עמוד ראשי הקונסרבטוריון הוירטואלי
The Virtual Conservatory

ביתבית   שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   StatisticsStatistics   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

חדשה בפורום - אשמח לעזרה

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אוף טופיק מוסיקלי
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
tallyw
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף בתאריך: 19/06/2010 ב- 16:26:40

הודעהנשלח: 19/06/2010 ב- 16:31:51    כותרת הודעה: חדשה בפורום - אשמח לעזרה תגובה עם ציטוט

שלום לכולם,
בעברי ניגנתי שנים רבות על אורגן אבל שנים שלא נגעתי בכלי ואת כל התיאוריה וקריאת התווים שכחתי....
למישהו יש הצעה לספר בלימוד עצמי, אפשר גם באנגלית, ולמורה טוב מאזור המרכז שיכול ללמד אותי הכל מאפס?
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
holst
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 14:39:03

הודעהנשלח: 20/06/2010 ב- 09:27:41    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אם את מעוניינת להגיע לירושלים, יש לי מורה מעולה בשבילך, שהוא משום מה גם נורא זול. בשנים האחרונות הוא מקבל סטודנטים מכל הארץ, אז שווה ללך לחשוב על זה. אם בכל זאת את רוצה להישאר בת"א, נסי להגיע לאקדמיה שם, ואולי לפרסם מודעה בלוח. יש שם רמה דיי גבוהה של תיאוריה מוזיקלית, אם כי אני לא ממש יודע מה עושים שם במחלקת התאורטיקאים. אולי בעצם עדיף לשאול ישירות את הסטודנטים שם על מי הם ממליצים.
חזור למעלה
conseor
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף בתאריך: 19/03/2011 ב- 22:24:06

הודעהנשלח: 19/03/2011 ב- 22:29:31    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

holst כתב\ה:
אם את מעוניינת להגיע לירושלים, יש לי מורה מעולה בשבילך, שהוא משום מה גם נורא זול. בשנים האחרונות הוא מקבל סטודנטים מכל הארץ, אז שווה ללך לחשוב על זה. אם בכל זאת את רוצה להישאר בת"א, נסי להגיע לאקדמיה שם, ואולי לפרסם מודעה בלוח. יש שם רמה דיי גבוהה של תיאוריה מוזיקלית, אם כי אני לא ממש יודע מה עושים שם במחלקת התאורטיקאים. אולי בעצם עדיף לשאול ישירות את הסטודנטים שם על מי הם ממליצים.

צר לי, אני מכירה רק באיזור השרון.

טל כץ
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך: 09/07/2004 ב- 23:33:57

הודעהנשלח: 30/03/2011 ב- 10:03:27    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

conseor כתב\ה:
holst כתב\ה:

צר לי, אני מכירה רק באיזור השרון. אגב, אני מכירה מנתח פלסטי מאיזור המרכז המבצע ניתוחים פלסטיים שונים. חברה שלי היתה אצלו והוא הסביר לה על שני ניתוחים פלסטיים שהיא שקלה לעבור. הניתוח הקוסמטי הראשון הוא ניתוח אף. לה באופן אישי היתה בעיית נשימה כך שהיא התכוונה לעבור ניתוח אף רפואי ולשלב "על הדך" גם תיקון אף קומסטי. מסתבר שבמסגרת ניתוח אף, שוברים לעתים את מחיצת האף (!), כדי לצמצם אף רחב, ולפעמים משייפים גבנת או בליטה באף, ואם צריך להאריך אף קצר מדי, משתמשים בסחוס ממקום אחר בגוף. הניתוח הפלסטי השני הוא ניתוח שאיבת שומן. שאיבת שומן מבצעים כאשר יש איזורים בגוף שרוצים להוציא מהם שומן, כשדיאטה או פעילות גופנית אינם עוזרים. יש שעושים שאיבה מהמותניים, שאיבת שומן מהבטן, שאיבת שומן מהישבן או מאיזורים אחרים בגוף. מה שחשוב בכל מקרה, זה לפנות למנתח פלסטי מומחה בעל הכשרה מתאימה וניסיון, ולעשות את הניתוח במוסד רפואי ובו סידורים רפואיים מניחים את הדעת.

גברת Conseor. זו כבר הפרסומת הסמויה השניה שאת מכניסה לפורום שלנו. פעם בתור חתימה מזוייפת בגוף הודעה, ופעם בהודעה פה. הדבר הזה לא מתקבל בעין יפה.
אם יש לך מה לכתוב בענייני מוסיקה את מוזמנת, אך חסכי מאיתנו לינקים לאתרי הגדלת והקטנת איברים. אם אראה זאת שוב, אאלץ לאסור את כניסתך לאתר. תודה ויום טוב, הנהלת האתר מחייך

הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אוף טופיק מוסיקלי כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum