עמוד ראשי הקונסרבטוריון הוירטואלי
The Virtual Conservatory

ביתבית   שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   StatisticsStatistics   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

זמזומים...

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> כלי פריטה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
מור
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 11:32:26

הודעהנשלח: 10/07/2004 ב- 13:20:15    כותרת הודעה: זמזומים... תגובה עם ציטוט

טוב... אין תופעה שיותר מעצבנת אותי מזמזומים ואני לא מתכוונת לזמזומים מצלילי המתכת כאשר מנגנים עליהם מלא פעמים כי לזה יש רק פיתרון אחד- לאטום...
אני מתכוונת לזמזומים בזמן שמנגנים חלק מהצלילים שעוד לא הבנתי בידיוק מאיפה הם יוצאים.. אבל מה עושים איתם לעזזל...
בזמן האחרון בנבל שלי לא מפסיק לזמזם וזה עולה לי על העצבים אף פעם הוא לא זימזם ככה!!
למישהו יש שמץ מה אפשר לעשות עם זה סימן שאלה
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל MSN Messenger
sariela
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הצטרף בתאריך: 18/06/2004 ב- 18:19:45

הודעהנשלח: 10/07/2004 ב- 15:10:21    כותרת הודעה: בעייה רצינית... תגובה עם ציטוט

זמזומים יכולים להיווצר מכמה סיבות:

האם הזזת את הכלי הרבה לאחרונה? האם זה אותו מקום בחדר בו הוא היה תמיד? ז"א הצליל שהכלי מפיק תלוי גם במה שיש בחדר ולכן יכול להיות שיש כמה חפצים שקודם לא היו שם שמשפיעים על גוון הצליל והוא יוצא עם זמזומים...
את יכולה לנסות במקרה הזה להחליף מיקום, לסדר את החדר מחדש או לשים בפינת החדר כוס מיים, למה? המורה הקודמת שלי אומרת שזה עוזר. אני ניסיתי פעם ולא כ"כ שמתי לב להבדל...

אם זאת לא בעייה בסביבה, אז זו כניראה בעייה בכלי עצמו, וזה יכול להיגרם מאלף ואחת סיבות - או מזה שבמעברים של הפדלים איזה בורג יצא החוצה והוא מזמזם בזמן הפריטה (אני מדברת על ברגים בחלק העליון) וזאת בעייה שקשה לתקן אותה וגם אין לך כל כך אמצעים אז פשוט צריך לחיות עם זה עד התחרות נבל הבאה ואז תזמיני מתקן הביתה שיבדוק לך את כל הבעיות.

זה יכול גם להיגרם מאחד המזלגות (שמקצרים ומאריכים את הצליל אם את מבינה על מה אני מדברת),במקרה כזה מה שאת צריכה לעשות זה לנגן את המיתר ואת יד שמאל להצמיד למזלגות כל פעם במקום אחר בנבל לראות אם יש איזה שינוי ובמידה ויש ופתאום הנבל מפסיק לזמזם לתקן את המזלגות ככה שלא יזמזמו. אגב בד"כ אלה מזלות בכלל לא של המיתר עצמו שמזמזם.
אם לא הבנת כלום מההסבר שלי אז תפני אלי באייסיקיו ואני אנסה לעזור...
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל
מור
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 09/04/2004 ב- 11:32:26

הודעהנשלח: 10/07/2004 ב- 16:22:27    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

האמת הבנתי...
אני אבדוק את הדברים שאמרת...
וכן הזזתי את הנבל לאחרונה ואני מקווה שלא קרה לו כלום....
השאלה היא אם כן קרה לו משהו: אין שום אפשרות חוץ מלחכות עד תחרות הנבל הבאה?
ז:א כי בתחרות הזאת היה אמור להגיע אליי המתקן והוא לא בא...
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל MSN Messenger
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> כלי פריטה כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum