זה, אבל באופי נגינה ) . אני אישית בעד הפסקות של כמה ימים לפעמים מאימונים..
וכשחוזרים לנגן בהתחלה אני לא שם על איזה צלילים להוציא יותר, כיוון, צבע הצליל ודברים כאלה ( זה בפעמים הבאות ) , כשאני חוזר לנגן אני יותר שם לב לכיף שבנגינה, שפתאום חוזר אלי בבום אחרי שבוע שלא ניגנתי, נהנה מיזה.. רק בשביל זה שווה להפסיק לפעמים.
חזור למעלה
Amir
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף בתאריך: 27/10/2007 ב- 19:39:25

הודעהנשלח: 22/02/2008 ב- 00:27:20    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

SaxGod כתב\ה:
אני לא יודע מה איתכם.. אבל אחרי שאני לא מנגן הרבה זמן אני משום מה משתפר.. ( אולי לא בסיבולת ובכל זה, אבל באופי נגינה ) . אני אישית בעד הפסקות של כמה ימים לפעמים מאימונים..
וכשחוזרים לנגן בהתחלה אני לא שם על איזה צלילים להוציא יותר, כיוון, צבע הצליל ודברים כאלה ( זה בפעמים הבאות ) , כשאני חוזר לנגן אני יותר שם לב לכיף שבנגינה, שפתאום חוזר אלי בבום אחרי שבוע שלא ניגנתי, נהנה מיזה.. רק בשביל זה שווה להפסיק לפעמים.

נשמע לי כאילו אתה סתם מפתח "תיאבון" לנגינה.
חוץ מזה שבכלים... אמ... קשים, נקרא לזה? (בלי לזלזל בכלי העלים, או עם. P: ) כמו חצוצרה, קרן, ובעצם כל כלי המתכת, הם בנויים על אימון, ואימון, ושרירים בפה, שבנויים על אימון, ואימון.
אחרי שלושה ימים שאני לא מנגן אני מרגיש ישר הבדל בנגינה שלי.
אפילו שמידי פעם דווקא אני מוצא שהפסקה של יום-יומיים למנוחה זה דווקא לא רע.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
amitai90
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הצטרף בתאריך: 03/05/2007 ב- 16:18:12

הודעהנשלח: 22/02/2008 ב- 01:01:38    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אריאל, אני מסכים עם מה שכתבת. הפסקות מאימונים גורמות לי לתאבון לנגינה ולתשומת לב רבה יותר לגבי ההנאה שלי מהנגינה, אבל, אחרי הפסקה ממושכת מאימונים מרגישים ירידה בכושר, בסיבולת, בשרירים וכו'.. וזה לגבי כל הכלים (כן, גם אלה עם עלים. בכל הכלים יש שימוש בשריריי לחיים, ושרירים צריך לפתח ולחזק).
רותם, אל תלחצי יותר מדי. לדעתי חשוב לנסות לחזור לכמות האימונים היומיומית שעשית לפני המחלה ולהקפיד על שחרור טוב מדי פעם. שיהיה בהצלחה!!!!
חזור למעלה
rotembej
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף בתאריך: 11/12/2007 ב- 11:15:34

הודעהנשלח: 23/02/2008 ב- 18:24:58    כותרת הודעה: תודה! תגובה עם ציטוט

היי.. תודה לכולכם.. באמת.. מחייך אתם עוזרים לי מאוד..
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> כלי מתכת כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum